e.l.f.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=145ce5f97253828330d39c1b6f96bcffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 10:53 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem dneska ráno minerální řasenku a je úžasná. Může úplně lehce konkurovat drahým řasenkám, udělá stejnou službu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:15 am    Předmět: Citovat

Nemáte niektorá od elf-u tú dvojitú priehľadnú "riasenku" na mihalnice a obočie? Mám s ňou menší problém... Zatiaľ som použila len tú stranu určenú na obočie, no asi po dvoch použitiach sa mi tá hmota vo vnútri nejak "zrazila" - už nie je číra, ale taká mliečnobiela, neviem čo s tým.. Skladovala som ju dobre, pretože druhá nepoužitá strana je úplne OK, nanášala na čisté obočie /ešte pred nanesením púdru/ a s inými rovnakými výrobkami od iných značiek sa mi nič podobné nestalo... Nemáte s tým niekto skúsenosti? Myslíte, že to môžem ďalej používať (účinok má stále rovnaký, len ten pohľad na tú hmotu za veľa nestojí... Laughing )?
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 2:40 pm    Předmět: Citovat

no dnes som si opäť niečo objednala z elf kozmetiky, kabuki štetec, lesk na pery, špirálu, niečo z línie minerals na pleť, dkopy za 20 eur, som zvedavá, najmä na ten kabuki štetec, poterbujem nejaký nový lebo ten čo mám je už úplne hrozný, strašne dráždi a škriabe, ked si dávam púder:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si taky dneska objednala, pak určitě udělám recenzi na blog! Wink
konkrétně fan + kabuki + blush brush, jeden balzám na rty, jednu paletku a primer.
už se strašně těším Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:58 pm    Předmět: Citovat

No musím poznamenať, že ten kabuki štetec je prefektný a taktiež, púdrový make up, púder a a j ten korektor, lesk a špírála majú tiež moju spokojnosťSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:46 pm    Předmět: Citovat

Ja mam kabuki z kolekce Studio, je uzasne jemny, takovy plysovy, stetinky mi nevypadavaji, prijemne se s nim pracuje. Nikdy jsem kabuki nemela, ale s timhle jsem celkem spokojena Smile

Dal jsem si objednala tri mineralni make-upy: Fair, Light a Warm, na zimu si micham 1:2 (od oka ve vicku) Fair a Light, na leto to vidim na Light a Warm, nebo jen samotny warm ...
Nijak suprove nekryji, ale pekne sjednocuji, na hnede (uz lehce vybledle) jizvicky po akne je ponekud kratky, ale trochu je zakryje. Ovsem to je mozna tim, ze s nim neumim pracovat ... make-up jsem nikdy nepouzivala, takze vubec nevim, jestli si ho nanasim dobre Laughing
Jedine trosku minus, ze mi lehce zvyrazni rozsirene pory okolo nosu.

Pak jsem k tomu prihodila jeste primer pod make-up, na obliceji se po naneseni sice pekne "vstreba" ale pak se, jako u vsech kremu co jsem kdy vyzkousela, zacne oblicej "potit" takze to jde zase do haje Rolling Eyes
Nicmene ho pouzivam alespon misto ocniho primeru (je mi lito ho davat pryc a zkousim, jestli mi tak muze udelat dobrou sluzbu), a tam se celkem osvedcil. Liceni oci drzi, nesleva se, pokozka okolo oci nijak nepne, nevysusuje se ... zjevne ji to nevadi Smile
Misto primeru pouzivam obycejny detsky pudr (tip z hlubin internetu) a taky to jde Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Jitt, já používám minerální pudr jako primer i jako finish, většina značek to tak má udělané,že to jde. a zrovna u elfu pak ten makeup vypadá nesrovnatelně líp.
takže dávám pudr-m.makeup (light)-pudr a celkem to drží.
mamka používá korektor na celý obličej a je taky dobré, víc krycí, ale ne maskovité.
štětce mám bambusové a ty jsou ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Ja mam prave jen ty mineralni make-upy ... nemam to potrebu nejak prepudrovavat, nelesknu se. Maximalne jemne prejedu Alverdim transparentnim (tim starym) ale to spis vyjimecne
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:04 am    Předmět: Citovat

Jitt, no tak to já taky ne, ale jsem tak zvyklá z EDM, jak tam mají ty postupy, že se to líp fixuje, ten pudr totiž nijak moc nebarví nebo tak, ale výsledek je pak takový dokonalejší. Very Happy
Jinak jsem měla možnost zkusit kabuki štětec, a přijde mi srovnatelný s tím bambusovým, i je podobně jemný.
Řasenka na obočí, odstín ash, vhodný pro blondýny, na mně teda obočí podivně ztmavila, rozhodně je to přirozenější a jednodušší než tužka, ale spíš pro ty, co mají přirozený tvar obočí, nějaké úzké by se s tím dělalo špatně.


Naposledy upravil jitty dne po únor 13, 2012 11:07 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:09 am    Předmět: Citovat

Teda holky, já vás obdivuju Shocked Na těch stránkách se mi líbí hodně věcí, ale nevěděla bych s čím začít. Jsem hodně bledá a navíc pihatá a z dekorativní kosmetiky používám tak maximálně řasenku, popřípadě tužku.. Doporučily byste mi nějaké oční stíny, se kterými se dobře pracuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.