Vlasy citlivé na proteiny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=415275a160329c44ba4b5daaf9745feaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meepit
21-40
21-40


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 3:40 am    Předmět: Vlasy citlivé na proteiny Citovat

Co se týče tohoto problému, jsem teprve ve fázi sebevzdělávání, ale velice mě to zajímá. Ve zkratce: Vlasy některých lidí si příliš nerozumnějí se šampony, kondicionéry, leave-iny či domácími maskami obsahujícími bílkoviny. Takové přípravky činí jejich vlasy suché a křehké, třebaže to mohou být kvalitní výrobky na suché vlasy přímo určené, a to jen proto, že obsahují bílkoviny. Ty jsou pro vlasy mnoha lidí prospěšné, přesto, jsou-li používány v příliš hojném množství, mohou i těmto lidem způsobovat problémy. Já osobně nevím, zda jsem na proteiny citlivá nebo ne, ale přišlo mi dost podezřelé, když jsem si vlasy po kondicionéru přelila mlékem, jak bylo doporučeno v jednom vlákně (už si nepamatuju v jakém a kým Embarassed) a místo slibované hydratace jsem měla vlasy sušší než obvykle. Z tohoto důvodu se bojím zkusit kondicionér od Baley s meruňkou a mlékem nebo tu bezoplachovou péči od Schaumy s hedvábím (což by v případné kombinaci mohlo být pro proteino-citlivé vlasy smrtíci Twisted Evil). Budu ráda za vaše zkušenosti a komentáře, co se citlivosti na bílkoviny týče, děkuji Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

Já používám kondicionér Pšeničný protein a jsem s ním spokojená. Možná je problém s tím dávat si na hlavu cokoliv živočišného původu. Mně mléko nesedí ani na pití, takže na vlasy bych si ho taky nedávala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.