Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f49d35c8306cb581ee995edfe786bfddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 1:52 pm    Předmět: Citovat

Tak kromě toho, že jsem si dnes koupila Reghaar, tak jsem si neplánovaně koupila i tohle tonikum....hlavně ať mi nemastí vlasy. Potřebovala bych spíš trošku zpamatovat pokožku hlavy....jednou lupy, jednou mastná...jednou podrážděná, jakože bolí... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

tak si znovu koupím tonikum a budu ho střídat s bioaquanolem Smile uvidíme, jak porostou, ale po obou těchto výrobcích mi rostly jako z vody, tak snad poskočej Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 7:00 pm    Předmět: Re: Alverde tonikum Citovat

Hedwica napsal:
Napadlo mě založit tohle téma, protože o toniku se píše jenom v další výrobcích Alverde a já myslim, že by si zasloužilo více slávy Very Happy mě totiž dost pomohlo. V době, co mi vlasy skoro nerostly jsem si ho koupila a po měsíci používání jsem se měřila a vlasy byly o 2 cm delší!!! jaké s ním máte zkušenosti vy? Smile


Tak toto iste Hedwi sa stalo s Alverde tonikom aj mne !Dlho nechceli rast a ako som zacala pouzivat toto sa rozrastli,a ta vona strasne voni priatelovi..takze alverde tonikum je moje naj ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

ako casto zvyknete Alverde tonikum pouzivat? ja som ho doposial pouzivala 2x do tyzdna po umyti vlasov, ale tak rozmyslam, ci to na podporu rastu vlasov nebude malo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:18 am    Předmět: Citovat

Katrinka napsal:
ako casto zvyknete Alverde tonikum pouzivat? ja som ho doposial pouzivala 2x do tyzdna po umyti vlasov, ale tak rozmyslam, ci to na podporu rastu vlasov nebude malo...


já ho používala každý den vždy před spaním. Myslím, že když ho budeš dávat 2x týdně, moc nepovyskočí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:22 am    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Katrinka napsal:
ako casto zvyknete Alverde tonikum pouzivat? ja som ho doposial pouzivala 2x do tyzdna po umyti vlasov, ale tak rozmyslam, ci to na podporu rastu vlasov nebude malo...


já ho používala každý den vždy před spaním. Myslím, že když ho budeš dávat 2x týdně, moc nepovyskočí Smile


ach jo, ja som tušila, že to nebude také jednoduché Smile , tak skúsim byť disciplinovaná a snáď sa zadarí, ďakujem za odpoveď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:40 am    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Katrinka napsal:
ako casto zvyknete Alverde tonikum pouzivat? ja som ho doposial pouzivala 2x do tyzdna po umyti vlasov, ale tak rozmyslam, ci to na podporu rastu vlasov nebude malo...


já ho používala každý den vždy před spaním. Myslím, že když ho budeš dávat 2x týdně, moc nepovyskočí Smile
A nezmastil ti vlasy, lebo ja mám pocit že mám mastnejšie vlasy hneď po prvom použití, normálne to tonikum vmasiruješ do pokožky vlasov alebo len tak poleješ?
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:17 am    Předmět: Citovat

já to tonikum dávám jen asi tak dva dni před mytím vlasů,jelikož mi vcelku mastí vlasy a to to ani nemusím vmasírovávat-jen vleju ke kořínkům-asi je to možná mastnějším složením.... Question
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 11:05 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Hedwica napsal:
Katrinka napsal:
ako casto zvyknete Alverde tonikum pouzivat? ja som ho doposial pouzivala 2x do tyzdna po umyti vlasov, ale tak rozmyslam, ci to na podporu rastu vlasov nebude malo...


já ho používala každý den vždy před spaním. Myslím, že když ho budeš dávat 2x týdně, moc nepovyskočí Smile
A nezmastil ti vlasy, lebo ja mám pocit že mám mastnejšie vlasy hneď po prvom použití, normálne to tonikum vmasiruješ do pokožky vlasov alebo len tak poleješ?


keď som ho dala do mokrých vlasov po umytí, tak nezmastil, uvidíme, čo budem robiť, keď pôjde cca každý deň do suchých...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si ho koupila cca před třemi týdny, a od té doby ho používám pravidelně ob den, aplikuju po umytí do ručníkem vysušených vlasů, a trochu promasíruju...když jsem ho použila poprvé a podruhé, tak mi vlasy šíleně zmastil, myslela jsem, že ho ani nebudu moct používat, ale nevzdala jsem to s ním, a při dalším používání se to jen lepšilo, a dokonce mi prodloužil interval mytí ze 2 na 3dny Smile (což teda nechápu Very Happy ) takže já jsem spokojená, původně jsem ho koupila kvůli padání vlasů, které naštěstí už přestalo (ale na zázraky až tak moc nevěřím, spíš mi vlasy padaly ze stresu, a to mé stresové období už skončilo Smile ). Navíc se mi hrozně líbí jak voní Smile Teď už jen počkat pár měsíců abych zjistila, jestli má vliv i na rychlost růstu, kéž by Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.