Mohou dlouhe vlasy narust kazdemu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=594b6752c1492d847c4b49e0037d4f67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucishka
0-7
0-7


Založen: 30.7.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

já se přídávám k názoru, že spíš než geneticky, je délka vlasů daná kvalitou a péčí o vlasy. Já sama mám vlasy hodně jemné a nic moc husté a dřív moje délka nesahala dál jak po lopatky, ale od doby, kdy se o ně snažím co nejvíce pečovat mi narostly skoro po zadek. Bohužel jsem si je v módním záchvatu ostříhat na mikado Sad , tak ted jen čekám až mi zas narostou krásné a dlouhé....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jo. Třeba plešatýmu už dlouhé vlasy taky nedorostou Smile



co by nie. ved si necha narast tie krajne co mu ostali a potom si spravi prehadovacku Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Bonemína napsal:
Jo. Třeba plešatýmu už dlouhé vlasy taky nedorostou Smile



co by nie. ved si necha narast tie krajne co mu ostali a potom si spravi prehadovacku Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing to je dobré Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:48 am    Předmět: Citovat

lilly napsal:
Zastávám názor, že ne. Moje sestřenice si nikdy nestříhala vlasy a má je stále po ramena. Nemůže je mít ani ničím poničené, protože je nebarví, nežehlí, nic.... Myslím, že je to všechno dáno geneticky

Taky myslím, že genetika v tom hraje svou nezanedbatelnou roli... ale dobrou péčí se dá nějaký ten centimetřík nahnat , navzdory genetice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivík
21-40
21-40


Založen: 15.7.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Bonemína napsal:
Jo. Třeba plešatýmu už dlouhé vlasy taky nedorostou Smile

co by nie. ved si necha narast tie krajne co mu ostali a potom si spravi prehadovacku Twisted Evil

TŘEBA JÁ MÁM SESTŘENICI A TA MÁ VLASY DOPŮL ZAD UŽ ASPON ROK(6 LET V JEJÍM VĚKU JSEM SI NA VLASY SEDALA)A VŮBEC JÍ NEROSTOU]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Bude to určitě kombinací - genetika, péče a výživa, prostředí a psychika. Jestliže chce člověk mít krásné, zdravé a dlouhé vlasy, předpoklady jsou samozřejmě základní podmínkou, ale špatná výživa a stresy způsobují vypadávání vlasů, které pak nejen že nerostou, ale navíc řídnou. Takže pokud bych si chtěla nechat narůst dlouhé vlasy, zamyslela bych se především nad tím, jak se o ně starám a nad svým životním stylem. Pokud neporostou ani pak, nedá se asi nic dělat. Stejně je důležitější kvalita vlasů, než jejich délka.

A k těm hodně kudrnatým vlasům, na tom něco bude. Kamarád má taky kudrnaté dlouhé vlasy ale do délky mu už nerostou. Jen po ramena a konec, zbylá délka se asi vyčerpává na kudrnách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janulka
41-80
41-80


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

velmi dufam, ze mi vlasy este opat narastu aspon do povodnej dlzky (tesne nad pas), dala som sa ostrihat nad plecia, teraz (asi po roku) su po zapinanie podprsenky, ale obavam sa, ci mi este narastu take vlasy ako som mala. odvtedy akosi zmenili strukturu, su vlnitejsie Confused takze neviem... ale na druhej strane, pocula som nazor, ze ked ste uz raz dlhe vlasy mali, proste su to vlasy, ktore maju schopnost dosiahnut tu dlzku znovu. mate s tym nejake skusenosti?? dakujem vopred
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

janulka napsal:
velmi dufam, ze mi vlasy este opat narastu aspon do povodnej dlzky (tesne nad pas), dala som sa ostrihat nad plecia, teraz (asi po roku) su po zapinanie podprsenky, ale obavam sa, ci mi este narastu take vlasy ako som mala. odvtedy akosi zmenili strukturu, su vlnitejsie Confused takze neviem... ale na druhej strane, pocula som nazor, ze ked ste uz raz dlhe vlasy mali, proste su to vlasy, ktore maju schopnost dosiahnut tu dlzku znovu. mate s tym nejake skusenosti?? dakujem vopred


Měla jsem to úplně stejně, jen z vlasů do pasu jsem to shodila až po ramena. Trvá to dlouho, chce to trpělivost a péči, ale vlásky rostou, už je mám zase skoro zpátky do pasu a tak do roka budou zpět určitě. Budiž nám to poučením, že je lepší nestříhat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janulka
41-80
41-80


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

dakujem ti velmi moc za povzbudive slova, ani nevies ako si ma potesila Very Happy a teda musim povedat, ze pre mna to teda bolo velke ponaucenie, teraz sa staram a ochranujem ich ako najviac viem, aby som to dohnala spat. dakujem este raz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně to doroste, to bych se nebála Very Happy
Pokud už tam ty vlasy jednou byly, tak co by zase nedorostly. Zvláště když se o ně tak pěkně staráte, jako všichni tady na dv Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.