Za ako dlho sa vam zregenerovali vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23e15624044c3f1a81b4d905bc87d0aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 5:04 pm    Předmět: Citovat

Trpajzlig napsal:
No tak je to přesně rok, co jsem si vlasy totálně doničila odbarvováním a peroxidem 18%. Vlasy které mě měly chytnout do bordó, tak chytly růžově(protože byly neskutečně zkažené).....no tak jsem to stáhla casting creme-bez amoniaku.....no a po roce-co to postupně odstříhávám, tak ty vlasy ještě na 100% dobré nejsou...a myslím, že to tak 2 roky ještě potrvá...o vlásky jsem se začala pečlivě starat až od toho, co jsem tady na DV-což je tak od únor, březen....


18% peroxid, to by mi vlasy vyskákaly z hlavy Laughing Laughing Mě kadeřnice dávala jenom 3% peroxid.. Naštěstí je zničené nemam.. A přeju rychlé ozdravení tvým vláskům.. Very Happy Very Happy Very Happy Na fotkách zničeně nevypadaji, jsou krásné..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Asi okolo vianoc tohto roku som si ich dosť zničila peroxidom, sťahovala som tmavohnedú Palette, vznikla ryšavá (ako inak). Vlasy suché, konce rozštiepené, drsné na dotyk bez akéhokoľvek lesku. Od začiatku roka s nimi nič nerobím (asi 2x hnedá penová farba, ktorá sa mi aj tak vymyla) ale nič nepomáhalo, boli suché a rozštiepené naďalej... Ale posledný mesiac, ako som používala Rehab+Retread z Lush sa mi vlasy neuveriteľne spravili, sú hladké, lesklé, hydratované (aj konce), nechala som si podstrihnúť zničené konce, síce pár rozštiepených ešte nájdem, ale nie je to až také hrozné. Je to zázrak ten Lush! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 10:49 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Hlavne sa netreba vzdávať Wink Isto by som skúsila tú hennu, olejové zábaly a kúpiť pekne kadernícke nožničky a to najhoršie pomaly zastrihávať buď po centimetroch alebo jednotlivé vlasy.

A teraz ide pomaly leto, uvidíš ako sa vlásky rozrastú. Ak to aj nepojde do dĺžky, že to budeš musieť ostrihať, aspoň sa rýchlo zbavíš tých poškodených a to je myslím to najdôležitejšie Smile


Hej na hennu sa chystam Smile len neviem moze sa davat na zafarbene vlasy ?inak som si nakupila olejceky..kokosovy olivovy ricinovy jojobovy..takze dufam,ze sa to pekne rozrastie ..vodiciek mam taktiez kopu...a presne tak to chcem postupne zostrihavat..len neviem ci by som to sama s tymi noznickami vedela Very Happy ako pises..ty si si tiez sama zostrihavala ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

xyzz napsal:
Asi okolo vianoc tohto roku som si ich dosť zničila peroxidom, sťahovala som tmavohnedú Palette, vznikla ryšavá (ako inak). Vlasy suché, konce rozštiepené, drsné na dotyk bez akéhokoľvek lesku. Od začiatku roka s nimi nič nerobím (asi 2x hnedá penová farba, ktorá sa mi aj tak vymyla) ale nič nepomáhalo, boli suché a rozštiepené naďalej... Ale posledný mesiac, ako som používala Rehab+Retread z Lush sa mi vlasy neuveriteľne spravili, sú hladké, lesklé, hydratované (aj konce), nechala som si podstrihnúť zničené konce, síce pár rozštiepených ešte nájdem, ale nie je to až také hrozné. Je to zázrak ten Lush! Very Happy


no moj pripad Smile strasne som chcela byt blond a aj chcem..ale proste to nejde ..nechcem si znicit vlasy..necham to odrast..a potom ked tak dam melir a nic viac..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

xyzz napsal:
Asi okolo vianoc tohto roku som si ich dosť zničila peroxidom, sťahovala som tmavohnedú Palette, vznikla ryšavá (ako inak). Vlasy suché, konce rozštiepené, drsné na dotyk bez akéhokoľvek lesku. Od začiatku roka s nimi nič nerobím (asi 2x hnedá penová farba, ktorá sa mi aj tak vymyla) ale nič nepomáhalo, boli suché a rozštiepené naďalej... Ale posledný mesiac, ako som používala Rehab+Retread z Lush sa mi vlasy neuveriteľne spravili, sú hladké, lesklé, hydratované (aj konce), nechala som si podstrihnúť zničené konce, síce pár rozštiepených ešte nájdem, ale nie je to až také hrozné. Je to zázrak ten Lush! Very Happy


a pozeram si tvoje fotky a mam pocit ze mas vlasky tak do postupna ..lebo aj mne to tak teraz nedavno zostrihala a to som chcela len konceky ! strasne to lutujem..mala som take huste vlasy Sad ale cakam tiez kym to dorastie..vraj cez leto to ide rychlejsie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 11:03 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Trpajzlig napsal:
No tak je to přesně rok, co jsem si vlasy totálně doničila odbarvováním a peroxidem 18%. Vlasy které mě měly chytnout do bordó, tak chytly růžově(protože byly neskutečně zkažené).....no tak jsem to stáhla casting creme-bez amoniaku.....no a po roce-co to postupně odstříhávám, tak ty vlasy ještě na 100% dobré nejsou...a myslím, že to tak 2 roky ještě potrvá...o vlásky jsem se začala pečlivě starat až od toho, co jsem tady na DV-což je tak od únor, březen....


18% peroxid, to by mi vlasy vyskákaly z hlavy Laughing Laughing Mě kadeřnice dávala jenom 3% peroxid.. Naštěstí je zničené nemam.. A přeju rychlé ozdravení tvým vláskům.. Very Happy Very Happy Very Happy Na fotkách zničeně nevypadaji, jsou krásné..


ozaj market teraz trosku mimo tema..pozeram ze pouzivas zlatu blond hennu henne color ..a smiem sa spytat ako chyta nechyta do rysava alebo ako ?? lebo sa na nu chystaam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
a pozeram si tvoje fotky a mam pocit ze mas vlasky tak do postupna ..lebo aj mne to tak teraz nedavno zostrihala a to som chcela len konceky ! strasne to lutujem..mala som take huste vlasy Sad ale cakam tiez kym to dorastie..vraj cez leto to ide rychlejsie Very Happy

jj mala som ich dopostupna, kvôli tomu že keď som si žehlila a mala ich všetky v jednej dĺžke, boli absolútne bez objemu.. Teraz už nežehlím a nechávam dorásť, ale netvrdím že nepôjdem ešte dopostupna Very Happy Ale len tak jemne, nie tak drasticky ako predtým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

xyzz napsal:
HairyGirl19 napsal:
a pozeram si tvoje fotky a mam pocit ze mas vlasky tak do postupna ..lebo aj mne to tak teraz nedavno zostrihala a to som chcela len konceky ! strasne to lutujem..mala som take huste vlasy Sad ale cakam tiez kym to dorastie..vraj cez leto to ide rychlejsie Very Happy

jj mala som ich dopostupna, kvôli tomu že keď som si žehlila a mala ich všetky v jednej dĺžke, boli absolútne bez objemu.. Teraz už nežehlím a nechávam dorásť, ale netvrdím že nepôjdem ešte dopostupna Very Happy Ale len tak jemne, nie tak drasticky ako predtým


chapem Smile ja som aj chcela do postupna,ale ona mio to neostrihala s noznickami ale zo ziletkou skosila ! som ju skoro zabila..teraz to nechavam dorast aspon po ramena a potom pojdem na zastrih do rovna do jednej dlzky,a uz v zivote ziadnu ziletku nedovolim na moje vlasy !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 1:42 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
chapem Smile ja som aj chcela do postupna,ale ona mio to neostrihala s noznickami ale zo ziletkou skosila ! som ju skoro zabila..teraz to nechavam dorast aspon po ramena a potom pojdem na zastrih do rovna do jednej dlzky,a uz v zivote ziadnu ziletku nedovolim na moje vlasy !

Ach tá britva... na mne s ňou tiež úradovala Laughing Ale som rada, že aspoň chápe pojmy "končeky" a "3cm" Very Happy ale to je už OT Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 2:19 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
ozaj market teraz trosku mimo tema..pozeram ze pouzivas zlatu blond hennu henne color ..a smiem sa spytat ako chyta nechyta do rysava alebo ako ?? lebo sa na nu chystaam...


Ahoj, ta henna od HennéColor mi chytá krásně do zlatava.. Ale naposledy jsem si dala egyptskou a vlasy byli oranžové, tak se toho zbavuju.. Za mě je nejlepší zlatá od HennéColor je opravdu zlatá Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.