Mohou dlouhe vlasy narust kazdemu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae35856893ca561e6f59c4b3b8f2381bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

ja som videla vela bab, co mali take uplne kucerave vlasy, male kucierky a mali ich po pas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ja som videla vela bab, co mali take uplne kucerave vlasy, male kucierky a mali ich po pas
Tak to je určitě možné, ale spousta nás kudrnatých má tenhle problém. Asi to bude podobnost našich vlasů s těma extrakudrnatýma afričanama, kterým narostou jen takové ty totální kudrny na pokraytí hlavy. Mě prostě narstly pod ramena, další přírůstky už jenom působily mohutnění těch kudrn, ale délka "na pohled" vypadala už stejně a postupně skončilo i to mohutnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Taky mám kamaráda, který má kudrnaté vlasy a do délky mu nerostou, nejvýš pár pramenů úplně vzádu, které když natáhne, tak jsou trochu delší, ale samotné se zkudrnatí ještě víc než zbytek, takže vypadají stejně dlouhé. A má to tak už pár let.

A moje vlasy taky nechtějí růst Crying or Very sad , mám je na stejné délce už tak 5 - 6 let, chvíli poté, co jsem přišla na DV se mi zdálo, že konečně o pár cenťáků poporostly, ale teď se mi zas zdá, že jsou furt stejné... Ach jo...
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 1:28 pm    Předmět: Citovat

když tak mluvíte o těch kudrnách co nerostou, začinam se bat že dal než pod lopatky se mi nedostanou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

nemam kucerave vlasy, ale mam veľa kamarátov a známych, ktorí majú. myslím že kučeravé vlasy môžu narásť... a niektorým dosť rýchlo..Smile
určite to však chce trpezlivosť a vhodnu starostlivost, a samozrejme gény..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Soufflet napsal:
Hele holky, to s tou ofinou jak tu hodně z vás píše, to naprosto vyvrací tu teorii, že když si budu často zastřihovat vlasy, tak mi pak budou rychleji růst Confused Jako já jsem tomu nikdy nevěřila, tak mě v tom ještě navíc utvrzujete Smile Takže nestříhat, nestříhat, nestříhat, ony si ty vlásky budou růst sami bez stříhání Twisted Evil



No jo, fakt že jo...
To mě nikdy nenapadlo, ale na té ofině to jde vážně vidět - s tím častým stříháním a následným kratším růstem...
Fíha.


To beztak vymyslely kadeřnice aby měly víc zákazníků Evil or Very Mad (to čím ví c se stříhá, tím rychleji rostou.. Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

Před 3 lety jsem měla krátké vlasy (nejdelší měřily asi 5cm) a mohu s čistým svědomím říct, že mi rostou pořád stejně rychle, ať jsou krátké, dlouhé, je jaro, léto, podzim, zima... Jenom u těch krátkých jsou ty přírůstky viditelnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 9:23 am    Předmět: Citovat

Ach jo, já mám pocit, že mi vlasy vůbec nerostou, mám je kousíček pod ramena - teda ty nejdelší a nějak se jim nechce. A dák se dřív moc nedostaly, no. A navíc je mám dost sestříhaný a ty horní kratší vůbec nemůžou dorůst ty delší, je to bída, už se nikdy nenechám takhle moc sestříhat! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 9:34 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem v časopise četla moudra o vlasech a psali tam, že vlasy mohou dorůst maximálně 90 cm...a když vidim některé fotky přítomných dam, tak je to asi pěkná hovadina. Taky sem si nedávno říkala, že jestli mi i zbytek vlasů roste tak rychle jako ofina tak je to fajn, ofinu si musim zastřihovat každé 3 týdny, ale u těch ostatních vlasů ten růst ňák nepozoruji... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Asi nemůžou každému narůst vlasy po zadek... znám především kluky z metalový scény, který by zoufale chtěli dlouhý háro, ale maj řídký a jemný vlasy, takže víc jak po ramena nemaj šanci... a takových lidí bude asi víc. No co, někdo má vlasy, někdo je hubenej, někdo je krásnej, chytrej... jak se říká, tráva je vždy zelenější na druhé straně plotu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.