Jaké účesy se nám nelíbí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 164, 165, 166  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8fe5d95bf1138eb5b8df5fdd086db8b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hairlover27
21-40
21-40


Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Taky nesnáším dredy a prostříhané vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Dredy taky moc nemusím Confused Ani takové ty různé rasta copánky atd. - hlavně proto, že si vždycky představím, jak potom ty vlasy vypadají... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

me se libi dredy kdyz jsou upravene a udrzovane,copanky to same,ale ja bych to nenosila ale je to pekny.Nesnasim ty hrozny neprirozene barevny proridly sestrihy co se ted nosi.A jeste hur videla jsem par slecen(15tek)a ty mely vlasy polodlouhe a na hlave kratkeho natuzeneho sirokeho kohouta Confused brr prijde mi to hodne nevkusny.A pak jeste kluci"šamponci"co nosi takove ty silene natuzene kohoutky uhlazene a tvari se jak strasni elegani Rolling Eyes No rikam si kdyz je nekdo nevkusny nebo se mu to libi prosim,ale nejvic me stve kdyz zrovna takovy lidi se mi zacnou vysmivat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Jo, taky nesnáším takové ty šíleně zgelované "účesy". Kluci, co mají na hlavě víc gelu než vlasů, leskne se to a vypadá to strašně mastně a nechutně, blééé!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

K dredum - v jedne me oblibene barohospudce pracuje cisnik, ktery ma nadherne cerne dredy do pasu. Ma je upravene, ne takove ty rozcepyrene. Krasa.
Ruzne barevne vlasy mi take nevadi, nekomu to slusi.
Jedna znama ma vlasy 0,5 cm a velmi ji to slusi, jelikoz ma velke vyrazne oci.
Vadi mi snad jen, kdyz je nahore na hlave jezek nebo neco na ten zpusob a dole pak polodlouhe.
Co nesnasim, jsou ruzne sestrihy pudlu Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Me se hrozne nelibi vicebarevna hlava. nemyslim melir, ale kdyz je to treba vpredu cerne, vzadu blond a jeste oskubane...eee, nechapu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mili
0-7
0-7


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 5:43 pm    Předmět: Ahoj Citovat

Mne sa najviac nepacia baby dobrovolne vyholene na koleno, alebo s jezkom zafarbenym na cerveno, ruzovo a kriklavo zlto. Na to sa fakt nemusim pozerat.
Inak, ked pisete o ucese na baranceka, tak ja som v skolke nespoznala svoju matku, ked prisla s tymto ucesom. Proste som ju uplne ignorovala a nechapala som, preco ma ucitelka posiela za mamou, ked tam predsa nie je:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Prostě, dlouhý vlasy jsou dlouhý vlasy. Tečka Wink Cool Cool Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Takže mně se nelíbí: vyholená hlava, ježky, kohouti, nagelovaná "díla", dredy , cokoliv s melírem, nepřirozeně strakaté barvy a neurčité prostříhané pololouhé= účesy, kterých je dnes k vidění všude nejvíc. Zejména v kombinacích jsou pro mne tyto typy vlasového porostu nechutné. Wink
Návrat nahoru
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:03 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Takže mně se nelíbí: vyholená hlava, ježky, kohouti, nagelovaná "díla", dredy , cokoliv s melírem, nepřirozeně strakaté barvy a neurčité prostříhané pololouhé= účesy, kterých je dnes k vidění všude nejvíc. Zejména v kombinacích jsou pro mne tyto typy vlasového porostu nechutné. Wink


Hmmm, prostrihanych polodlouhych se prave snazim zbavit. Mam dojem, ze kadernice uz dnes nic jineho neumi.
Dnes jsem se ptala pritele, zda se nauci zastrihavat mi konecky a pry jo. Jeste nevim ovsem, zda k tomu budu mit odvahu ja Laughing .
Kdyz jsem byla mala, strihal me jednou jedinkrat tata. Z dlouhych vlasku k zarovnani vyslo sikme cosi v delce pod usi Laughing . Porad mu to slo sejdrem, tak strihal a strihal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 164, 165, 166  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.