e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7624ef6092daa3cb241083b4d045a9acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska neodolala a objednala si pár věciček Smile Už se na ně moc těším Very Happy Very Happy Very Happy A štětce miluju, protože jsou tak jemňoučké Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za kladné ohlasy Very Happy

Já jsem si o víkendu udělala objednávku a přišel mi mail s tím, že mi po kontrole objednávky napíšou podklady k platbě (volila jsem převodem) a zatím mi nic nepřišlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 11:26 pm    Předmět: Citovat

Tak ani ja som neodolala a dnes som urobila svoju prvú objednávku tejto kozmetiky Very Happy Využila som pritom dokonca aj decembrovú akciu - poštovné pri objednávkach nad 9,99 eur zdarma... Cool
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:13 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Tak jsem dneska neodolala a objednala si pár věciček Smile Už se na ně moc těším Very Happy Very Happy Very Happy A štětce miluju, protože jsou tak jemňoučké Laughing


Štětce jsou úplně ňuňu, zvlášť kabuki, ten je jako plyšáček. Smile Já mám komplexion brush a nikdy jsem neměla tak krásně nanesený pudr jako teď, když nanáším štětcem. Smile

fructia: Před vánoci jim to chvilku trvá, měli s tím i problémy dřív, ale údajně mají otvírat nějaký velkosklad či co a zaměstnávat pomocníky, tak se uvidí, jak to dopadne..
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 9:41 am    Předmět: Citovat

wolfishness: Už je to OK, dneska mi přišel ten druhý mail i s podklady k platbě. Dobírka by byla sice taky fajn, ale zase je ještě jednou tak dražší a to se mi nechce.

Moc se těším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 4:59 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Štětce jsou úplně ňuňu, zvlášť kabuki, ten je jako plyšáček. Smile Já mám komplexion brush a nikdy jsem neměla tak krásně nanesený pudr jako teď, když nanáším štětcem. Smile


Já mam zatím jenom Eyeshadow C Brush, Angled Contour Brush. Oba jsou tak jemňounký. Ceny štětců jsou taky uplně super. V porovnání s MAC štětci, za cenu jednoho štětce mam doma celou sadu od Elfu. A Elf je na běžné denní líčení uplně supr. Very Happy

Jinak u Elfíku mam jen jediný problém, že mi jejich tužky na oči nemalují Crying or Very sad Ale to nevadí mam i jiný.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 11:23 am    Předmět: Citovat

E.L.F. mi dneska došel Very Happy Celkem osm kousků, prohlédla jsem je jen zběžně, ale musím říct, že se mi líbí menší balení, úplně to stačí. Jsem hodně zvědavá na minerální řasenku a bázi, ale vlastně i na pudr a štětce Smile Odevzdala jsem to mamce, a Ježíšek mi to dá pod stromeček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

Mne zasilka dosla uz v patek, ale ke zkouseni jsem se dostala az vcera ...

Mineralni make up dobry, odstin light mi sedne perfektne, jeste pockam, jak se casem opalim mam totiz jeste i fair a warm ... tak kdyztak pak nabidnu ve vymenim/prodam. Nekryje nejak zvlast, ale na sjednoceni obliceje to staci (na sem tam akne budu holt muset neco vymyslet, ale aspon nevypada tak hrozne Smile)

Bazi pod make up vyzkousim dneska, jen se obavam, ze si muj oblicej nebude rozumet s temi silikony, kterymi je nabita .. uvidime Smile tak ci tak, detsky pudr je fajn alternativa Smile

A co se tyce kabuki stetce ... je uzasny Smile cekala jsem, ze bude vetsi, ale uplne ta velikost staci, jen jsem byla zpocatku dost v soku, kdyz jsem otevrela krabicku a tam ... cerne prazdno Laughing Stetec byl dumyslne schovany pod vysouvacim papirem, aby se po ceste neznicil (asi).

Takze vsechno v poradku a zatim spokojenost .. Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

já jsem nějak nepochopila, co jsou vlastně zač. na všech stránkách mají v podstatě to samé.
předpokládám že minerální věci jsou podobné jako třeba EDM. ale u zbytku to vypadá jako klasická drogerka, navíc někde jsem se dočetla že je to vyrobené v číně. a to zrovna u kosmetiky nemusím.
nebo se mýlím? na nějakém blogu bylo,že je přírodní a netestovaná, ale to se mi nezdá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

tak jsem po dlouhém zkoumání objednala makeup, pudr a tvářenku z minerální kolekce, minerální stíny se štětcem a korektor pod oči s rozjasnovačem ze studio.
makeup i pudr vypadají tmavé jenom v krabičce, jinak jsou skoro bílé a celkem jemně mleté.
tvářenka-odstín rose, překvapilo mě, že je úplně matná, ale kupodivu úplně sedí k mojí vlastní barvě tváří a barví docela dost.
stíny vypadají skoro stejně jak od jiné značky co mám z usa, i odstíny jsou stejné-mám green collection
korektor je příjemně světlý, tekutý a rozjasňovač jemně rozjasňuje stříbrnýma třpytkama.
To jsou takové první dojmy, zkoušela jsem na ruku, uvidím jak to dopadne na obličeji.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.