Vlasy psychologem...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3072988e3a14196969ec3ff15a50e1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že záležitost s vlasama může silně působit na psychiku jak pozitivně, tak negativně...
často se tu objevují příběhy, kdy holky přišly nedobrovolně o vlasy (ustřižení, zapálení, vytrhání) a prostě se z toho zhorutily a byly na práškách...
A zároveň se říká, že pokud chceš ženě ublížit, nemá smysl, ji fyzicky ubližovat, žena je silný tvor, ale sáhni jí na fotky blízkých lidí, nebo ji ostříhej vlasy a tím jí zničíš.... Evil or Very Mad
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Jellenka napsal:
Je pravda, že záležitost s vlasama může silně působit na psychiku jak pozitivně, tak negativně...
často se tu objevují příběhy, kdy holky přišly nedobrovolně o vlasy (ustřižení, zapálení, vytrhání) a prostě se z toho zhorutily a byly na práškách...
A zároveň se říká, že pokud chceš ženě ublížit, nemá smysl, ji fyzicky ubližovat, žena je silný tvor, ale sáhni jí na fotky blízkých lidí, nebo ji ostříhej vlasy a tím jí zničíš.... Evil or Very Mad


S tím naprosto souhlasím...
Je skvělé, že jsi tohle téma založila! Přijde mi, že se k němu dá opravdu hodně co napsat a vědomí o propojenosti stavu vlasů a psychiky je docela zásadní.
Je prima, že ses z problémů vyhrabala a držím palce i nadále...Vzhledem k tomu, jak parádní hřívu teď máš, můžeš na sebe být i v tomhle hrdá. Wink
Za sebe jinak musím zmínit, že znovu-pěstování vlasů je momentálně jednám z mých nej motivátorů, abych se po mnohých nedávných peripetiích sebrala. Vlasy psychologem, fakt! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Jo, vlasy působí na psychiku. S delšími je mi líp. Už nemám takový odpor ke svým fotkám. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Jellenka napsal:
Je pravda, že záležitost s vlasama může silně působit na psychiku jak pozitivně, tak negativně...
často se tu objevují příběhy, kdy holky přišly nedobrovolně o vlasy (ustřižení, zapálení, vytrhání) a prostě se z toho zhorutily a byly na práškách...
A zároveň se říká, že pokud chceš ženě ublížit, nemá smysl, ji fyzicky ubližovat, žena je silný tvor, ale sáhni jí na fotky blízkých lidí, nebo ji ostříhej vlasy a tím jí zničíš.... Evil or Very Mad


S tím naprosto souhlasím...
Je skvělé, že jsi tohle téma založila! Přijde mi, že se k němu dá opravdu hodně co napsat a vědomí o propojenosti stavu vlasů a psychiky je docela zásadní.
Je prima, že ses z problémů vyhrabala a držím palce i nadále...Vzhledem k tomu, jak parádní hřívu teď máš, můžeš na sebe být i v tomhle hrdá. Wink
Za sebe jinak musím zmínit, že znovu-pěstování vlasů je momentálně jednám z mých nej motivátorů, abych se po mnohých nedávných peripetiích sebrala. Vlasy psychologem, fakt! Very Happy


Jsem ráda, že to taky tak vidíte, nebyla jsem si jistá, jestli nejsem tak trochu magor a význam vlasů nepřeceňuji kvůli dětství, kdy jsem byla násilně až do 6. třídy stříhána na 4cm a všechny děti se mi dost hrubě posmívaly a říkali mi chlapečku.... Mad
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Jo, vlasy působí na psychiku. S delšími je mi líp. Už nemám takový odpor ke svým fotkám. Very Happy


Přesně! Já vůbec nechápu, jak jsem se poslední dva roky mohla dobrovolně tak strašně škubat na krátko, když jsem v tom vypadala jako dement Very Happy Jsem sice pořád holt silnější postavy, ale s těmi dlouhými vlasy vypadám dobře, dokonce i jemně a žensky....s tím krátkým proškubem jsem vypadala, že mám alergickou reakci na vosí bodnutí do xichtu Evil or Very Mad Very Happy
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

I like the philosophy of Native Americans. They see hair as being spiritual and part of their strength. In battle, when they fought against the American army the Indian warriors must have looked even more fierce and terrifying as the wind blew in their hair. In olden times, it was normal for warriors to let their hair grow. It was as important to them as their sword and shield.

Today, you can still see this old custom in Taleban and Chechnyan guerilla fighters. They have quite long hair and quite long beards.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
I like the philosophy of Native Americans. They see hair as being spiritual and part of their strength. In battle, when they fought against the American army the Indian warriors must have looked even more fierce and terrifying as the wind blew in their hair. In olden times, it was normal for warriors to let their hair grow. It was as important to them as their sword and shield.

Today, you can still see this old custom in Taleban and Chechnyan guerilla fighters. They have quite long hair and quite long beards.


Přesně tak Exclamation to samý seveřani.....to byli panečku chlapi-bojovníci, ne to, co se dneska vydává za armádu.... Cool
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 3:54 pm    Předmět: Citovat

Jellenka napsal:
Přesně tak Exclamation to samý seveřani.....to byli panečku chlapi-bojovníci, ne to, co se dneska vydává za armádu.... Cool


Yep Smile I like old Norse culture and the hairstyles and beard-styles of Viking men Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Jellenka napsal:
Přesně tak Exclamation to samý seveřani.....to byli panečku chlapi-bojovníci, ne to, co se dneska vydává za armádu.... Cool


Yep Smile I like old Norse culture and the hairstyles and beard-styles of Viking men Smile


me too Wink
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.