Alverde tonikum
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9cc46da3960ad93ee02d50731fa4df8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:14 am    Předmět: Citovat

jsem dneska byla v dm v Praze na karláku a se mi to tam chtěla mermomocí nanutit(i jiný alverde věcičky), asi bylo před expiračkou(mno mít prachy tak si to i vezmu), ale dyž se vám tu potom tak mastí hlava tak nevím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:20 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
no vážne hrôza:D po druhom použití už mám vlasy ako to dievča čo si ich 30 dní neumývalo Laughing ale keď to má pomôcť tak nech

jo, taky mi to hrozně mastí vlasy, druhej den musím buď přežít, nebo si pomůžu suchým šamponem... Smile Ale myslím že i přes to to tonikum za to stojí Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:22 am    Předmět: Citovat

Majduschka: ono je dulezite si uvedomit, ze i obycejna masaz hlavy zpusobuje vyssi produkci mazu (kuze se prokrvi a "ozije"), takze to nemusi byt nutne "problem" tohohle pripravku Smile

Spis si myslim, ze tim, ze podobne vyrobky (lopusak a spol) obsahuji vyssi procento alkoholu, tak to masteni neni tolik poznat, jako u Alverde, kde ho zas tolik moc neni ... (protoze alkohol odmastuje a vysusuje). Proste se to jen u tohohle tonika vic projevi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 8:21 am    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Tak to je dobre .... a aj tak zaberá aj keď do suchých hej? Smile ... lebo teraz po umývaní mám aj tak tie placentové ampulky, tak zatiaľ by som nekupovala ... ale miesto vl vody, super ... niečo nové Smile .. a bioaquanol U už je na konci Smile


ja si ho vacsinou davam po umyvani, ked uz vlasy trochu preschli a aj na suche - sem, tam dokonca kazdy den, ale nie zas moc, aby sa nemastili vlasy, ktore sa mi konecne dari umyvat raz za 4 dni a tonikum pomohlo velmi, vlasy rastu ako z vody Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Laughing Evil or Very Mad to se nedá vydržet! už ho mám taky Wink tolik patladel jsem neměla za celý život, co teď mám za dva roky na dévéčku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Sstrange: Tak pak leda aplikovat pred mytim ... (treba 24 hodin, nebo i dvakrat behem 48 hodin pred mytim), kdy nevadi, ze jsou ty vlasy "mastne".

Pripadne nasadit zbrane tezkeho kalibru jako drdol/cop/culik, kde to neni tak videt Smile


Laughing zbrane tezkeho kalibru Laughing Laughing ani tie zbrane na to nepomohli..vlasy, sa na slniečku lesknú o sto šesť ale nie je to tým že by niaký vlastný lesk mali Very Happy možno keby som si aj ofinu dala do drdola, ale bez dvoch pásikov lemujúcich tvár by som vyzerala ako tekvica Laughing takto to ešte prežijem aby som objavila účinky, poprípade nebudem vychádzať pár dni z domu:D ..ale na dlhšie používanie to vidím tiež len pred umytím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 2:44 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Sstrange napsal:
no vážne hrôza:D po druhom použití už mám vlasy ako to dievča čo si ich 30 dní neumývalo Laughing ale keď to má pomôcť tak nech

jo, taky mi to hrozně mastí vlasy, druhej den musím buď přežít, nebo si pomůžu suchým šamponem... Smile Ale myslím že i přes to to tonikum za to stojí Smile


nono ten suchý šampón je skvelý nápad!Smile keď si to vezmem tak tie vlásky sú aj tak mastné a zlepené len pri korienkoch a na dĺžke sú ako čerstvo umyté Very Happy asi to tiež tak skúsim poriešiť tieto dni:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

... alebo na večer a ráno umyť ... a dá sa to oželieť, keď to pomáha Smile ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

tak po dlhodobom používaní (4 dni:D) musím kapitulovať.. od včera mi vlásky začali nehorázne viac padať a stále ich vyťahujem.. asi som ich prekofeinovala:D zistila som, že na to nemám asi dostatočné nervy, aj tá mastnota, teraz to padanie,naviac vo fľaštičke za štyri dni zostalo toho menej ako do polovice..a nemám už odvahu čakať na prípadne účinky.. vyzerá že moje vlasy sú asi už príliš rozmaznané Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

ach ne, to mě je líto, že ti to nefunguje... já už ted používám jen občas, dejmetomu jednou za 3 nebo 4 nebo víc dní, protože mi došel Biohar, a sice mi padaj, ale míň než úplně nazačátku... možná se tvoje vlasy opravdu potřebujou vyměnit, na to jsou pak vlasový vody krátký... drž se Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.