Prosím o radu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92e5131b885ee149f65fb3eb7fc14ae9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SashaCornix
8-20
8-20


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 11:21 am    Předmět: Citovat

Tú hennu mám práve v pláne vyskúšať ako prvú...už som si tu o nej na tejto stránke hodne načítala...tak som zvedavá Razz

Inak som premýšľala aj nad lávovkou, ale teraz neviem že ktorá by bola vhodná...tá biela, alebo normálna?...prášok alebo umývací krém?...nevyznám sa v tom... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Nepomohlo by vyměnit šampon? Nebo aspoň střídat dva? Četla jsem, že když se používá dlouho pořád ten samý, tak ztrácí účinek...když jsem si já vždycky oblíbila šampon a používala jen ten, tak mi za chvíli skoro vůbec neúčinkoval jako předtím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

Tak s lávovkou neporadím, ani pořádně nevím co to je:). Spíš bych třeba poradila to moc nepřehánět a nekupovat všechno co je tady chváleno, myslím to v dobrémSmile. Já měla vlasy takové divné, suché, bez života. Taky mám dost jemné. No zatím jsem vyměnila šampon a kondicionér, používám teď alverde. Jinak jsem taky dlouho měla Elséve. Ale vlasům se to přestalo líbit. Pak jsem si koupila ještě kokosový olej a makadmiový, ten přidávám do masek třeba. No a vlasy vypadají o dost líp. Zase se mi líbíSmile. Teď chci ještě zkusit tu hennu, jestli bude jen zpola dobrá, jak si představuju, tak budu moc spokojená. Takže tak, netřeba mít všechno. Taky je to u mě tím, že nemám zrovna moc peněz na podobné srandy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SashaCornix
8-20
8-20


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tu hennu mam doporucenu ako fakt zazrak na vlasy, tak tu na 100% idem vyskusat...a mimo to uz len na vlasy mam objednanu Visaku...aj celkovo na telo...lebo myslim ze by to mohlo pomoct tym, ze to az tak neodmastuje, takze by sa mi nemala tak umytim vysusit pokozka a tym by to mohlo vyriesit vela problemov naraz...
Ta lavovka ma len zaujala preto, lebo ze vraj ma na jemne vlasy podobny ucinok ako Visaka, tak keby Visaka nezabrala, pripadne by som to kombinovala s visakou, tak by to nemuselo byt na skodu...
Mne Elseve ako jediny z rady pre vacsi objem skutocne vacsi objem robil...tiez ako jediny mi na vlasoch poriadne spenil a myslim ze prave preto ako jediny zaberal...ale zrejme je dost agresivny ked ma niekedy hned po umyti svrbi pokozka...uvidime... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 3:25 pm    Předmět: Citovat

Lenulak napsal:
Ahoj, co jsem tady vyčetla, tak můžeš zkusit i bezbarvou hennu. Měla by dodat vlasům trochu objemu a celkově zregenerovat. A taky má pomáhat na ty mastné vlasy. Já ji ještě nezkoušela, ale mám to v plánu v nejbližší doběSmile



přesně tak hennový zábal by měl pomoct, na mastné vlasy na umytí je nejlepší lávová zem (je tu o ní téma) nebo taky přírodní šampony např. alverde z dm, olejovat vlasy před mytím a masáž hlavy vlasovou vodou nebo lopuchovým výluhem.

neutahuješ si moc vlasy v copu, z toho by mohly být ty kouty.?

a určitě bych nechodila spát s mokrou hlavou, to je taky důvod maštění vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SashaCornix
8-20
8-20


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Mne sa tie jemné vlasy na vzduchu sušia dosť rýchlo, takže keď idem spať, tak sú vlasy možno iba jemne vlhké v zapletenom cope...pri korienkoch už viac-menej vôbec, tak v tom to myslím nebude.
Nie nie...neuťahujem, tie vlasy vpredu sú najtenšie a najsvetlešie, vyzerá to akoby som mala melír keď si ich stiahnem dozadu, ale oni tak vybledli samé. Sú tak tenké, že stačí malý motanec keď sa rozčesávam a okamžite sa trhajú. Lámu sa tiež nehorázne rýchlo a o končekoch ani nehovorím...neviem prečo...kedysi také neboli...ale ako rástli do väčších dĺžok, tak sa s nimi začalo robiť toto... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SashaCornix
8-20
8-20


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

A akú lávovku teda doporučuješ?...našla som v jednom obchode bielu a normálnu...a buď prášok alebo umývací krém...od Logony...
A ešte nejaký šampón Biela hlina od Bjobj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

SashaCornix napsal:
A akú lávovku teda doporučuješ?...našla som v jednom obchode bielu a normálnu...a buď prášok alebo umývací krém...od Logony...
A ešte nejaký šampón Biela hlina od Bjobj...


já měla lávovku od utrekram, ale hodně lidí tu používá tautrophen, ale ta je myslím dražší. s logonou ti neporadím, ale podívej se do toho vlákna kdyžtak.

já právě taky hodně let chodila spát s vlhkýma a měla jsem je hned mastné a to mám sušší vlasy.
a měla jsem spolubydlící na kolejích, která má podobné vlasy jako ty, i délku a ta si umývala vlasy jedině přes den- ráno a taky spát nechodila s copem, myslím, že si ty vlasy vždycky rozhodila po polštáři, aby na nich neležela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SashaCornix
8-20
8-20


Založen: 22.3.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 4:31 pm    Předmět: Citovat

No ja ak si ich nezapletiem, tak je to s nimi ráno katastrofa...všeliak nepekne zaležané a zamotané chumáče...často sa v noci prehadzujem a toto to robí s rozpustenými vlasmi...takže túto možnosť zamietam...nikdy sa mi nevyplatilao ak som náhodou zaspala s rozpustenými...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

SashaCornix napsal:
No ja ak si ich nezapletiem, tak je to s nimi ráno katastrofa...všeliak nepekne zaležané a zamotané chumáče...často sa v noci prehadzujem a toto to robí s rozpustenými vlasmi...takže túto možnosť zamietam...nikdy sa mi nevyplatilao ak som náhodou zaspala s rozpustenými...


určitě, každý to má trochu jinak,tak jak ti to vyhovuje je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.