Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c12c3eeb7a4b58f06d2db3ff74bf1468Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 3:33 pm    Předmět: Citovat

Shocked Mladší???Ještě jsem neviděla, aby někdo vypadal s melírem mladší! Shocked Právě naopak! Jak píše Clondyk, dělá to z mladých staré baby. Není hezké, když má žena na sobě moc kosmetických zásahů a nepřirozených barev. Co se týče melíru, který "není na vlasech vidět" - ale je! Je to poznat a vypadá to uměle. Pokud opravdu vidfět není, tak proč si ho tam vůbec dávat? Jinak vlasy asi nejvíc ničí melír odbarvovaný. Prostě odbarvovat vlasy = jasný humus. Sama jsem melír měla vždy jen od sluníčka, a takový je úplně nejlepší, protože je přirozený! Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 4:52 pm    Předmět: Citovat

Fairo, pise se rok 2006, tak se prober.
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 5:57 pm    Předmět: Citovat

Anonimní (Helčo) , pokud bude pozorovatel barvoslepý, tak melír ve vlasech nepozná, pokud ale nebude, tak je melír vidět až až.. Confused , ano , je rok 2006, ale to neznamená, že by všechny baby měly mít obarvené hlavy, pokud někdo obarvenou hlavu bude chtít, tak a't ji, má... Cool , pokud nechce, takj a't ji nemá.... Wink , pokud si dobře vzpomínám, na začátku tohoto tématu byla prosba o vyjádření se k melíru, kterým by si chtěla dívka vylepšit vlasy,a protože žádný ještě neměla, chtěla znát názory různých lidí... Wink to se , myslím, i stalo a tak nevidím důvod, proč se navzájem osočovat.... dotyčná děva si naše příspěvky přečte a sama vyvodí z toho své rozhodnutí... , ale vše je na ní... né na nás... Wink

Naposledy upravil Clondyk dne út říjen 24, 2006 4:30 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:30 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Fairo, pise se rok 2006, tak se prober.


Jsem naprosto při vědomí. Možná bys ty měla jednou vystrčit nos z Cosmopolitanů a podobného braku, a podívat se, kdeže zůstala ve vší té komerci krása...
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:32 pm    Předmět: Citovat

Možná by ses mohla místo honění strakatých vrabčích hnízd začít učit anglicky. Nejsem Faira ale Fairy. To je anglicky a neskloňuje se to, víš? Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ja se nechci hadat.Nelibi se mi, jak agresivne vystupujes proti barveni vlasu.Nelibi se mi tvuj nazor, to jak si hajis to svoje a nepripustis, ze i neco jinneho muze byt pekne.No, anglicky neumim, ja jsem se totis mila ucila jeste rustinu.To vis, ze si ji chci dodelat, ale vzdy nejde vsechno hned.
Návrat nahoru
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 7:52 pm    Předmět: Citovat

Anonyme Helčo, já mluvila o zebře, jelikož stále kolem mě chodí lidé, kteří ji na hlavě mají. I v dnešní době. Děvčica, vlasy až do pasu a jeden 3cm pruh červený, vedle 3 cm pruh blonďatý..jo, dneska na obědě sem ji viděla. A možná sem se vyjádřila špatně, tedy ne zcela tak jak sem chtěla. Když už má někdo dlouhé vlasy, opravdu krásné vlasy, já teda nevím....strašně se mi líbí když jsou přirozené...nebarvené...původní. A já dokážu obdivovat pouze a jen takové vlasy. Ale samozřejmě, když se někomu líbí melír, proč ne. Každý se svojí barvou není spokojený...nelíbí se mu jeho vlasy... Vím, že dnešní kadeřnice zmůžou leccos...i melír, který vypadá skoro přirozeně...jenže jaxi...každý to pozná, že to není opravdu tvoje...ale samozřejmě, věc názoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 9:47 pm    Předmět: Citovat

Ja se nechci hadat.Nelibi se mi, jak agresivne vystupujes proti barveni vlasu.Nelibi se mi tvuj nazor, to jak si hajis to svoje a nepripustis, ze i neco jinneho muze byt pekne.No, anglicky neumim, ja jsem se totis mila ucila jeste rustinu.To vis, ze si ji chci dodelat, ale vzdy nejde vsechno hned.[/quote]

Pak se tím více divím, že už jsi zřejmě dospělá osoba. TAková žena už by mohla už mít trochu rozum, a nenavážet se do mne stylem hloupaté patnáctky. To, že jsme v roce 2006 je argument skutečně stupidní. Odkdy má letopočet co společného s krásnem, o kterém se tu bavíme? Co je zrovna moderní, rozhodně není vždy krásné! Naopak, mnohdy to bývají hotové zhůvěřilosti. Rozumný člověk si vybírá a nepoklonkuje módě jako otrok. Krom toho vidíš, nejsem to jen já, kdo si myslí, že většina omelírovaných žen nevypadá nijak zvlášť vábně. U "moderních" sestřihů je to přinejmenším tuctové, že to většinou ničí strukturu vlasů nemůžeš popřít Ty ani mnohé kadeřnice. Vidět zdařilý melír nebo barvu je podle mne dost vzácné.
Souhlasím s Ladi, že dávat to na zdravé dlouhé vlasy je skoro hřích. A nesnažím se hádat, ale diskutovat. Vidělas galerii? Opravdu si myslíš, že tak nádherné husté lesklé vlasy jsou horší než melír?
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 1:03 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

hezky se nám to tu rozproudilo Smile

Twisted Evil

Kontroverze je v zásadě dobrá, jen mějme prosím na vědomí, že

- každému se líbí něco jiného (třeba mně se líbí hodně dlouhé vlasy... ale POZOR! Taky ten šílenej narudo chemicky obarvenej sestřih holky z filmu Lola běží o život... byste neřekli, co? Wink)
- je dobré se podepsat
- za překlepy žádná strana neručí a neházejme si je o hlavu Smile
- móda je to, na čem se lidi dohodnou, na našem serveru jsou lidi, kteří se dohadují na trochu "jiné" módě, než kterou nám cpou média a s tímto vlezením do jámy lvové je třeba počítat

Každopádně díky všem za držení nebo snahu o držení kultivované diskuse Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 9:02 am    Předmět: Citovat

Fairy, máš pravdu, dospělá jsem, tedy na papíru určitě, je mi 27. Mám také dlouhé vlasy, proto jsem taky zde. Vlasy mám do pasu, a mám na nich melír. Mě samotné se to líbí, a okolí podle reakcí také. Vlasy mám vlnité, světlé, melír se v nich opravdu ztratí, vlny vypadají plastičtěji a moje vlasy troufám si namyšleně říci, jsou středem pozornosti v tom dobrém smyslu. A nemysli si, že to, jestli už je člověk dospělí, má vliv na jeho reakce, vystupování, či případné navážení se do druhých. To je o něčem jinném.Prostě shrnuli svuj názor. Melír na dlouhé vlasy ano. V dobrých kadeřnictvých mají melíry např. značky Loreal bez amoniaku, potom kosmetiku přímo na melírované vlasy.Samozdřejmně, že každé barvení vlasy zatěžuje, je jen na každém, aby posoudil, zda mu výsledek za to stoji.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.