Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a101fe21260bee6b0569fed64d133f00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:29 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Sstrange napsal:

Tak držím palce, ať ho seženeš a ať ti to zabere stejně jako mě, pak určitě napiš! Smile

Ďakujem moc, určite sa ozvem:) A aj za typ že existuje niečo lacnejšie s kofeinom než je plantur Very HappySmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

já ho aplikovala tak nějak nárazově, různě, protože jsem neměla dycky čas nebo to mastilo.. takže někdy dvakrát denně, pak třeba den dva nic, pak zase jednou nebo dvakrát denně.. a funguje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 3:40 pm    Předmět: Citovat

Tak u tohoto tonika jsem žádnou změnu nezpozorovala. Používala jsem ho
jen před mytím, neb mi stráášně zamastil vlasy. Ale to stejné dělám s lopuchem a nové vlasy /ofinka/ mi po něm roste a rychle. Takže za mě Lopuch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

ja pouzivam Alverde tonikum uz niekolko mesiacov, ale nie nejako zelezne pravidelne, vacsinou jedenkrat za den, ale mala som aj dvojtyzdnovu prestavku a vlasy nielenze obmedzili pad, ale HLAVNE! rastu ako z vody Shocked !!! nestacim sa cudovat... inak ho nepatlam nejako moc, lebo mi trosku masti vlasy a ja by som si rada zachovala umyvaci interval 2x za tyzden, napriek tomu, zda sa, funguje, obzvlast v zime, ked mi, paradoxne, vlasy rastu rychlejsie a su kvalitnejsie, ako v lete... tu dlzku (kustik chyba do pasa a pojdem este na centimentrovy zastrih) si vsimol uz aj moj tiezvlasatypriatel Very Happy ... tak ma este napadlo... mozno to bude aj tym, ze pouzivam Alverde kofeinovy sampon... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

tak ja som si teda v ten deň celá natešená pre to tonikum bežala a čo som nezistila? určite nie to či ho majú alebo nemajú..oni mi presťahovali moje DM !!Very HappySad skoro ma švihlo..tak najbližšia možnosť kedy si ho kúpiť bude až zajtra keď pôjdem ku kožnej.. to sa rovno stavím ešte pre plno ďalších vlasových vecí Very Happy dúfam že sa zase neteším zbytočne:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 8:53 pm    Předmět: Citovat

Ja dnes taky vzala DMko utokem a odnesla si, krom jineho, i zde opevovane kofeinove tonikum ... tak si myslim, ze rano budu patlat lopuch s koprivou a vecer alverde ... a uvidime, co to bude delat Twisted Evil

Kdyby to nedelalo dobrotu, tak si to alverde necham na prostridani ... to nikdy neuskodi Wink Ale trocha rustu by se sikla, vzhledem k tomu, jak vypadaji ty vlasy na opacnem konci .... Laughing

EDIT: tak jsem na noc napatlala a muzu rict, ze uz ted citim, jak mi skalp krasne topi Twisted Evil kam se hrabe nocni cepicka Laughing
Vypada to, ze by to prece jen mohlo muj haros trochu nakopnout Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Tak to asi idem hneď kúpiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:22 pm    Předmět: Citovat

to tonikum je super..teda zatiaľ podľa vône, vonia po limetkách:) tak včera som si ho dala prvý krát.. a čo je divné, na obale je písané, že naniesť na vlhké vlasy a napokon dôkladne zmyť? to je vážne nutné?? môže sa niečo stať ak by som to nezmyla? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:40 pm    Předmět: Citovat

Ja nevim, ale ja tam mam napsane ze nanest na vlhke vlasy, vmasirovat a pak vytvarovat a neoplachovat Shocked

Jinak ja to matlam normalne na suche a krom toho, ze to krapet masti, to nejake spatne ucinky nema ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:40 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
to tonikum je super..teda zatiaľ podľa vône, vonia po limetkách:) tak včera som si ho dala prvý krát.. a čo je divné, na obale je písané, že naniesť na vlhké vlasy a napokon dôkladne zmyť? to je vážne nutné?? môže sa niečo stať ak by som to nezmyla? Shocked

Hmmmm, tak to vážně netuším... já tam mám:
Použití: naneste do vlhkých vlasů, na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Nechte krátce působit a potom vytvarujte do požadovaného tvaru. Neoplachujte!

http://4.bp.blogspot.com/-a8N4prPPxdI/TeUqLBmueqI/AAAAAAAAAhk/RgysBr7oHKE/s1600/100_1347.JPG
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.