..jak zmensit objem vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5748b80f41195a4d5c903f8a19df9c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:14 pm    Předmět: Re: ..jak zmensit objem vlasu? Citovat

Čírina napsal:
vlasy si česala jen při mytí řídkým hřebenem, důkladně nakondicionérované, pak na to dala nesmývací balzám, nechala uschnout a do dalšího mytí nečesala.


Tento postup sa aj mne osvedcil najviac. Tiez by ti mohli pomoct nejake regeneracne domace zabaly (olej, med..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 11:48 pm    Předmět: Citovat

za prvý souhlas se všema s tim, že tvoje vlasy sou úža. za druhý souhlas se všema radama. nechat poporůst, zatížit. zároveň ale klidně používat přípravky na kudrnatý vlasy, většinou je to spíš o tom, že mají vlny definovat, ne je utvořit, tzn zvýraznit vlny a prameny. plus hydratovat. používej hodně neoplachové péče, spešl krémky na kudrnatý vlasy. musíš se s nimi naučit pracovat a žít. kamarádka, která je tu taky, se to právě naučila a má teď absolutně obdivuhodný vlasy. rozčesat za mokra, nejlíp za kondiše, spláchnout a slepit kudrny. gelem (ne dvakrát vhodný, tvrdne, vysušuje, občas ale nejlepší), voskem, gelvoskem, pastou... čímkoliv, co fixuje. nanes ještě za mokra a nech uschnout. zvýrazní se ti vlny, nebudou rozlítané. když se slepí, nebude objem až takový. a až budou delší, nebudeš potřebovat gumku, zatočíš je do sebe a budou držet. možná pak i krapet změnit střih, ne tak tupě zarovnaný, aby tvořil takovou bambulu, ale nějak mírně sestříhat, skosit do véčka a pod. toť muj názor. rozhodně vytrvej, kudrny sou super, jen je musíš zkrotit Laughing Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

tiborMel
Nevíš prosím tě, jaké krémy ta tvá kamarádka používá?
Jinak já bohužel nemůžu nečesat do dalšího mytí, ty vlasy jsou takové divné... chjo, je to práce s těmi vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka5
81-160
81-160


Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
tak můžu říct, že jsem měla daleko víc kudrnaté vlasy než ty na fotce a rozpuštěné daleko širší (a to nerozčesané za sucha. Za sucha to prostě nešlo).

Moje rada, co mi na to pomohlo Ti ale asi nepomůže Smile Smile Pomohla mi na to dvě těhotenství a dva porody.
Po druhém dítěti se mi vlasy "natáhly" a "zjemnily" (pro mně jemnost, pro jiného hrubé vlasy Smile) a můžu je česat už i za sucha Smile

Jinak moc dobrý je kondicionér mil mil

No já jsem je gelovala gelem pro mokrý efekt. Pramínkovaly a nebyly mastné (v závěru je to asi ještě víc vysušilo a byly víc kudrnaté, ale ic jiného mi na to nevyhovovalo). česala jsem je jen když jsem je myla.

No a rozpuštěné jsem je nenosila nikdy. Lví hříva a kulatý obličej, prostě každý se za mnou otočil, protože jsem měla hlavu prostě ohromnou. Když fouknul vítr, neviděla jsem na cestu Smile
Takže já je nosím sepnuté. I teď, co nemám afro, jen "lehké" vlnění tak je prostě rozpuštěné nenosím. I tak mám pak prostě obr hlavu Smile

Ale já jsem byla se svými vlasy vždycky spokojená. Mám co mám a jsem za to ráda. Ať jsou rovné nebo kudrnaté. A Tobě to sluší Smile tak to neřeš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 2:28 pm    Předmět: Re: ..jak zmensit objem vlasu? Citovat

[quote="yeuop"]Ahoj. Toz dlouho jsem tady nebyl.
Nicmene muj stav se jeste zhorsil a nyni to vypada asi takhle Wink

Zhoršil? Máš nádherné vlasy, krásné prstýnky, já být tebou, tak nic neřeším a jsem spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
tiborMel
Nevíš prosím tě, jaké krémy ta tvá kamarádka používá?
Jinak já bohužel nemůžu nečesat do dalšího mytí, ty vlasy jsou takové divné... chjo, je to práce s těmi vlasy Very Happy

to nevím, ale můžeš jí zkusit napsat. mám ji v přátelích jako iff
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikiriska De Fóle
41-80
41-80


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 7:23 am    Předmět: Citovat

1. Ty vlasy jsou úžasny
2.Má netfriend píše zrovna povídku a ty mi příjdeš jako dokonalé ztvárnění její postavy slovanského boha Mílka, alespoň podle jejího popisu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 4:52 pm    Předmět: Citovat

tiborMel, díky, zkusím napsat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeFy
0-7
0-7


Založen: 27.6.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 12:18 pm    Předmět: rozumím Citovat

úplně tě chápu, taky mám s tím problém. normálně, když se mi usuší vlasy, tak mám šílený objem. Ale taky nevím, co s tím. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

já chci taky takové vlasy....jsou fakt krásné....co bych já s mýma třema chlupama na hlavě, dala za takový krásný vlásky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.