Vlasová modelka
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=102222958d99a4b4d116fcc52e63fbbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenista
0-7
0-7


Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 5:32 pm    Předmět: Vlasová modelka Citovat

Dobrý den. Chtěla bych se stát vlasovou modelkou. Letos budu mít 17 let a moje vlasy jsou dlouhé po pas, nebarvené, přírodně hnědé. Na internetu jsem nenašla moc nabídek nebo informací jak se stát vlasovou modelkou. Ráda bych fotila, ale nevím jak se k tomu dostat. Netoužím po výrazných změnách ani obarvení, protože si svoje vlasy nechci zničit. Děkuji moc za rady, hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 5:35 pm    Předmět: Re: Vlasová modelka Citovat

Lenista napsal:
Dobrý den. Chtěla bych se stát vlasovou modelkou. Letos budu mít 17 let a moje vlasy jsou dlouhé po pas, nebarvené, přírodně hnědé. Na internetu jsem nenašla moc nabídek nebo informací jak se stát vlasovou modelkou. Ráda bych fotila, ale nevím jak se k tomu dostat. Netoužím po výrazných změnách ani obarvení, protože si svoje vlasy nechci zničit. Děkuji moc za rady, hezký den Smile


No...pokud si ty vlasy nechceš z ničit, jak říkáš, tak bych něco takovýho vůbec nehledala....nemusí ti to ani barvit, ale už to věčné drbání kartáčema, lakování, tužení...... dopadneš akorát tak jako Naomi..... Confused

Pokud o to ale i přes to stojíš, tak na prace.cz se často vyskytují nabídky na účesové akce, tam by se dalo začít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 10:52 am    Předmět: Citovat

Preco sa chces stat prave vlasovou modelkou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Vlasová modelka a "neničit si vlasy", to podle mě nejde dohromady. Přesne jak píše Jellenka - i kdyby ti ty vlasy nebarvili (jako že určitě budou chtít a ne jednou), tak se ti tak jako tak budou pomalu ničit ... a zkracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 3:01 pm    Předmět: Citovat

přesně tak. Všechno má svoje + i - .....je jenom na tobě jak se rozhodneš. Já bych do toho nešla už jenom proto, že na často mi někdo dělá něco s vlasama a všechno se na nich podepíše. Naštěstí už pěstuju takže se snažím vlasy neničit.Kolikrát navíc když se vybírali modelky jenom prý na barvu tak je ještě ktomu oškubaly min o 10 a víc cm Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

Modelky su v prvom rade na to, aby NEprejavovali same seba, ale aby boli prostrednictvom nich prejavovane napady niekoho ineho (teda napr. napady navrharov)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

mne toraz navrhli. na kadernicku sutaz , mal to by nejaky glamour uces ci co. a ked som sa spytala teda co presne s tymi vlasmi budu robit tak vraj : trochu premelirujeme a takych 10cm a viac urcite pojde dole. no...nie dakujem Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 5:17 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mne toraz navrhli. na kadernicku sutaz , mal to by nejaky glamour uces ci co. a ked som sa spytala teda co presne s tymi vlasmi budu robit tak vraj : trochu premelirujeme a takych 10cm a viac urcite pojde dole. no...nie dakujem Laughing


mna sa raz tiez jedna zakaznicka v obchode spytala, ci by som jej nesla robit "figurantku" Very Happy chodila na kadernicky kurz.. a myslim, trebalo sa jej predviest pri jeho zakonceni, tak volala mna, tiez mi navrhla trosku inakšiu farbu a prestrihať Smile to som mala vlasy asi o 15 cm kratsie ako teraz, a keb ma ešte šmikla, tak čo by som nosila na hlave? Smile


Decapitated to dobre vystihla, nebudes prezentovat seba ale napady inych...
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myslím, že by si byla modelka vlasová tak nanejvýš dva měsíce a pak by Tě odhodili vdál a hledali by další "oběť", které můžou ty vlasy zkazit...možná dost skeptický názor....jestli chceš pouze profesionálně fotit a na fotkách zkrátka zvýraznit, že máš dlouhé vlasy tak se možná najde pár fotografů co upřednostňujou přirozenou krásu-nebudu zase házet všechny do jednoho pytle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 9:03 pm    Předmět: Re: Vlasová modelka Citovat

Lenista napsal:
Dobrý den. Chtěla bych se stát vlasovou modelkou. Letos budu mít 17 let a moje vlasy jsou dlouhé po pas, nebarvené, přírodně hnědé. Na internetu jsem nenašla moc nabídek nebo informací jak se stát vlasovou modelkou. Ráda bych fotila, ale nevím jak se k tomu dostat. Netoužím po výrazných změnách ani obarvení, protože si svoje vlasy nechci zničit. Děkuji moc za rady, hezký den Smile


You could try waiting until your hair is really long. Frank Mullert paid my friend 300 Euros to photograph her hair and another friend charges 50 Euros per hour for photographing her hair.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.