Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3d05dbcf08176342f58af843970ccddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 12:16 am    Předmět: Citovat

Vůbec jsem nevěděla, že Alverde dělá tonikum, a ještě k tomu kofeinový Laughing Zjistila jsem to až u rodičů, mamka si ho koupila... tak jsem hnedka prostudovala složení a dneska jsem si ho frčela koupit Very Happy No voní fakt super, tak nějak "alverďácky" Cool , doufám že mi to trochu zpomalí vlasopád (nic strašnýho, ale víc než třeba na podzim a začátek zimy). Jelikož mi kofeinovej Alpecin posledně strašně vysušil jak vlasy tak pokožku, doufám že tohle pomůže, protože právě ten Alpecin mi kdysi docela zabíral (předpokládám že to bylo hlavně tím kofeinem). A doufám, že se mi nebudou moc mastit vlasy, to bych nerada Smile Ale teda, dost příznivá cena (ve srovnání s tím Alpecinem nebo Planturem 39), takže za nějakou dobu napíšu, jak mi sedl a jak si poradil s vlasopádem...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:19 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Vůbec jsem nevěděla, že Alverde dělá tonikum, a ještě k tomu kofeinový Laughing Zjistila jsem to až u rodičů, mamka si ho koupila... tak jsem hnedka prostudovala složení a dneska jsem si ho frčela koupit Very Happy No voní fakt super, tak nějak "alverďácky" Cool , doufám že mi to trochu zpomalí vlasopád (nic strašnýho, ale víc než třeba na podzim a začátek zimy). Jelikož mi kofeinovej Alpecin posledně strašně vysušil jak vlasy tak pokožku, doufám že tohle pomůže, protože právě ten Alpecin mi kdysi docela zabíral (předpokládám že to bylo hlavně tím kofeinem). A doufám, že se mi nebudou moc mastit vlasy, to bych nerada Smile Ale teda, dost příznivá cena (ve srovnání s tím Alpecinem nebo Planturem 39), takže za nějakou dobu napíšu, jak mi sedl a jak si poradil s vlasopádem...


kofeinový Alpecin je fakt borec!Very Happy bol to prvý výrobok ktorý aj mne ako tak ten útek vlasov zamedzil:) Preto som chcela vyskúšať aj Alpecin tonikum,ale to zrovna v lekárni nemali a nechala som sa nahovoriť na ten Plantur aj keď je tiež si myslím predražený.. teraz ho mám druhý mesiac a vlásky určite začali menej padať akoby som ho nemala..ono mi ten celodenný kofein obsiahnutý v tom,akoby tie vlasy pridržal keď sú cez deň namáhané..A taktiež vydrží vyše mesiaca..čo asi nie je také zlé aj na tú cenu Rolling Eyes len sa potom určite ozvi ako s kúrou pokračuješ, veľmi ma to zaujíma a držím palce:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:26 am    Předmět: Citovat

Já právě v lékárně koukala na ten Plantur 39 a protočily se mi panenky... a vzpomněla jsem si na to Alverde že ho měla mamka. Bylo to jasný rozhodnutí a ještě že DMko bylo kousek vedle Very Happy Určitě dám vědět, já pevně věřím tomu, že to zabere, a víš jak to je... víra tvá... Very Happy No uvidíme Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Takže, poznatek po druhý aplikaci: FUNGUJE TO Laughing
Běžně mi padalo asi 40-60 vlasů za jedno učesání, a česala (přečesávala drdol) jsem se asi 2x-3x denně (ráno, někdy přes den a před spaním), a ještě jsem během dne tahala vlasy i z copu.... takže denně 100 a více asi jak dva týdny, možná víc. První aplikaci jsem udělala večer, zapletla cop, a ráno jsem vyčesala asi 10 vlasů plus max dalších 10 jsem vytahala z účesu během dne. Večer to bylo taky asi max. 10 vlasů. Druhý večer (včera) jsem si zase aplikovala, a dneska ráno jsem vytáhla z hlavy a hřebenu 0 vlasů... jo, čtete dobře, nula!! Very Happy Zdá se mě to neuvěřitelný, přes noc byly v copu a to moc šancí na útěk není. A i kdyby, je to úžasný Smile Takže jsme zvědavá jak večer, přes den mám copovej drdol, takže co večer vyčešu bude za celej den. Aplikuju asi potřetí a zatím naposled, a dám tomu pokoj Smile Trochu mi to totiž mastí vlasy, budu si je muset umýt buď už dneska, nebo zítra nejpozději, čili za 2nebo 3 dny, normálně si je myju po 4 dnech, někdy i 5 dní. Ale i přes to maštění to za to opravdu stálo, úplně to padání zastavilo Smile Alespoň mě Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 1:53 pm    Předmět: Citovat

Niki, gratulka Smile

Jak to tak ctu, asik si koupim neco na prostridani tomu svemu domacimu mixu ... tohle zni faaaajne Cool
(ma penezenka fakt place Laughing)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, já jsem z toho absolutně nadšená Smile Jinak cena je 69,- Kč, což oproti například Alpecinu (asi 205,-) nebo Planturu 39 (275,-) je za pusu Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Ty brďoo, tak takú rýchlu pozitívnu reakciu som nečakala po troch dňoch Very Happy Ale je to naozaj senzačné Smile rozhodne si ma na to teraz navnadila !Very Happy Ešte dnes bežím do dm-ky Very HappySmile A koľko krát za deň si si to aplikovávala??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:14 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Ty brďoo, tak takú rýchlu pozitívnu reakciu som nečakala po troch dňoch Very Happy Ale je to naozaj senzačné Smile rozhodne si ma na to teraz navnadila !Very Happy Ešte dnes bežím do dm-ky Very HappySmile A koľko krát za deň si si to aplikovávala??

No spíš po dvou dnech Very Happy Poprvý sem aplikovala večer v sobotu, pak večer v neděli Very Happy Jenom jednou denně večer jsem aplikovala. Ale zase jsem toho na tu hlavu nalila docela dost, víc než dávám Biohar Smile Snažila jsem se opatlat opravdu všechny kořínky no... Ale zase z hlavy mi to nijak neteklo. Pak jsem mírně krouživejma pohybama masírovala konečky prstů asi 2-3 minutky v předklonu a pak asi půl minuty i ve stoje, aby se vlasy srovnaly. Prostě úplně stejně jako u jinejch vlasovejch vod.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:20 pm    Předmět: Citovat

No dokonca !Very Happy úplne som v úžase z toho Very Happy..a teraz si mám chuť vynadať, že som najskôr neskúsila toto než ten plantur:D..ktorý na to padanie až tak nezabral:/ Opäť sa potvrdzuje pravidlo že čím drahšie tým lepšie vôbec neplatíVery Happy Tak dnes večer sa už teším na prvú skúšku Smile (snáď to v tej našej DM ale budú mať)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
No dokonca !Very Happy úplne som v úžase z toho Very Happy..a teraz si mám chuť vynadať, že som najskôr neskúsila toto než ten plantur:D..ktorý na to padanie až tak nezabral:/ Opäť sa potvrdzuje pravidlo že čím drahšie tým lepšie vôbec neplatíVery Happy Tak dnes večer sa už teším na prvú skúšku Smile (snáď to v tej našej DM ale budú mať)

Tak držím palce, ať ho seženeš a ať ti to zabere stejně jako mě, pak určitě napiš! Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.