Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ec71e4ef7ea8d247a940282bef7c07fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

Měla bych takový dotaz.... jelikož to tonikum je s kofeinem neměl ste u měj někdo problém s bolestí hlavy? (u mě totiž kafe v maskách nebo Alpecin spustí migrénu jak blázen) Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Měla bych takový dotaz.... jelikož to tonikum je s kofeinem neměl ste u měj někdo problém s bolestí hlavy? (u mě totiž kafe v maskách nebo Alpecin spustí migrénu jak blázen) Rolling Eyes


je to zelená káva (tudíž si myslím, že nepražená?) a mě to opravdu nic nedělalo, a to mi maska z lógrového kafe vadí celkem solidně Rolling Eyes (minule to byla šílená migréna..) ale tohle opravdu ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:

je to zelená káva (tudíž si myslím, že nepražená?) a mě to opravdu nic nedělalo, a to mi maska z lógrového kafe vadí celkem solidně Rolling Eyes (minule to byla šílená migréna..) ale tohle opravdu ne..

Díky Wink tak já ho zkusím, při nejhorším ho pošlu dál Razz
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:02 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Díky Wink tak já ho zkusím, při nejhorším ho pošlu dál Razz


tak, hlavně si myslím, že to není ani příšerná cena, aby to nešlo zkusit Wink při druhý lahvičce jsem už přišla na to, jak odhadnout množství, takže když dáš maličko taky, tak ti to snad nic neudělá, budu držet palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 7:26 am    Předmět: Citovat

mne zatial tonikum nikdy vlasy nezmastilo, aj ked som ho teda pouzivala len 2x do tyzdna, ale zvyknem pouzivat aj Alverde sampon kofeinovy a podarilo sa mi s nim predlzit interval umyvania, mozno, ze aj to tonikum ma na to nejaky ten vplyv... Wink a co sa tyka migreny, tak tu mi sposobuje kadeco, ale zatial nastastie nie tieto vyrobky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

tak na naše otázky: vždykcy tu pokožku hlavy poleju a lehce promasíruju, ale spíš tak, aby to lépe uschlo. pak učešu kartáčem. mastnou hlavu jsem z toho neměla (naštěstí). No a migrény jsem neměla, tak myslím, že se nemusíš bát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 6:44 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si ho zakoupila na zkoušku, tak jsem zvědavá Smile
Vůně je velmi příjemná a má skvělý aplikátor, takže nanášení bude mnohem snažší než u Bioaquanolu Twisted Evil
A kdyby mi to trošku zmastilo a připláclo k hlavě vrchní vlasy, vůbec bych se nezlobila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

Ihmissusi napsal:
Dnes jsem si ho zakoupila na zkoušku, tak jsem zvědavá Smile
Vůně je velmi příjemná a má skvělý aplikátor, takže nanášení bude mnohem snažší než u Bioaquanolu Twisted Evil
A kdyby mi to trošku zmastilo a připláclo k hlavě vrchní vlasy, vůbec bych se nezlobila Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing aby ti to zmastilo a připláclo, tak doporučuju dát větší množství, než by teoreticky mělo stačit.. při normálním množství mi to dělá objem větší Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 7:31 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
Ihmissusi napsal:
Dnes jsem si ho zakoupila na zkoušku, tak jsem zvědavá Smile
Vůně je velmi příjemná a má skvělý aplikátor, takže nanášení bude mnohem snažší než u Bioaquanolu Twisted Evil
A kdyby mi to trošku zmastilo a připláclo k hlavě vrchní vlasy, vůbec bych se nezlobila Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing aby ti to zmastilo a připláclo, tak doporučuju dát větší množství, než by teoreticky mělo stačit.. při normálním množství mi to dělá objem větší Laughing Laughing Laughing
tak to zeleniem závisťou Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
nezelenej, někdy není co závidět Laughing Laughing Laughing
když použiju nějaký lehký šampon bez silikonů, nepečující, pak dám to tonikum a vyspim se, tak mám takový háro, že by se mě někdo na ulici mohl leknout Laughing Laughing Laughing
já teda ale vmasírovávám hodně pořádně, dávám málo vodičky a vmasírovávám rychle a pořádně, dokud necítím "teplou", prokrvenou kůži Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.