Rudá barva vlasů-jaký máte názor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ddca5c10f783e072f0f3943eeb56ba6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou rudovlásky tajemné osobnosti?
Určitě ano
60%
 60%  [ 78 ]
Možná
40%
 40%  [ 52 ]
Celkem hlasů : 130

Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 2:22 am    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Já myslím, že každé vlasy jsou magické, zajímavé, kouzelné a krásné a je jedno, jestli jsou rudé, bílé, černé, hnědé a nebo pruhované. Krása a magičnost vychází z nitra a ne z vlasů Smile Toť můj názor.


I agree with this opinion. Everyone has a favourite colour, but I don't think colour of hair affects how interesting, or "magical" a person is.

Red hair has always been associated with witchcraft, so maybe that is why some people today still think there is something mysterious, or exotic about redheads. The idea that women with black hair were witches is something more recent and not as universal as the redheaded women.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:09 am    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Já s hennou jsem opatrná, raději přeliv. I když ta dm henna se vymývá rychle.
Když se řekne rudé vlasy, tak si hned vybavím Rudou Sonju, hrdinku mého dětství. Very Happy

Laughing njn, já už jsem si toho na hlavu napatlala tolik, že tyhle věci mě nějak nesecvakávaj Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Tak ta barva je rozhodně zajímavá, to jo, ale nevím, jestli má nějaký vliv na osobnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já jsem silný zastánce rudé barvy! Laughing Miluju ji... a momentálně hledám hennu, která by se přiblížila mé vysněné červené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

Leilla napsal:
Já jsem silný zastánce rudé barvy! Laughing Miluju ji... a momentálně hledám hennu, která by se přiblížila mé vysněné červené Smile


Jůů další rudá kštice! Laughing Tak hodně štístka at ti chytí,tak jak chceš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:33 am    Předmět: Citovat

S tou cervenou farbou je to velmi relativne. Vyslovene zle vyzera vyrastajuca chemicka farba. Pri prirodzenejsich odtienoch (hneda, cierna) to clovek az tak nepostrehne. No taka vyrastajuca cervena... nic moc. Vela ludi si jednorazovo zafarbi vlasy na cerveno, kvoli zmene, a potom ich vobec nedofarbuju a cele je to vyblednute a vypelichane. Rozhodnut sa pre chem. cervenu uz asi suvisi s tym dofarbovanim, naco si ju inak davat...

Ale inak pekna udrzovana cervena, alebo zrz stoji za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Já myslím, že každé vlasy jsou magické, zajímavé, kouzelné a krásné a je jedno, jestli jsou rudé, bílé, černé, hnědé a nebo pruhované. Krása a magičnost vychází z nitra a ne z vlasů Smile Toť můj názor.


Asi tak. Podle mě záleží spíš na kvalitě těch vlasů než přímo na barvě. Kdybych už měla volit kombinaci nejcharismatičtější/nejpřitažlivější podle mého názoru to bude nějaká hodně tmavá až černá (přirozená, chemická bývá většinou dost hrozná). Červená/zrz se mi na leckom líbí, ale není to pro mě úplně "top" barva Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 1:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem rudou chvíli ne úplně chtěně měla a přišlo mi, že ta barva je výraznější než já...sice se mi líbila, chválili mě, ale jakoby mě ty vlasy úplně přebyli (přebili ? Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

Mě se rudá strašně moc líbí, ale nemám odvahu jí hodit na mou vlastní hlavu Very Happy Myslím si, že bych vypadala hrozně...tak jen obdivuju fotky těch, kdo tu mají červené vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Mi se červené vlasy moooc líbí, ale spíš tmavší červená nebo červenofialová. Moc se mi líbí barva, kterou má ta druhá modelka... myslíte, že jde docílit hennou? Teď mám na hlavě polštářkový šampon tmavou višeň či něco takového, to se mi líbí, chystám se vyzkoušet hennecolor bordo, ale bojím se, že mi chytne do zrz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.