Růže na hlavu?? :D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 3:40 pm    Předmět: Růže na hlavu?? :D Citovat

Tož prvně jsem chtěla být fakt děsně lakomá, páč jak vás tady všecky znám, mi to všechno vykoupíte.. . Ale pak jsem si řekla, že teda by to nebylo od mé osubky pěkné a tak vám to teda jako řeknu..no.. .

Nedávno jsem si koupila od Heshe prášek z okvětních lístků růží. Přidala ho do Henny a víte co se stalo?? no vlásky byly po hennění jemnoučké Very Happy Very Happy!!!!
tož jsem to zkusila minulý týden jenom jako tak jako zábal, voda, prášek z růži, pár kapek oliváku a vlásky OPĚT! super. tak a ted už jenom zbývá...abyste si našli, kde jsem to sehnala Very Happy Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:34 pm    Předmět: Re: Růže na hlavu?? :D Citovat

kalakai napsal:
Tož prvně jsem chtěla být fakt děsně lakomá, páč jak vás tady všecky znám, mi to všechno vykoupíte.. . Ale pak jsem si řekla, že teda by to nebylo od mé osubky pěkné a tak vám to teda jako řeknu..no.. .

Nedávno jsem si koupila od Heshe prášek z okvětních lístků růží. Přidala ho do Henny a víte co se stalo?? no vlásky byly po hennění jemnoučké Very Happy Very Happy!!!!
tož jsem to zkusila minulý týden jenom jako tak jako zábal, voda, prášek z růži, pár kapek oliváku a vlásky OPĚT! super. tak a ted už jenom zbývá...abyste si našli, kde jsem to sehnala Very Happy Laughing Laughing Wink

Tady?http://www.heshpharma.com/skin-care-products.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:40 pm    Předmět: Citovat

TU! Sem na to dělší dobu už taky koukala Wink
http://dzauharabdallah.webnode.cz/products/rose-ajurvedsky-prostredek-pro-peci-/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:13 pm    Předmět: Citovat

Podle názvu tématu jsem čekala něco jako "Můj milý mi na pouti vystřelil růži. Byl by velký trapas nosit to na hlavě jako ozdobu?" Very Happy

Jinak já mám růže moc ráda a pokud ten prášek není z růží, které jsou chemicky ošetřované, tak to asi bude fakt dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:39 pm    Předmět: Citovat

no voní to opravdu po růžích Smile a snad stříkané nejsou..ale to by se člověk musel bát u všeho Smile

a jinak koupila jsem to jinde, ale když už jste si to našli, tak fajn Smile Wink třeba brzo nebudu jedinná s tímto pokusem na vlasech Smile

jenom bych teda dodala, že tam odkud to mám já, mi to pán poslal za 50 kč balení.. (tak snad se teda nespletl Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:54 pm    Předmět: Citovat

prášek jsem nepoužívala.. stačí mi naše růže odkvetlé.. odvarem si občas přelívám vlasy..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.