e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c664bcc3478e88d73820dcce472425aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

Jacquelin: Ono je to možná lepší, že jsou malý a o to levnější. Úplně vidim situaci u sebe, kdy si koupim třeba make-up, lesk, rtěnku, stíny...nestojí to malé peníze, je to sice velké balení, ale třeba make-up po roce-dvou vyhodim kvůli prošlé spotřebě a mám ho tam ještě skoro půlku. Lesky třeba už po půl roce. Takže radějí míň a koupít si to znovu. Navíc je to i hygieničtější...představa co všechno se nachází třeba v roce starém lesku na rty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Jéé no konečně máme další téma na E.L.F. kosmetiku. Já objednávam na http://elfkosmetika.cz/
Kaisha: má pravdu lepší jsou malé balení, než ty velká. Alespoň se to obmění za novou kosmetiku. Než si dávat 2 roky starou.
Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 2:48 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, uvažuji o zakoupení pár věciček z e.l.f. ze stránek http://elfkosmetika.cz/

Jaké je poštovné? Nikde jsem se to tam nedočetla. Děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

Smile


dobírka 110 Kč

platba předem na účet 55 Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 3:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem na ELFa hodně zvědavá. Objednala jsem osm výrobků (něco pro mamku) - rtěnku, štětec na tvář Kabuki, minerální řasenku, výživný balzám na rty, hydratační pigmentovaný balzám, minerální sypký make-up, stipple brush a bázi pod oční stíny (tu obyčejnější).

Snad se to vyplatí a bude z toho radost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:39 pm    Předmět: Citovat

fructia: Nechci předbíhat, ale věřím, že budeš spokojená. Kabuki je vychvalovaný do nebes, minerální řasenku a bázi pod oční stíny miluju a minerální makeup je taky super. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem neodolala ... mineralni make-up, baze pod make up a kabuki brush ... objednala jsem si fair, light i warm, jsem z tech komentaru nejak zmatena ... tak doufam, ze se mi z toho podari udelat nejakou peknou smesku, ted jsem (na sve pomery) silene bleda, ale opaluju se az moc dobre.

O bazi poreferuju, bude moje prvni, tak doufam, ze jsem se snad trefila Smile A Kabuki snad bude taky dobry Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

wolfishness: Taky doufám, a moc se na ni těším! A holky tam měly k pudrům a k make-upům komentáře, že jsou to malá balení, ale to mi vůbec nevadí. Mám to pak doma moc dlouho :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 12:23 am    Předmět: Citovat

fructia: To na nich oceňuju, že to dělají v relativně malých baleních, takže se to nestihne zkazit a je to dost skladné... plánujeme s maminkou nějakou menší objednávku, tak uvidím, jestli se k tomu rozhoupe. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 12:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem objednávala nedávno a už asi 14 dní používám minerální make-up 109,- a minerální korektor na akne, ten z té sady i se štětečkem. Koupila jsem si ještě velký štětec na pudr za 39,-. Reference jsou následující: minerální make-up jsem si koupila odstín "Fair", jsem teď dost bledá. Vyhovuje mi, jemně kryje, je přirozený, poměrně dlouho matuje. Dále minerální korektor na akné - nepoužívám ho lokálně ale poprašuji velkým štětcem zónu T , skoro nekryje, ale dobře matuje a ty léčivé účinky jsou podle mě patrné, rychleji se mi hojí pleť a asi to působí i jako prevence, mám teď pleť nějakou hezčí Laughing Štětec trochu pelichá, ale opravdu malinko a za 39,- je fakt super! Je krásně heboučký.

Byla to moje první objednávka, ale určitě ne poslední Cool Až se zase opálim, tak koupim tmavší odstín make-upu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.