Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16684d1200abbe432a85bbcee077687dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 3:45 pm    Předmět: Citovat

Karlí napsal:
Ahojky! Jestli se opravdu vypravíš někam do kosmetického salónu, tak se zkus informovat ohledně laserového odstaňování chloupků. Chodí na to jedna kolegyně z práce, trpící coby blondýna na obličejové chmýří - a výsledky jsou teda výborné. Jediné, co říkala, že těsně po té procedůře je ta kůže zarudlá a pomáhá jí vzít si Zyrtec, nebo cokoliv proti alergii (antihistaminikum, či jak se tomu říká).
Víc k tomu nevím.


Laser jsem zatím zavrhla, jednak kvůli finanční náročnosti-jsem student, jednak proto, že na netu je spousta recenzí a spíše negativních, takže mě to vůbec nepřesvědčilo...kdyby to byla jistota, tak proč ne, ale takhle Confused A já hlavně stále tajně doufám, že jakmile se hormonální rovnováha srovná, tak to zase vymizí... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 4:58 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:

Laser jsem zatím zavrhla, jednak kvůli finanční náročnosti-jsem student, jednak proto, že na netu je spousta recenzí a spíše negativních, takže mě to vůbec nepřesvědčilo...kdyby to byla jistota, tak proč ne, ale takhle Confused A já hlavně stále tajně doufám, že jakmile se hormonální rovnováha srovná, tak to zase vymizí... Twisted Evil


Nemám osobní zkušenost,ale známá si po vysazení HA pochvalovala Femigard - mimo jiné působí pozitivně i na hormonální rovnováhu :

http://www.otehotnet.cz/bylinky-na-otehotneni/9-femigard-85911963.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=femigard&gclid=CLPUyu75z8ICFe3MtAodLS4Acw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ilona: díky za tip, jednu tinkturu beru už skoro rok, tak možná zkusím změnu, díky moc za tip Smile

Adluska: dneska mě kamarádka upozornila na tento epilátor na obličej, má to opravdu hodně pozitivních recenzí Shocked
http://www.alza.cz/braun-se830face-d2216501.htm
začíná mi to vrtat hlavou, ale mám opět strach, co to s mou citlivou pletí udělá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 6:41 pm    Předmět: Citovat

U toho epilátoru bych hlavně měla strach ze zarůstání. Epiluju si nohy a ať dělám, co dělám, zarůstání jsem neporazila. A mít takové pupínky na obličeji, to bych fakt nechtěla. Ale pokud na to netrpíš, tak to asi bude fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 11:38 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
U toho epilátoru bych hlavně měla strach ze zarůstání. Epiluju si nohy a ať dělám, co dělám, zarůstání jsem neporazila. A mít takové pupínky na obličeji, to bych fakt nechtěla. Ale pokud na to netrpíš, tak to asi bude fajn


Přesně z toho mám strach!!!! Mad Mít ty pupínky na obličeji, tak to si radši nechám ty chlupy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 1:14 pm    Předmět: Citovat

Já to taky asi zkusím ještě vydržet. Myslela jsem, že na laser může jít člověk jenom s tmavými chlupy. Jo a všimla jsem si, že to má i kolegyně, a to nejedna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 1:17 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Já to taky asi zkusím ještě vydržet. Myslela jsem, že na laser může jít člověk jenom s tmavými chlupy. Jo a všimla jsem si, že to má i kolegyně, a to nejedna.


To chmýří na obličeji má plno ženských, trochu mám podezření, že to nesouvisí přímo s HA, ale že se to horší přibývajícím věkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 1:53 pm    Předmět: Citovat

Karlí napsal:
To chmýří na obličeji má plno ženských, trochu mám podezření, že to nesouvisí přímo s HA, ale že se to horší přibývajícím věkem...


Já si myslím, že to souvisí právě s hormony, protože to chmýří mají převážně ženské, co jsou v přechodu, ale je to jen má domněnka, možná se mýlím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 2:47 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem "vousatá" odjakživa, ono asi záleží i na předpokladech. Protože v přechodu teda ještě určitě nejsem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 3:00 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Tak já jsem "vousatá" odjakživa, ono asi záleží i na předpokladech. Protože v přechodu teda ještě určitě nejsem Laughing


Já to myslela spíše tak, že když někdo dříve nebyl a pak začne chlupatět, tak že to má co dočinění často s hormonální změnou Smile Já si knírek trhám asi odjakživa, ale jinde mi na tváři chlupy nerostly, až nyní Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.