Bydlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7a0f148802b5f100a37074e95a15c7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 7:51 pm    Předmět: Citovat

Rychle. Taky si občas něco založím a ještě ten týden to bývá pryč, pokud to není v blbé čtvrti, s blbýma dispozicema, nebo tak.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 9:52 pm    Předmět: Citovat

Pokud si chceš fakt něco pronajmout, tak nečekej a zrovna se o daný byt zajímej, ty lepší mizívají fakt velice rychle. Wink Na aktualizaci ze strany realitky se nedá 100% spoléhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 7:15 pm    Předmět: Citovat

Když jem si chtěla pronajmout byt, tak se mi zrovna u prvního stalo, že když jsem se šla podívat, byla jsem už před vybraným domem, tak mi přišla smska, že byt je již pronajmutý a prohlídka se ruší. Tak jsem si rozmyslela co chci (lokalitu, dispozice, cenu) a když jsem podle fotek na sreality zjistila, že se mi jeden byt líbí a splňuje mé přání, tak jsem chtěla nejbližší možnou prohlídku a byt jsem na místě rezervovala. Pak makléř odvolával ostatní prohlídky...

Je dobré se předem informovat o rezervačním poplatku dříve a již při prohlídce mít hotovost u sebe.

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že je to tak, jak píše Klarusa přede mnou - nejlepší byty mizí rychle.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 8:53 pm    Předmět: Citovat

Myslíte si, že je v koupelně lepší malá vana nebo sprchový kout? Řeším dilema... Sad Mám malou koupelnu a obojí mít nemůžu. Pokud bych si dala větší vanu, tak by mi to zabralo spoustu prostoru a tak tak by se tam vešla úzká pračka a umyvadlo. Pračku chci mít v koupelně. Pokud bych měla menší vanu, tak by se tam blbě sprchovalo. Protože se většinou sprchuju, tak mi to napovídá sprchový kout... ale zase už trochu myslím dopředu...kdybych náhodou měla jednou děti, tak je lepší vana... Smile Jsem v začarovaném kruhu. Jak to máte doma vy? A co myslíte, že je lepší - vanová zástěna nebo sprchový závěs?

Předem děkuji za odpovědi. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 9:43 pm    Předmět: Citovat

Já bych zvolila vanu s pevnou zástěnou... Přijde mi to jako nejpraktičtější řešení. Pokud se člověk častěji sprchuje, tak je to pořád dobré - nenacáká okolo a jestli stojí ve vaně nebo v koutu, v tom už takový rozdíl nevidím. Kdežto se sprchovým koutem je možná jen ta jedna možnost.

Mamka má vanu sice velkou dost, ale má tam pevnou zástěnu a je to super. I bývalý přítel to tak měl v maličkém bytě, měl malou vanu a zástěnu a bylo to fajn. Podle mě prostě lepší než sprcháč. Ale já se hodně ráda koupu, tak jsem asi maličko ovlivněná. Smile
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 4:40 am    Předmět: Citovat

Taky se většinou sprchuju, ale zvolila bych vanu se zástěnou. Přece jenom, sprchovat ve vaně se dá normálně, ale kdyby ses někdy chtěla naložit do vany a měla jenom sprchový kout ... Já si navíc umývám vlasy v předklonu nad vanou, to ve sprch. koutu nemůžu. Nebo jestli někdy budeš potřebovat dát do vany prádlo, pořád mi z toho vychází líp ta vana Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 7:50 am    Předmět: Citovat

Vana. Případně hlubokou vanu do sprchového koutu se špuntem (má čtvercový tvar jako sprchový kout, je hluboký a má špunt). Dá se v něm tedy i vykoupat (ne tak pohodlně jako ve vaně, ale jde to). Pořídila si ho známá a chválí si to. Už nemusí prát věci na ruční praní větší velikosti v lavoru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

Jo, Wensdy má dobrý postřeh s tím ručním praním! Už jsem na to konečně přišla, proč se teď vyhýbám praní asi dvou várek prádla, kde je prostě potřeba něco předeprat... Já to totiž nemám V ČEM předeprat! Lavor nemáme, špunt do sprcháče taky ne, do umyvadla taky ne. Evil or Very Mad A vanu taky ne... Něco z toho budu muset pořídit. Rolling Eyes
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 6:58 pm    Předmět: Citovat

Vana, pokud je to jen trochu možné. Máme sprcháč a chybí mi možnost se naložit do horké vany, nemluvě o tom, že již přibylo i dítě a časem to bude asi dost nepraktické, ale co se dá dělat, že... Kdybych zařizovala novou koupelnu, tak jsem jednoznačně pro vanu (v extra malé vaně bych se asi já moc neporochnila, z hlediska praktičnosti je to ale pořád krok k lepšímu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se aktivněji dala do hledání vlastního bydlení. Meh. Dalo by se to charakterizovat citátem: "I have a dream..." Takový jako byt, kde když se člověk nadechne, neotlouká loktama stěny, je slunečný, někde poblíž je větší kus zeleně, nájem činí méně než polovinu platu a má zároveń lednici, pračku a sporák? A není v cigánově? No, tak takový jsem u nás v Mordoru teda ještě nepotkala, chjo. A když už jo, tak výborný výmysl kauce (2-3 nájmy), provize realitce (další nájem) a ideálně ještě poplatek bytovému družstvu to totálně zazdí. Bo kdo dneska běhá po světě s 30kk v kapse, že jo...

Nuže, carry on looking Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.