Vlasová analýza
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d78eb5c0e659a742e6ffc176202b152dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 2:42 pm    Předmět: Citovat

Když je to zadarmo, tak proč ne. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 3:10 pm    Předmět: Citovat

hajula napsal:
ze mam normalni pokozku ( coz je blbost, mam mastnou, musim mejt obden)


No ono to nemusí být až taková blbost, ona i suchá pokožka se může mastit. Já mám sušší pokožku a myju taky obden (je pravda, že i třetí den se to dá, ale mám jemné vlasy, ty se zamastí snadno a vypadá do blbě). Na týhle analýze jsem byla minulé léto a paní mi potvrdila, že mám pokožku suchou, což jsem si myslela i po pročtení témat suché a mastné vlasy zde (ačkoli jsem léta žila v tom, že je mám mastné). Při používání šamponů na suché vlasy se mi interval prodloužil na 3-4 dny, pokud beru za přijatelný stav vlasů, že to v culíku nejde vidět, jinak dva dny (jemný vlasy i trochou mazu splihnou). S šampony na mastné vlasy to bylo tak půl dne ok a pak ještě tak den v culíku se dal vydržet (ale k večeru to vypadalo děsně)

Čímž jsem chtěla říct, že subjektivní vnímání maštění vlasů nemá s mastnotou pokožky zákonitě něco společného. Může to souviset i se životosprávou, když ten maz nemá vhodné složení, aby pokožku hydratoval, nebo s jemnými vlasy. A taky když se člověk spotí, tak se ty vlasy rychleji zamastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

jéé, 22. dubna budou u náš, tam musim bejt!! Smile jsem fakt zvědavá, co mi ty krasotinky povíSmile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

hajula napsal:
holky, ja na tom samym byla loni v lete a nic moc teda.. Ta pani mi rekla, ze mam normalni pokozku ( coz je blbost, mam mastnou, musim mejt obden), pak ze sem si taky blbe vyplachla sampon a ze mam jemny vlasy (wow, opravdu novinka), ale mam jich dost, s cimz nesouhlasim, mam jich malo-uz jenom kdyz se podivam na rezestupy jednotlivych vlasu na hlave. Takze mi v podstatne nic novyho nerekla, navic i veci, se kteryma nesouhlasim..

teda tim nechci nikoho odrazovat, ale spis jenom abyste od toho neocekavaly neco vic..

No, s tím šamponem - já tam ty zbytky fakt viděla na té obrazovce. Byly na vršku hlavy. Ale když kontrolovala vlasy nad krkem, tak tam jsem to neviděla a taky tvrdila, že tady je vymyto dobře... A dává to smysl, protože se myju v předklonu, takže nad krkem je jednodušší to vymýt než na vrchu hlavy třeba u pěšinky.
S tou hustotou vlasů: kdo tam půjdete, tak dávejte bacha, které kořínky vám označuje a jestli je neoznačuje dvakrát, protože jsem fakt měla takový pocit, že k tomu došlo u mě (říkala jsem si: "vždyť tady ty kořínky už jednou počítala", ještě než vyšel výsledek). Ale jako člověk si není jistý, mě to zaskočilo, nebyla jsem připravená dávat na to pozor, takže fakt nevím, jestli paní nepodezírám neoprávněně. (Když já mám pocit, že mám těch vlasů málo, no... Embarassed )
Pro mě ale jednoznačně byl největší přínos vidět ty vlasy, že maj ty šupinky "přilepené" a ne odchlípnuté. To vlastně bylo to, proč jsem tam šla, na co jsem byla zvědavá. A to jsem na vlastní oči viděla, takže i kdyby údaje o hustotě vlasoporostu byly uměle upravené dvojitým označením tak, aby potěšily, byla bych spokojená s tím, co jsem viděla ohledně těch konců. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 3:36 pm    Předmět: Citovat

Že bych si tam taky odskočila 7. dubna budou u nás Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:36 am    Předmět: Citovat

V sobotu jsem si zašla do Palladia. Žel jsem si den předtím umývala u přítele vlasy a nějak mi zapomněl říct, že mají železitou tvrdou vodu, takže jsem ráno sněžila. Confused Ale pak to nebyla taková hrůza. Paní mi řekla, že mám zánětlivou pokožku hlavy, ale hustotu mám nadprůměrnou a nemám problémy s padáním, což mi přišlo dost divné, ale věřila jsem jí, protože mi žádné kořínky neoznačila dvakrát. Avšak co mě zarazilo byly délky. Jak mi je snímala, začala na tu obrazovku valit oči a říkala, že nikdy neviděla tak zdravé dlouhé vlasy v délkách. ani jeden roztřepenec, žádné šupiny, prostě vůbec nic. Vyzvídala, co prý používám za kondicionér. Laughing Moc mě to potěšilo, aspoň vím, že péče o délky nejde vniveč.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 9:45 am    Předmět: Citovat

Jóóó! Dóst dobrý, wolfi! Super! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Jsem se bála, co mi strašného řekne a na té obrazovce to vypadalo fakt pohádkově. Very Happy Muž mě potom chválil jak kdybych uběhla minimálně maraton. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 11:08 am    Předmět: Citovat

Já sem asi pako, ale jako nejbližší termín mi to nabízí červen a to nic v seznamu nemaj Crying or Very sad Laughing

Edit, už sem to našla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

I já jsem v sobotu poctila DM v Palladiu svou návštěvou Smile Vlasy 3 dni nemyté (ten den jsem šla na náročný trénink, tak jsem na to kašlala, mastné stejně vypadají až tak 6tý den) a den předtím nalakované, takže pohled na pokožku byl vyloženě pro bohy Very Happy
Nicméně hustota prý nadprůměrná (ehm?? též si kladu otázku - a co jako ty rozestupy mezi vlasy??) vlasy silné, a hlavně - po délkách krásně lesklé, bez odchlipujících se šupinek - krása! Konečky ovšem ohavné, ulámané, suché (to je aj vidět) tak jsem večer dala po dlouhé době olej, budu se snažit zase pravidelně Smile
Prima zážitek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.