Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c4e8a52b2f1dda6d93ddbbf39eb6d961Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 10:57 am    Předmět: Citovat

No vidíš, já jsem ještě o rok dospělejší Wink . To se divím, že tě ještě zastihla ruština, já ji měla na ZŠ už jen jeden rok. Dospělost by vliv na vystupování člověka mít měla, přinejmenším na způsob, jakým reaguje. Nemá-li, je něco v nepořádku. Bohužel tomu tak občas bývá... Mám vlasy skoro na zadek, světle hnědé, vlnité a melír bych na ně jakživa nedala. Už proto, že bych riskovala špatnou kadeřnici nebo špatnou barvu. Obvykle to ani není tak, že jsou špatné a dobré barvy, uvědom si, že vlasů je spousta typů, a každý na různé chemikálie reguje jinak. Kdyby ta změna ani neměla být vidět, tím spíš nevím, proč bych za ni měla vyhazovat peníze. Slunce mi nadělá světlejší pramínky samo, vypadá to přirozeně a podle mého názoru daleko lépe než jakékoli umělé barvy.
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 5:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kočky (Helčo a Fairy) zdá se , že jste zakopaly, alespoň na chvíli ,válečnou sekeru ohledně melíru... teda doufám... Embarassed Confused Wink , zdá se že nejste ani jedna z Karlových Varů, protože jedna má kamarádka tam bydlí a drtí se ruštinu jak divá, protože její zaměstnavatel po ní onu "zprofanovanou" ruštinu chce, aby se domluvila s ruskou klientelou.... její školní němčina je jí jaksi nanic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 6:09 pm    Předmět: Citovat

Oho, válečná sekera jen odpočívá Very Happy ! Proti melíru, barvám,prostřihávání a módně-komerční propagandě budu brojit snad co živa budu Wink
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 4:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Fairy, dobrá válečná sekera tedy odpočívá.... Wink , nezapomeň ji ale pořádně naolejovat a vrátit do pouzdra, aby nezrezla a neztratila své ostré ostří, jinak proti "nápadům" paní módy ohledně vlasů bojuj co to dá... Twisted Evil , plně Tvou snahu podporuji a přidávám se k ní... Twisted Evil Confused Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:23 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Fairy a rozumím i určitému jejímu radikalismu. Jestliže se totiž normální člověk snaží vyvažovat tu masivní kampaň na barvení, prostříhávání, atd. Rolling Eyes, nezbývá než se jasně a natvrdo vyjádřit. Komerční sféra také v otevřených nebo skrytých reklamách neříká ať si každý nosí co chce, ale podsouvá nám Barvěte se!Rolling Eyes případně Stříhejte se!Rolling Eyes Takže, kdyby to šlo, tak bych se o něco hlasitěji snažil volat : "Lidi, nenechte se ovlivnit, krása je v přirozených dlouhých vlasech" Smile!
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 1:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vsichni valecnici, cilem naseho serveru je vytvorit pratelske prostredi, a Fairy to dela bezvadne. Ostri sekery lze mit ostre, aniz bychom na sebe "kriceli" a verte, ze tu zadne verbalni bitvy tolerovat nebudeme - takze kdyz boj, tak jedine diplomatickymi metodami =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ó, jaká to ctná poklona od šéfa nejvyššího! Smile Wink Thank you! Very Happy
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2006 1:36 pm    Předmět: Citovat

každýmu se líbí něco jinýho. Mně osobně se na někom melít líbí a na někom ne. Sama jsem ho měla, ale je pravda, že vlasy hrozně ničí... Nad tím bych se zamyslela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikinka
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, chcem sa vyjadriť k tomu melíru ja som o nom tiež uvažovala ešte pred letom ked som mala mať svadbu, ale kaderníčka mi to vymluvila aby som si neničila vlasy, ked som sa vrátila z ostrova Bali mala som dosť vyblednuté vlasy aj bez melíru a krásne asi mesiac na to si známa ktorá mala vlasy dlhé asi ako ja (po zadok) dala urobiť melír.....dnes má vlasy po plecia a vraví že už to nikdy neurobí a to bola vo fakt dobrom kaderníctve kde utratila za melír neskutočné peniaze alebo skôr za doničenie vlasov s ktorých jej zostal len chemlon. Zarážajúce na tom je že mala dosť pevné kvalitné vlasy. Ja sa tiež bojím chcemických zásahov, nieť nad hebké a zdravé vlasy ako hodváb. Ked tak sledujem tie odbarvené premelírované chemlonové pipky na každom kroku tak som rada že mám tie svoje prirodzené. Krásne vlasy sú zdravé vlasy a pri takých na farbe nezáleží Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 10:24 pm    Předmět: Citovat

Moje řeč, Mikinko, moje řeč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.