Rudá barva vlasů-jaký máte názor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45fd7b76177436764a1a908d6c36830eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou rudovlásky tajemné osobnosti?
Určitě ano
60%
 60%  [ 78 ]
Možná
40%
 40%  [ 52 ]
Celkem hlasů : 130

Autor Zpráva
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

urcite ano, henna sama osebe farbi od oranzovej cez cervenu niekomu mozno do bordova.
Ja farbim egyptskou a prave preto ze chyta na syto cerveno som spokojna a pritom vyzera prirodzene, a kedze uz ju pouzivam dlhe roky vsetci a vsetko dokonca aj ja sama som ju uz prijala ako moju vlastnu farbu.
Cervena dosiahnuta chemiou podla mna velmi krici a posobi neprirodzene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je téma, které se mi zrovna hodí do noty, protože jsem nad tím poslední dobou taky přemýšlela.
A protože od myšlenky není daleko k činu a uvažovala jsem, že si stáhnu černou na nějakou pěknou hnědou (blíží se léto), usmyslela jsem si že zkusím rudou. Abych to zkrátila - povedlo se mi to (v sobotu a v pondělí čtyři balíky odbarvovače od londy a červený garnier) a necelý týden jsem chodila s rudou hlavou, ale fakt fest rudou Shocked povedlo se mi to až po druhém odbarvení v pondělí.
Závěr - není to barva pro mě, necítím se v ní dobře, hrozně poutá pozornost. Pro lidi, kteří to mají rádi, je to asi plus, ale pro mě ne. Šíleně se to vymývá, pokud bych to chtěla natrvalo, bylo by dobré to nějak zkombinovat s hennou.

Mám z červené barvy na vlasech trochu rozporuplné dojmy. V nejlepším slova smyslu (a zvláště tady na DV) je to divná barva.
Věřím, že pokud to měl někdo na hlavě od přírody, mohlo to něco znamenat. Ale myslím teď opravdu červenou, ne zrz.
A za další - musí na to být dlouhé vlasy, aby to vzbudilo ten správně magický dojem. Aspoň do půl zad, do pasu. Červené mikádo nikoho nezaujme.
Takže ano, je to taková čarodějná barva, dejme tomu Very Happy samozřejmě co se týče skutečnosti, a na tom co kdo umí, opravdu barva vlasů roli nehraje, ale tak i lidi, co tak zvláštně jenom vypadají, mi připadají někdy zajímaví, tak proč ne Smile

Jinak já to přebarvila dneska na čokoládu, nemohla bych s tím existovat. Zlaté tmavé barvy, hnědá, černá -miláčci moji Very Happy
Ale na ulici bych se za rudou dlouhou hřívou rozhodně ohlédla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 1:17 pm    Předmět: Citovat

Třeba této slečně sluší červená moc Smile -Susan Coffey

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

Dés: a nemáš nějakou fotku ? Moje fantazie na takovou představu nestačí Wink

Té slečně na fotce to opravdu moc sluší. Tahle rudá je nádherná na chladných bledých typech se světlýma modrýma očima. Ostatní v ní už nevypadají tak krásně.

V pubertě jsem si plácla na svoji zrzavou fialový přeliv a vznikla intenzivní rubínová (což bylo mým cílem). Byla krásná a držela až moc. Jenže brzy se mi stýskalo po vlastní barvě.
Jo a pak jsem ještě před pár lety měla jasně červenou ofinu. Měly to být jen proužky, aby vznikl efekt jako Fénixův ocas. Ale kadeřnice byla moc snaživá a nakonec naplácala celou ofinu. Bylo to super, ale potvrdilo se mi, že nesnáším pocit nabarvených vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 7:25 pm    Předmět: Citovat

Nicole nemám, a díkybohu za to, tuhle krvavě řepnou barvu už na sobě nikdy nechci vidět. Sice to bylo zajímavé, a v životě se mi nepovedlo zesvětlit barvené vlasy AŽ TAK, ale viděla jsem, ponosila jsem to a stačilo, v červené to nejsem já.
Jsem studený zimní typ a byl to ten správný tmavě rudý odstín, ale prostě ne, nikdy, nazdar červená. Na tuhle barvu musí mít člověk povahu.

Na druhých lidech s dlouhými vlasy se mi červená líbí velmi, stejně jako jiné syté barvy, světlá nebo zlatá blond, zrz, čokoláda, červenohnědá (nejlíp hennová) nebo černá. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 7:31 pm    Předmět: Citovat

A ještě pro zajímavost, porovnejte tu modelku s blond - podle mě jí mnohem více sluší ta rudá, blond je taky pěkná, ale není to ono, s červenou je zajímavá, s blond, ačkoli je krásná, tak vypadá o dost víc tuctově.
(ale ona je jinak tak hezká že může mít všechno, i černá by jí slušela a původně je to tuším brunetka) Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 7:33 pm    Předmět: Citovat

V té blond je taková vyblitá, ta červená k ní prostě sedí!
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 10:16 pm    Předmět: Citovat

Týjo, ta červená jí opravdu sluší. Já když jsem si dala hennu, tak mi to vyšlo spíš dočervena než dozrzava, jak jsem chtěla, a moc se mi to nelíbilo, hrozně mi to zvýraznilo bledost a všechny červené skvrny v obličeji, necítila jsem se v tom.
Mým snem je sytá zlatozrzavá, teď ještě jak takovou vykouzlit. Cool
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 11:41 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem barvila měděně červenou z DM s trochou hnědé henne color. Přidala jsem tam dvě lžíce olivového oleje a jednu jablečného octa. Připadá mi, že kyselé podporuje zrz, protože tam, kde jsem měla světlejší vlasy, mě chytly krásně do rezava... až jsem se toho trochu lekla Laughing myslím že ta DMková henna s octem by ti měla vykouzlit přesně to, co chceš Kornélie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 12:06 am    Předmět: Citovat

Já s hennou jsem opatrná, raději přeliv. I když ta dm henna se vymývá rychle.
Když se řekne rudé vlasy, tak si hned vybavím Rudou Sonju, hrdinku mého dětství. Very Happy
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.