Ahoj
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 9:39 am    Předmět: Ahoj Citovat

Ahoj, tak jsem se k Vám přidala Surprised) Momentálně mě nejvíc zajímají bezsilikonové přípravky. Elseve a Gliss kur mi přestávají vyhovovat. Pořídila jsem Garnier Naturals lípa, vyzkouším, uvidím Surprised) Hezký den!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 9:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak vítej mezi námi Smile
Určitě tady seženeš mnoho zajímavých rad. Ale pozor, tato stránka může způsobit závislost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Závislost? To jsem si všimla Very Happy Zatím se tu orientuju jen trochu, ale i tak jsem našla hodně rad. Díky za ně! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 12:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj M.Snehurko, také tě u nás vítám.





V orientaci by ti mohly pomoci Top témata, která shrnutí to nejdůležitější z našeho fora. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za uvítání, je to milé Smile No, co se týče délky vlasů, já sem zas až tolik nepatřím Embarassed Do února jsem měla vlasy cca do půli zad, ale pak jsem se rozhodla je ostříhat. Vadilo mně, že si je přilehávám, trhám o kabelku a batoh, nebyly moc hezké. A hlavně padají - to už mě docela štve. Každopádně se už hodlám zeptat doktorky, protože Biohar moc nepůsobí (na padání ani na lupy). Top témata jsem docela pročetla. Otázky se pokusím směřovat do těch správných diskusí Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

No přípravků proti padání vlasů je moc a každému vyhovuje něco jiného. Všeobecně ale platí, že zaberou až za dlouhou dobu. Chce tomu dát min. měsíc a pak uvidíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

Vítej mezi námi Smile Určitě se tu rychle zorientuješ Wink A z té délky si nic nedělej, taky mám teď vlásky krátké a cítím se tu jako doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Vítej mezi námi Smile Určitě se tu rychle zorientuješ Wink A z té délky si nic nedělej, taky mám teď vlásky krátké a cítím se tu jako doma Smile


Náhodou, máš krásný střih. Moc Ti sluší!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
No přípravků proti padání vlasů je moc a každému vyhovuje něco jiného. Všeobecně ale platí, že zaberou až za dlouhou dobu. Chce tomu dát min. měsíc a pak uvidíš Wink


Biohar jsem používala celý únor a pak po týdnu (jak je uvedeno na krabičce). No a pak tak asi třikrát celý týden - vždycky 7 dní, pak na týden pauza. Pak mě to přestalo bavit.. Vlasy padají hodně (přisuzuju to stresu - nemůžu se ho zbavit, potvory), lupy se objeví, jak se jim zachce (týden nic, týden jo) a včera mě začala svědit pokožka hlavy, tak jsem ji teď umyla novým lipovým Garnierem, na konečky dala masku, spláchla a přelila citronovou vodou (jako šťáva+voda z kohoutku Laughing ). Jak to schne, tak se děsím - zase ty divné kudrny (babička by měla radost). Silikony se na moje rádo se krepatící vlasy asi hodí, ale chci zkusit trochu přírody. Tož asi tak Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc, ale to víš, dlouhé vlasy to nejsou Wink Ale snad se dočkám Smile A ještě mimo - je pravda že na těchto stránkách je moooc snadné stát se závislý Laughing Vím o tom své Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.