Melír+barvení hennou, a vše co se týče melírování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5f620da01f340e67c28f67ee0085e86Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Indigo nepouzivam, ale vrstiev mam vela. A co by som mala pouzit ako zosvetlovac? Staci nejaka blond farba z drogerie a ist podla prilozeneho navodu? Ja sa naozaj nevyznam Embarassed Dakujem za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 4:15 pm    Předmět: Citovat

http://www.vlasy-kosmetika.cz/meliry/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

ten růžový se dá někdy sehnat v nějakých malých drogérkách (typu jasmín,teta...)ale mají to jen někde chce to zkoušet no... a ten je i s odbarvovačem a vydrželo mi to na tyhle růžový aj docela dlouho oproti jiným a stálo to pár korun... a je to tenhle http://www.google.cz/imgres?start=290&um=1&hl=cs&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:cs:official&biw=1280&bih=609&tbm=isch&tbnid=pLEvIg3mqlgtLM:&imgrefurl=http://www.alleson.eu/katalog-zbozi/7731-melir-advantage-rovy-sada-15g30ml.html&docid=TT2xULfgO-lxZM&imgurl=http://www.alleson.eu/7731-8562-thickbox/melir-advantage-rovy-sada-15g30ml.jpg&w=600&h=600&ei=Orp1UIqcJIfWsgaE5oHIDg&zoom=1&iact=hc&vpx=817&vpy=279&dur=261&hovh=135&hovw=135&tx=105&ty=110&sig=108122826880314610786&page=11&tbnh=134&tbnw=134&ndsp=27&ved=1t:429,r:25,s:290,i:84
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niikka
8-20
8-20


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 1:42 pm    Předmět: melír- ano nebo ne? Citovat

Přeji hezký den Smile
Od doby, kdy jsem naposledy psala o tom, jak mám zničené vlasy, uplynulo pár měsíců, ale můj boj s vlasy je nekonečný Very Happy Objevila jsem šampón, který mi sedí a je bez silikonů, občas ho střídám s různými dalšími a davám hooodně často masky.
Vlasy jsem si přes rok nebarvila, docela mi zhoustly, ale stále byly o něco sušší a přitom se dost mastily- momentálně si je myju každý den Sad
Bylo mi doporučeno jedno kadeřnictví, původně jsem tam šla s tím, že si nechám jen poradit a dál se uvidí. Slečna mi řekla, že mám vlasy zdravé, ale jsou těžké a proto se více mastí, což kazí efekt. Navrhla sestříhaní a přeliv. A já hlupá se nechala ukecat, říkala jsem ji, že to nechci moc tmavé a ani moc sestříhat. A dopadla jsem s vlasy na ramena, minimální prostříhání a ošklivou tmavě hnědou barvou. Párkrát jsem si pobrečela, ta délka mi zase tak nevadí- přece doroste, ale barva je problém- mám bledou tvář, šedé oči. A s tmavou barvou vypadám jako nemocná, nebo jako smrtka, prostě to ke mně nesedí. Všichni mi říkají, ať si nechám udělat melír. A já bych hrozně ráda, měla jsem ho několik let.. Ale mám strach, že se mi zničí vlasy, minulý rok jsem si slíbila, že si melír nikdy nenechám udělat, ale zase o tom uvažuji- dívám se kolem sebe na holky, které mají melír a nepřijdou mi ty vlasy zničené, naopak, mají je hezké, hladké..... Ta barva co mám teď je vážně hrozná, stydím se chodit po ulici, do školy, každý den doufám, že se aspoň trochu vymyje..
Budu ráda za každou radu a přeji hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 1:49 pm    Předmět: Citovat

Já osobně už bych do melíru nešla. Jako ano, vypadá hezky, ale vlasy jsem měla dost zničené a muselo se to stejně dobarvovat, jak to odrůstalo. Tmavší barva, než jsem chtěla, se mi "podařila" taky celkem často a řešila jsem to tak, že jsem v misce smíchala šampon se šťávou z citronu (asi půl na půl), nanesla na vlasy a nechala působit třeba 10 min nebo dýl (podle toho, jak to teče), umyla a takhle třeba 3x za sebou. Po každým smytí trochu barvy pustilo. Nečekej zázraky na počkání, ale trošičku to zesvětlá a navíc když je to přeliv, tak ten by mohl jít dolů lépe než barva. Ten citron vlasům taky asi moc dobře nedělá, ale určitě šetrnější než melír.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niikka
8-20
8-20


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 2:15 pm    Předmět: melír Citovat

Já to stejně s tím melírem nechápu. Říká se, že vlasy strašně zničí, ale když se koukám po ulici, tak mi to nepřijde.. Ty odrosty nepůsobí hezky, ale to už je jiný problém, který mě moc netíží..
Citrón zkusím jednou, protože pak budu mít vlasy určitě jako sláma Sad stejně mi přijde že se ta barva už drží- jen první týden vymývat docela šla..
A neexistuje náhodou přeliv, který by mi vlasy zesvětlil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

niikka: Jeste muzes zkusit citronperoxid nebo proste jen obycejny peroxid z lekarny (3%).

Nemusis se bat, ze by ti to vlasy spalilo, 3% jsou celkem malo a vzdycky ho muzes zredit na nizsi koncentraci. Taky dobu pusobeni neprepisknes, protoze H2O2 se pri styku se vzduchem meni na vodu a kyslik.

Kdyztak mrkni do vlakna "jak se zbavit henny", jsou tam tipy hlavne pro hennu, ale treba by ti to mohlo pomoct i na zesvetleni chemky.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 3:15 pm    Předmět: Citovat

Tak sama musíš nejlépe vědět, jak tvé vlasy po melíru vypadaly, když jsi ho několik let nosila... Na ostatní bych se neohlížela, to se ti může zdát, že vlasy nemají zničené. Někdo třeba má štěstí, že má vlasy silné, ale takových tolik nebude. Spíš taky záleží, jak vlasy upravují, ono se to dá i lecjak kamuflovat - např. já když jsem si vlasy žehlila, tak vypadaly docela pěkně, ale když jsem je jen vyfénovala nebo nechala volně uschnout - naprostej hnus, chemlon hadr... A nebo to prostě jen na určitou vzdálenost nevidíš... Já zas mám štěstí, že neustále potkávám lidi s hnusnými, zničenými vlasy a to ani melír mít nemusí. Vždycky nechápu, že s tím něco nedělají a jsem ráda, že mám takové, jaké mám, ačkoliv rozhodně mám co vylepšovat Wink

Zesvětlující přelivy nejsou, pokud vím. Pokud chceš vlas světlejší, je třeba prostě barvu vyžrat. Tmavé vlasy světlou barvou bez peroxidu nepřebarvíš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niikka
8-20
8-20


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

Jitt: tak to se bojím. Kouknu se do vlákna, ale myslím, že na to nebudu mít odvahu,. maximálně kdyby mi to udělala jedna mámina kamarádka (kadeřnice).
Kdyžtak koukněte do mé galerie, zrovna jsem přidala fotky když jsem měla melír a jak na tom jsem teď. A zase jsem se rozhodla, že melír NE. Opravdu mi to zničilo vlasy a asi nemám to štěstí mít zdravé a silné vlasy. tak nechápu, proč mě do melíru tolik lidí ,,nutí" (přítel, mamka). Ale je pravda, že mi ta tmavá nesluší a stydím se tak chodit i na ulicích. Vypadám jak nemocná. Takže to vyjde asi stejně, buď budu mít zničené vlasy z melírování a nebo je budu nosit navždy v drdolu Crying or Very sad Nějaký jiný nápad? Prosím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 7:14 pm    Předmět: Citovat

niiko, tmavá barva se dá ještě stáhnout stahovačem (pozor, ne odbarvovačem, nebo vymývací lázní, či jak všelijak se říká odbarvení). Ten by měl odstranit jen chemickou barvu a ponechat původní barvu vlasů. Zkus se mrknout do tohohle vlákna. Já osobně jsem to absolvovala u kadeřnice, měla jsem na hlavě chemii a na ní hennu, s hennou to teda nehnulo, ale aspoň mi to nijak neponičilo vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.