e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f004465a725005d83e98b0c064713488Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 7:55 am    Předmět: Citovat

Přicházím s další recenzí. Objednala jsem si ten Dramatic Eyes Kit. Kleštičky na řady jsou dokonalé a světové, krásně natočí a opravdu fungují. Smile Tužka na oči je průměr, neurazí, nenadchne, ale používám ji ráda, nerozpíjí se. Stíny už jsou trochu horší, ale to dávám za vinu Mineral Primeru, protože se mi zdá o dost horší než ten obyč. Eyelid Primer. V horku se mi rozpustí a s ním i stíny, navíc když jsem si namalovala ty kouřové, byla to tragédie. Sice se mi to rozpilo jen u koutků, ale i tak... možná bych se neměla v horku tak moc líčit. Laughing Řasenka Lenghtening & Defining Mascara z kitu - ajaj, na takové to "domácí žvýkání" je fajn, ale nijak neprodlouží ani nezvýrazní. Obyč. řasenka, když nechcete doma vypadat jako mrtvoly, ale zároveň nečekáte žádné extra efekty z reklam. Zato Mineral INFUSED Mascara, to je panečku jiná. Nádherně prodlouží řasy až k obočí (sluneční brýle jsou v tomto případě rizikový prvek, poněvadž o ně šmydlím řasama Laughing ), průměrně zahustí a nerozpíjí se, což můžu posoudit z terénu, zmokla jsem s ní jak slepice a panda se nekonala. Laughing Vynikající, bude mou stálicí.
Shimmer Eyeliner Pencil - objednala jsem takovou růžovofialovou, je super, vydrží na očích celý den, ale po odlíčení mi zůstaly růžové linky. Laughing Prostě se zažrala do kůže, ale stalo se mi to jen jednou, tak snad to byla jen výjimka.
Štětce - nemám jedinou výhradu. Smudge Eye Sponge skvělý na kouřové líčení, vytáhne krásně tmavou barvu. Eye Liner Brush je na linky jako dělaný, maluju s ním linky normálně ze sypkých stínů a to je panečku něco, vydrží celý den a jsou přesné jako podle pravítka. Concealer Brush - malovala jsem s ním zatím jen krémové oční stíny, ale je parádní. Všechno přesné, šminky nejsou tam, kde být nemají, dobře se drží a padne do ruky, což ostatně všechny štětce. A nejspokojenější jsem se štětcem Complexion Brush - na pudr jako dělaný, měkoučký, krásně pošimrá Laughing a nanese přesné množství pudru.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

Srovnání obyč podkladové báze pod oční stíny a minerální:
oba: s houbičkovým aplikátorem, světle béžová barva,celodenní výdrž
1/eyelid primer (obyč, levnější)) - je tekutější, tudíž se aplikátorem nenanese tak velká vrstva a báze pod světlými stíny nejde příliš vidět, horší je překrývání odstínů-po nanesení jedné barvy špatně chytá druhá
2/eyeshadow primer (minerální, dražší)- hustší, pudrovější, takže pod světlými stíny je patrná, což mě odrazuje, protože světlé stíny používám

Z výše uvedeného je jasné, že pro mě je lepší ta obyčejnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 4:57 pm    Předmět: Citovat

skvele baby, skvele, len tak dalej a moja penazenka bude este viac zivat prazdnotou Laughing Laughing

dnes som si objednala zopar veciciek, tesi ma ze som nasla stranku slovesnku, co to asi dovazaju, cena nie je nejak ohromne vyssia ako z original stranok, ked vezmem do uvahy postovne a rozdiel 6 a dve eura na dobierku tu u nas... takze sa tesiiim, tiez je tam vacsina za 1,73 alebo 4€.. plus davaju teraz darcek k lesku, jeden zdarma v inom odtieni, alebo k ceruzkam ruz... Cool Wink uz aby mi to prislo Rolling Eyes
objednala som si stetec na licenku, lesk, ceruzuzku, podklad pod makeup, podklad pod tie tiene, obycajny a este cosi, no to uz si nespominam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

tak ja sm tiež neodolala, a kupila som si tektuty korektor, farbu na licka, bronzer, lak na nechty a stetec na licka...Takze lak je super, krasna farb a a drzi. Stetec je tak isto dost kvalitny, len som ho cakala o trosicku vacsi, ale na licka to staci. Licka su tiez pekne, ale vzala som si najemnejsiu farbu a mozno som si mohla zobrat o odtien tmavsiu, ale su fajn pre velmi prirozdenyy vzhlad a bronzer je tiez taky ze velmi jemne len roziari, a tekuty korektor sa mi paci..Za vsetko som dala cca 13 eur aj s postovnym, myslim si ze parada Smile Kebyze si kupujem napr. u mary kay tak dam tolko len za stetec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 2:12 pm    Předmět: Citovat

Translucent Matte Powder - Trošku mě naštvalo, že je mrňavý, toho pudru je tam naprděno, moc se nepředali. Ale stačí ho opravdu málo a zmatní celý obličej, koupila jsem si ho, abych měla co nosit v kabelce a odpoledne se vždycky přefrcnu. Jen je mi líto, že po něm zbyde pak ta krabička s velkým zrcátkem, určitě nezůstanu jen u jednoho. Ovšem na účinky si nemůžu stěžovat, má takový odstín, že splyne s pletí a ani na bleduli, jako jsem já, nejde vidět. Nedoporučuju ho pro opálené dívčiny, je světlý, takže v tomhle případě bych volila radši nějaký bronzer.

Mineral Booster - Objednala jsem si zrovna Large Sheer, protože jsem předpokládala, že mi bude sedět. A sedí. Odstín je sice trošku do růžova, ne úplně transparentní, ale to vůbec nevadí, protože na obličeji splyne a krásně zmatní, prostě si nemůžu stěžovat. Aplikace je trošku nešťastná, ale já ho vždycky zavřu, trošku vyklepu, znovu otevřu a nanáším. Nikam ho s sebou zatím nenosím, tak to nevadí a i kdyby, nemá se to kudy vysypat, uzávěr je šroubovací a pevný.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 9:52 am    Předmět: Citovat

Holky, a máte nějaké zkušenosti s jejich make-upy/korektory? Hlavně by mě zajímaly ty minerální Smile
A vážně si ze mě nedělají srandu, když tam u většiny věcí vidím ceny do 40Kč? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

Za tu nízkou cenu to ale asi budou minibalení, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

Musím pochválit hned tři výrobky.
Naprosto báječný je Complexion perfection, který používám jako pudr. Nádherně sjednotí barvu a dodá matný vzhled, ale nevysušuje. A je to poměrně velká kazetka.
Další super věc je Plumping lip glaze, mám odstín Oasis, který ale moc neodpovídá barvě na obrázku, ale ta skutečná barva mi vyhovuje víc. Je to přirozeně růžová se zlatými třpytkami. Bílá barva má dodávat objem, to jsem sice nepozorovala, ale pěkně to štipkáSmile
A nakonec rozjasňující pudřík (správně Healthy glow bronzing powder) v odstínu Luminance. Není to bronzer jako takový, ale spíš třpytkovač-prostě na rozjasnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, hodlám objednávat z českých stánek E.l.f. Konkrétně minerální pudrový make-up (tento http://www.elfkosmetika.cz/eshop-produkt/minerals_zakladni_rada/tvar-a4db010cd96ab3/mineralni_sypky_make-up/cz) a ještě minerální korektor na akné ( http://www.elfkosmetika.cz/eshop-produkt/minerals_zakladni_rada/tvar-a4db010cd96ab3/sada_korektor_na_akne_se_steteckem/cz ). Můžete mi někdo dát recenzi, jestli jste tyto výrobky měly a jestli jste byly spokojené?
Ještě přemýšlím o pigmentech ( http://www.elfkosmetika.cz/eshop-produkt/novinky/beauty_school_kolekce_pigmentu/cz ) nebo nějakých minerálních stínech.
Jestli někdo máte zkušenost s těmito výrobky poreferujte prosím. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacqueline
21-40
21-40


Založen: 3.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 11:24 pm    Předmět: Citovat

Crazynka napsal:

A vážně si ze mě nedělají srandu, když tam u většiny věcí vidím ceny do 40Kč? Laughing


Ne, ale ty balení jsou prťavý.

Obecně je lepší objednávat z té řady studio, ta základní řada je celkem špatná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.