Prosiiim o pomoc specha!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22f7c3f2e076a12d5659ff98f5eaf54cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 1:19 pm    Předmět: Prosiiim o pomoc specha!! Citovat

Ahoj holky jsem tu nova sice uz vas pozoruji nejaky ten casek ale az ted jsem se rozhoupala napsat a to kvuli tomu ze potrebuji rychle pomoct
nasla jsem vas pri prilezitosti hledani nejakych novych masek (a naslo mi to top temata pres ktera to byl uz kousek sem na forum - kde mam uz vetsinu temat pekne nastudovanou) hlavne za podporou rustu vlasku nebot jsem o svoji chloubu prisla a musela jit dolu Sad doted s tim nejsem smirena a trpim kadodenne jako kun (asi chapete) ale jsem rada za kazdy novy centimetr a "modlim se" a dekuji za nej.. diky vam jsem objevila ze jsem se vlastne o vlasky strasne starala a delala vsecko spatne vlastne jsem si je zavrazdila sama a nedivim se jim ze se mi "pomstily" ted uz se to snazim napravit poridila jsem si biohaarek biosil papam dynovy seminka a atd a hodlam v tom pokracovat vic a vic Smile
ted ale k memu problemu az zde jsem se dozvedela o vecicce jmenem HENNA zatim jsem hennovala jednou pred tremi tydny a byla to katastrofa mela jsme to hrudkovite nerovnomerne nanesene vic na zemi nez na hlave pak jsem se to pokusila naredit tak mi to vsude teklo no hruza rekla jsem si ze uz nikdy vice navic ani zadny efekt mi to nezpusobilo ale jsem sileny maniak a bylo mi lito ten zbytek vyhodit a jak jsme na neho koukala chtela jsem si to zopakovat jiz minuly tyden ale prislo mi to prilis brzy a zde se dostavam ke svemu problemu konecne namisto henny jsem tedy pouzila tzv barvici kondicioner (ten minuly tyden) nevim jestli jste o tom slysely no a dnes me nenapdalo nic lepsiho nez si namichat novou hennu (cernou z dm a hnedou hennecolor take jeste ke vsemu mix henn jsem fakt blazen) poucena z minule jsem prostudovala vsecky komentare mnohem podrobneji a nadsena vysledkem (ani jsem nemuslea pridavat caj ci vodu.. hustota skvela) sice jsem ji mela studenou tak jsem zvedava ale nastava tu zmineny problem jsem tyden po tom kondicioneru a vim ze se nesmi kombinovat henna s barvou na vlasy nevim z jakeho duvodu jestli ze by nechytla barva nebo by vlasky zreagovaly a vypadaly ted se silene bojim co mi to na te hlave udela abych nebyla jeste ke vsemu plesata ..achjo nekdy i prehnana pece skodi prosim poradete mi nebo uklidnete nekdo mate-li zkusenosti.. nebo myslite ze to mam okamzite jit sundat a umyt neni to ted uz jedno?? mam strach uz tak mam vlasky silene ponicene doslo mi to az kdyz bylo pozde a stala jsme v koupelne namichana..
posilam odkaz jedna se o tento produkt: http://shop.vlasovecentrum.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=69_73&products_id=1308 dekujui moc za jakkoukoliv infortmaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jestli máš vlasy tmavé a barvila jsi nějakým tmavým kondicionérem (o tom slyším poprvé, asi to nebude nic moc brutálního jako barva), tak by se přinejhorším nemělo stát nic (ani regenerace) a možná sis tu práci s hennou mohla ušetřit, protože na obalený vlas nabalovat ještě hennu mi připadá dost zbytečné. Jestli jsi zesvětlovala a máš vlasy světlé, tak by z tebe mohl být rákosníček, ale to asi ne, to bys nepoužívala tmavou hennu.
Takže myslím, že můžeš být úplně v klidu, nejspíš se nestane nic.

edit: koukám na to espresso (mňam, espresso Very Happy ) a to nebude barva, takže se můžeš uklidnit úplně, nejspíš z té henny i něco vytěžíš, jestli tvým vlasům henna obecně sedne, nic neblahého to podle mě nenapáchá. Příště ale možná před hennováním nic na hlavu neplácat, aby mohla působit maximálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 2:42 pm    Předmět: Citovat

Hlavně klid, nepanikař. Jak už psala Kataska, není důvod se děsit. U toho kondiše sice nemají složení, ale obecně tyhle tmavší odstíny nebejvají žádný dryjáky. Pokud jde o účinky henny, trochu záleží na tom, jestli jsi mezitím ty vlasy myla (a kolikrát). Pokud ne, bude asi účinek henny menší, protože se henna bude hůř dostávat až k vlasu. Ale nějake podle mě bude, alespoň malej.
Já kdysi neměla čas barvit hennou tak často, a už mi vylejzaly odrosty, tak jsem vždycky dvě mytí před hennováním dávala taky nějakej barvicí kondiš - a vlasům to nijak neuškodilo.
Držím palce, ať se s hennou skamarádíte a ať vlásky rostou jako z vody, teda vlastně z henny, bioharu a lopušáku! Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

holky moc dekuju za uklidneni to jsem potrebovala jsem fakt trdlo vubec me to nedoslo pri te moji prehnane (opozdene) peci tedka o ty moje chudinky maly snazim se na ne placat kazdou chvilku nejakou masku aby se zotavily a daly do kupy a nejak mi nedoslo ze jsem si tam davala ten kondis zrovna svoje vlasky mam tmavy ale mam tam ted zbytek meliru uz hodne odrostlej (to byla taky blbost Embarassed ) a prave jsem doufala ze mi to ta henna zakryje no nepovedlo se tak jsem zkusila ten kondis a ted zas hennu mela bych se krotit Laughing ten kondis mi kdysi davno doporucila kadernice po prelivu abych nemuslela chodit tak casto na dobarveni a nemela takovy odrosty a barva byla porad vyrazna.. ze jednou za cas to mam prizivit tu barvicku timhle ono to asi moc do vlasku dovnitr nezasahuje protoze se to pri kazdym myti trochu vymyva..
no zatim se teda drzim ale nerviky trochu mam co mi to tam udela tak pak dam vedet jak jsem dopadla pokud mi tam neco zbude Smile
ps: lopusak mi ve sbirce jeste chybi Laughing porad se na nej chystam jak budou trosku penizky myslis ze je lepsi jak biohaarek? vim ze jsou tu vsude vlakna o tom ale porad se nemuzu rozhodnout co je lepsi ted se jeste chystam mam doma kremikovou bombu ale zase to nechci prehanet aby se ty vlasky spis nelekly co jim to najednou delam kdyz tohle nikdy nezazili znaji jenom - silikony ( o tech jsem se taky dozvedela az tady u vas Embarassed ) fenovani zehleni spani s mokrou hlavou barveni meliry fuj s tim jsem nadobro zkoncila neni nad prirodni vlasky.. kdysi jsem mela svoje tak krasny kazdy mi je zavidel a ted jsem jak oskubany kure.. no divim se jim ze se mnou vubec jeste nejaky zustaly chci zpatky svoje vlasky Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 3:20 pm    Předmět: Citovat

Tak držím palce.
Jinak k lopušáku - já bych neřekla, že je vyloženě lepší než biohar, mám ráda oboje. V úplnějch začáctcích jsem to kombinovala (lopušák ráno, biohar na noc), teď to spíš střídám. Prostě ani s jedním neprohloupíš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Btw co je špatného na spaní s mokrýma vlasama?? To mě baví, to já rád Smile
A vlásky se na to taky nikdy nestěžovaly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

nevim reklo mi to vice lidi ze se to nema (stejne treba jako cesani mokrych vlasu se taky nema - co jsem taky delala Embarassed ) i tady se to tusim nekde resilo asi ze jak jsou mokry a asi by se trely o sebe ze se pak vic lamou a trepi nebo fakt nevim (ja ale treba kdyz jsem sla vzdycky spat s mokrou hlavou tak jsem se i s mokrou hlavou probudila takze to bylo uplne zbytecne a akorat jsem jim skodila)
jinak hlasim vysledek - jsem uplne nadsena - budu hennovat casteji!! kdyz uz jsem nasla system jak na to!! ted teda akorat pockat co to udela na vzduchu jeste jak to zreaguje Laughing mela jsem fakt strach tak jsem to smyla uz po trech hodkach a vetsina vlasku zustala na svem miste a dokonce i ztmavly!! jeste nejsou stopro suchy a asi je budu muset brzo umyt protoze trpim na suchy vlasky tak ze strachu ze henna jeste vic vysusuje jsem do nich po umyti jeste napatlala olivac a ted si fakt nemuzu na vysuseny vlasy stezovat Laughing tak ale doufam ze stihly do sebe nacerpat i nejaky dobroty a ted uz jenom porostou!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

Nojo, henna je holt návyková. Very Happy Wink Tak ať vláskům prospívá.
Jinak s tím spaním s mokrejma vlasama - ono asi dost záleží i na typu vlasů a na tom, jak se s nima při spaní člověk vrtí Wink . Já si je nechávám schnout přes noc často a nijak jim to neškodí. Ale fakt je, že si nejdu lehnout hned po tom, co je umyju, takže už jsou trošičku proschlý. A moc sebou v noci neházím (navíc je mám zpravidla zapletený nebo nějak zamotaný, aby se udělaly vlnky). A češu většinou taky za vlhka (takže polosuchý)- oproti době, kdy jsem striktně dodržovala rozčesávání až za sucha mi přijde, že to vlasům vyhovuje víc. Ale je pravda, že češu maximálně šetrně a opatrně, to, že jsou vlasy za mokra choulostivější, nijak nezpochybňuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 2:45 pm    Předmět: Citovat

mockrat dekuju byla jsem rozhodnuta ze pokud se bude opakovat neuspech z prvniho henneni ze uz to nebudu opakovat (navic mi tehdy henna srasne smrdela nevim proc ale i po nekolikatem umyti jsem to porad citila a nemohla pomalu ani usnout a to jsem pouzila pouze tu hnedou hennecolor a tentokrat vubec Smile ) takze jsme se s hennou asi skamaradily Very Happy ted budu jenom pozorovat jestli se to projevi i na mych vlaskach a pokud ano zaradim se mezi hennovaci maniaky Very Happy akorat jsem musela dnes znovu umyt vlasky protoze jsem potrebovala jit mezi lidi a s tim co mi tam udelal ten olivac bych nevysla ani vynest smeti Very Happy takze je jeste trapim silikonakama (je mi lito to vyhodit) ale pomalu prechazim na prirodu asi to bude jeste boj a dlouha cesta ale jsem tentokrat odhodlana!! a to diky VAM!! jenom jsem se chtela zeptat kdysi davno jsem mela hnedou barvu ktera mi na slunicku hazela odlesky do fialova zni to zvlastne ale tehdy mi kazdy strasne tuto barvicku chavlil (verim ze to bylo uprimne kdyz to bylo od ruznych lidi a nemeli duvod lhat.. nemuseli se prece vyjadrovat vubec Very Happy ) akorat to bylo zpusobeno kadernici takze nevim jak toho docilit myslite ze by mi k tomu nejaka henna dopomohla? nechci na ne placat uz zadnou chemii alespon prozatim jsem rozhodnuta ze ne.. mam ale sve vlasky hnede a henna prece pouze ztmavuje.. tak nevim Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 9:32 pm    Předmět: Citovat

V nekterem vlakne sem cetla, ze holky pro fialovy odlesk experimentuji s grepovou silici - tedy pridat par kapek grepoveho eteraku, melo by to jit do fialova. Ale uz nevim kde sem to videla, takze netusim jaky to melo vysledek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.