..jak zmensit objem vlasu?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yeuop
0-7
0-7


Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 12:05 am    Předmět: ..jak zmensit objem vlasu? Citovat

Zdravim, mam asi 40cm dlouhe kudrnate vlasy, ale spis by se hodilo rict 'siroke'. Je to u nas v rodine uz nekolikata generace, co maji takove vlasy (bych vam pral videt vlasy meho dedecka, kteremu je 80). Jde o to, ze kdyz si je umyju a jsou mokre - je to ok. Ale pak je ucesu, zatrepu hlavou a hned mam vlasy sirsi jak ramena. Ucesat je ale musim - kdybych je par dnu necesal, tak se muzu rovnou ostrihat.
Co s tim? Je neco, co by dokazalo udelat ty moje vlasy tezsi, aby nebyly tak siroke? Vubec se v samponech a kondicionerech nevyznam. Ted jsem chvili pouzival nejaky sprej Sunsilk a bylo to fajn, ale zas jen na chvili.
A mit porad sepnute vlasy mne nebavi.
Toz tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:57 am    Předmět: Citovat

Napadá mě leda dát na to nějaký olej...ale proč ti to vlastně vadí? Takové vlasy, to je přece bomba! Very Happy Tvého dědečka bych chtěla vidět. Very Happy
Ještě si najdi nějaké příspěvky od Catenaty, ona má podobné vlasy a má různé finty na jejich uhlazování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 7:09 pm    Předmět: Jak zmenšit objem vlasů? Citovat

jejda! To bych neřešila a pyšně tak chodila! Mít vlasy širší než ramena, to je můj sen! Já celý život řeším, jak z řídkých udělat husté, ale opak?
Můžu jen závidět!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 7:24 pm    Předmět: Re: Jak zmenšit objem vlasů? Citovat

Ellisa napsal:
jejda! To bych neřešila a pyšně tak chodila! Mít vlasy širší než ramena, to je můj sen! Já celý život řeším, jak z řídkých udělat husté, ale opak?
Můžu jen závidět!
Oj,jsem na tom stejně.Kudrnatý vlasy maj výhodu,že se držej od sebe a tím vypadají hustší a nezmastí se tak jako rovné Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Nějaké rady bys mohl najít v Danině článku Jak pečovat o kudrnaté vlasy? .
Ale jinak souhlasím s holkama- vlasy širší než ramena? Paráda! Já bych to nechala, jak to je Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yeuop
0-7
0-7


Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

tak vam se to rekne Wink
ja vazne nerad na sebe poutam pozornost, ale kdyz uz nahodou jdu po meste a nemam vlasy sepnute, tak se hned kazdy na mne musi divat Wink

PS: v avataru mam asi 1,5 roku starou fotku.. ted je to horsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

yeuop napsal:
tak vam se to rekne Wink
ja vazne nerad na sebe poutam pozornost, ale kdyz uz nahodou jdu po meste a nemam vlasy sepnute, tak se hned kazdy na mne musi divat Wink

PS: v avataru mam asi 1,5 roku starou fotku.. ted je to horsi Wink


Ahoj, na tomhle serveru vetsina lidi pouta pozornost.... my tu jsme tak nejak vsichni lehci exoti Wink Toz vitaj doma Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Na to můžu doporučit jednu věc - morké vlasy rozčesat, svázat gumičkou a nechat uschnout - pak budou rovné. Smile Samozřejmně jenom ta svázaná část.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, to mokré česání se všeobecně nedoporučuje, ale mám pocit, že u kudrnatých vlasů by se měla udělat výjimka - když se rozčešou za mokra, není z nich potom takové "afro", což je asi tvůj problém, že? Mám to vypozorováno u přítele. Taky se vyplatí používat nějaký kondicionér nebo balzám, po něm vlasy ztěžknou, což nám vadí, ale tobě by to mohlo spíš prospět. Jo a netřepat hlavou:) Jinak Catenata tady někde psala, že si vlasy nechává uschnout spletené v copu, trvá to sice dýl, ale potom by zase měly být míň rozlítané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

A jinak samozřejmě vítej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.