Reseni pro ridke ci jemne vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fc16f18d05852d0a90a36b4c4da50b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
artee812
8-20
8-20


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:40 pm    Předmět: Reseni pro ridke ci jemne vlasy? Citovat

Cely zivot si zakladam na svych dlouhych vlasech a jsemna ne docela pysna. Muj jediny problem jsou ridke vlasy v oblasti koutu, jez me vzdy limitovaly v moznostech nosit urcite modni ucesy. Nedavno jsem na internetu objevila vlasovy zesilovac (ci zhustovac) a konecne jsem tak nasla reseni pro svuj problem. Talkze pro vsechny, kdo maji problem s jemnymi ci ridkymi vlasy, at uz vsude ci jenom nekde, tak tenhle vyrobek vazne funguje. mrknete na to na www.hustevlasy.cz Hodne stesti!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:43 pm    Předmět: v Citovat

myslím, žae by ti pomohla Henna i bezbarvá Wink po častem používání vlasy houstnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:45 pm    Předmět: v Citovat

jéé já až ted sem to dořetla do konce Very Happy jdu se mrknout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 12:00 pm    Předmět: v Citovat

týý jo, to je dost zajíímavý!Ale nechápu, jak muže sprej tohle udelat zajímavéé Laughing Tak až budu plešatá, vyzkoušíím Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

Hm, asi bych do toho taky šla až ve chvíli, kdy bych měla nějakej vážnější problém než jenom jemný vlasy - a to ještě spíš jednorázově než pravidelně. Mám takovej neodbytnej pocit, že to při dlouhodobějším používání může vlasy docela zatížit, protože kořínky ponesou váhu, na kterou nejsou zvyklý a nejsou pro ni třeba a ni uzpůsobený - a následně to může vlasy ještě víc oslabit nebo způsobit větší padání. Teda možná se pletu, ale na vlastní vlasy, dokud jsou jakžtakž k světu, to zkoušet nebudu.
Ale zvědavost mi nedá: Artee, a ty to používáš jak dlouho? A jak často - po každým mytí, nebo jenom když chceš vytvořit nějakej konkrétní účes? Vzhledem k tomu, že píšeš, že se Ti to osvědčilo, asi žádný změny k horšímu nepociťuješ, takže možná jenom maluju čerta na zeď...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

No mně se to tedy osobně vůbec nelíbí... "Vyrábí se v široké škále odstínů..." Tedy nemohu soudit, když nemám vlastní zkušenosti, ale takhle to na mě působí jako hodně předražený zabarvený lak na vlasy. Už jen to, že to vlasy pokryje jakousi barvou a ještě je ztvrdne. Navíc jsem spíš na preventivní a terapeutické věci, než na maskovací, které mi často přijdou, že jsou spíš ke zlu než k dobru. Na mé kouty by to bylo k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
artee812
8-20
8-20


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Mane pouzivam asi pul roku a nepozoruju zadny negativni vliv na vlasy. Po nastrikani to vzdy vydrzi do dalsiho myti a ja jej pouzivam pravidelne. Aplikace je jednoducha a vysledek, podle me, uzasnej. Muj problem s jemnymi vlasy je genetickeho puvodu. Moje maminka ma ten samy problem a stejne tak babicka. Proto vlasy jinak nez volne na pesinku proste nemuzu mit, jelikoz mi v koutech prosvita pokozka hlavy a trci z ni nekontrolovatelne kratsi jemne vlasy. Dozvedela jsem se o tomhhle spreji na internetovem foru a vyzkousela. Puvodne to snad melo byt vytvorene pro prechodny rust po trasnplantaci vlasu na vlasovych klinikach, takze jestli je to pravda, tak hadam, ze vedi co delaji a vlasy po transpalntaci budou asi hodne citlive na zatizeni a tak, takze myslim, ze jestli je to vhodne po transplantaci, tak to normalnim vlasum nemuze nijak uskodit. Ja jsem z toho vazne nadsena, me to hodne pomohlo citit se lip a nosit konecne odvaznejsi ucesy...preju hezky vecer...A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
artee812
8-20
8-20


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Zkusim co nejdriv dodat nejake svoje fotky, at muzete posoudit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 7:10 pm    Předmět: v Citovat

tak to je dobře, že ti to pomáhá Wink a určitě hod nejakou fotečku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

Tak to je prima, že Ti to pomáhá! Taky se těším na fotečky! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.