Klub vysokých
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dda07a59e1e2570587afbcdf7bf141d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

ja meriam 172 cm. niesom ani malá, ani vysoká. cítim sa dobre a som so sebou spokojná. ďakujem za opýtanie Laughing

ad vzťahy: je to úplne jedno, kto je aký vysoký. keď mám niekoho rád, neriešim somariny ako je výška. ak niekto rieši, tak to značí nejaký iný problém. to isté aj s kamarátmi. mám spolubývajúcu, ktorá má cez 180 cm a nepripadám si pri nej ako trpaslík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:41 am    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Já mám 177, což asi není ještě tak moc, ale vysoká jsem Smile
A fajn na výšce je určitě to, že člověk může trochu přibrat a pořád to není tolik znát ( Laughing Laughing ), jako u nižších obyvatel planety Země Smile
Další positivum - vyššího člověka najdeš snáz v davu - taťku hledám vždycky podle vykukující hlavy Wink
A hodí se to při některých sportech - třeba při lezení po skalách!



pri lezeni po skalach? Very Happy ako ? Very Happy mne zas oblecenie nevadi, respektive vyber, akurat sa mi nepaci, ze ak su nohavice dlhsie, tak aby mi boli dobre, zakonite maju sirokansky pas a boky Rolling Eyes a ked je mensie cislo su aj kratsie...preto si ich nechavam sit Very Happy a dalsia vyhoda je, ze v obchode dosiahnem na regale Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
neewe napsal:
Já mám 177, což asi není ještě tak moc, ale vysoká jsem Smile
A fajn na výšce je určitě to, že člověk může trochu přibrat a pořád to není tolik znát ( Laughing Laughing ), jako u nižších obyvatel planety Země Smile
Další positivum - vyššího člověka najdeš snáz v davu - taťku hledám vždycky podle vykukující hlavy Wink
A hodí se to při některých sportech - třeba při lezení po skalách!



pri lezeni po skalach? Very Happy ako ? Very Happy mne zas oblecenie nevadi, respektive vyber, akurat sa mi nepaci, ze ak su nohavice dlhsie, tak aby mi boli dobre, zakonite maju sirokansky pas a boky Rolling Eyes a ked je mensie cislo su aj kratsie...preto si ich nechavam sit Very Happy a dalsia vyhoda je, ze v obchode dosiahnem na regale Very Happy


Ne, že bych nějak aktivně lezla. Ale pamatuju si, že když jsem byla malá, nemohla jsem na skále dosáhnout ani na první bod pro opření nohy. Museli mě tam vysadit. A je fakt, že čím delší končetiny člověk má, na tím vzdálenější chyty na skále dosáhne -> tudíž se mu leze snáz Smile

Máš pravdu, že šití oblečení je dobrý nápad. A můžeš si určit, jaké chceš kalhoty, což je asi snazší než se pídit po obchodech a hledat nějaké, které se ti budou líbit a ještě ti sednou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Koukám, že sem jsem měl spíš psát to o ideální výšce partnerky. Very Happy Jenže jsem vůbec nevěděl, že něco takového tady je.
Nevím, jestli sem chci moc, ale nemohl by to sem někdo z adminů přesunout? Je to ve fóru Zabít dlouhý vztah?, začíná to přibližně v polovině strany 25. Svým způsobem je to jedno, už se to zamluvilo, já jen, že to sem patří… Sorry za OT.
170 až 180 ještě není moc (nic proti). Mám minimálně o 25 víc. Zajímalo by mě, jestli existuje ještě nějaká taková slečna. Kluky jsem takhle už viděl…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

neewe napsal:
tanka777 napsal:
neewe napsal:
Já mám 177, což asi není ještě tak moc, ale vysoká jsem Smile
A fajn na výšce je určitě to, že člověk může trochu přibrat a pořád to není tolik znát ( Laughing Laughing ), jako u nižších obyvatel planety Země Smile
Další positivum - vyššího člověka najdeš snáz v davu - taťku hledám vždycky podle vykukující hlavy Wink
A hodí se to při některých sportech - třeba při lezení po skalách!



pri lezeni po skalach? Very Happy ako ? Very Happy mne zas oblecenie nevadi, respektive vyber, akurat sa mi nepaci, ze ak su nohavice dlhsie, tak aby mi boli dobre, zakonite maju sirokansky pas a boky Rolling Eyes a ked je mensie cislo su aj kratsie...preto si ich nechavam sit Very Happy a dalsia vyhoda je, ze v obchode dosiahnem na regale Very Happy


Ne, že bych nějak aktivně lezla. Ale pamatuju si, že když jsem byla malá, nemohla jsem na skále dosáhnout ani na první bod pro opření nohy. Museli mě tam vysadit. A je fakt, že čím delší končetiny člověk má, na tím vzdálenější chyty na skále dosáhne -> tudíž se mu leze snáz Smile

Máš pravdu, že šití oblečení je dobrý nápad. A můžeš si určit, jaké chceš kalhoty, což je asi snazší než se pídit po obchodech a hledat nějaké, které se ti budou líbit a ještě ti sednou Smile


Hele s tím lezením je to takový dvousečný...člověk možná dosáhne líp na chyty (což nelze tak jednoduše říct, skrček s dobrou technikou dosáhne dál než dlouhán bez správné techniky), ale jinde než na kolmý stěně je to dost k ničemu, protože máš potom na ruce dlouhou páku a vykývne tě to, což je právě nevýhoda velkých lidí, na delší ruce větší páka a větší síla výkyvu, když se tou druhou pustíš, tak tě to normálně sundá...kdežto třeba člověk s kratší rukou má tu sílu menší a větší možnost, že se udrží (ale záleží to taky na síle). Náš instruktor měl rozhodně míň než 170 a dosáhl všude kde potřebovat (za to já ne Evil or Very Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Nepravá mamka má okolo 190 a kromě toho, že se jí občas blbě shání dlouhé kalhoty/trička (ačkoliv už má vytipované obchody kde dělají prodloužené velikosti) je spokojená a taťka (manžel) je přitom minimálně o 10 cm menší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

verisek napsal:

Hele s tím lezením je to takový dvousečný...člověk možná dosáhne líp na chyty (což nelze tak jednoduše říct, skrček s dobrou technikou dosáhne dál než dlouhán bez správné techniky), ale jinde než na kolmý stěně je to dost k ničemu, protože máš potom na ruce dlouhou páku a vykývne tě to, což je právě nevýhoda velkých lidí, na delší ruce větší páka a větší síla výkyvu, když se tou druhou pustíš, tak tě to normálně sundá...kdežto třeba člověk s kratší rukou má tu sílu menší a větší možnost, že se udrží (ale záleží to taky na síle). Náš instruktor měl rozhodně míň než 170 a dosáhl všude kde potřebovat (za to já ne Evil or Very Mad )


Jo, to máš asi pravdu, že to je hlavně o technice!
Mě jen utkvěl ten zážitek z dětství, kdy jsem byla naštvaná, že mám tu nohu prostě krátkou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:59 am    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
...170 až 180 ještě není moc (nic proti). Mám minimálně o 25 víc. Zajímalo by mě, jestli existuje ještě nějaká taková slečna. Kluky jsem takhle už viděl…


Minimálně basketbalistky budou (by mohly být) vysoké Wink A nějak skorem ke dvoum metrům měří ta česká plavkyně, co přeplavala kanál La Manche Wink To jen tak na okraj, že existují, i když tebe asi zajímají slečny z "civilu" Smile My jsme jednu takovou ve třídě měli, myslím, že přes 185 určitě měla, ale jako nějakou extra výhodu to asi nebrala, protože se věčně hrbila, aby tolik nevyčuhovala. Byla snad ještě o kousek vyšší než náš třídní, který rozhodně nebyl žádný drobek Smile
Jo a ještě vím o dalších dvou, takže jo, jsou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:33 pm    Předmět: Citovat

bývalá spolužačka měla skoro 190 cm, ale vždycky chodila s celkem malýma klukama Very Happy prej se jí líbili víc Very Happy vždycky jsem na ní koukala nahoru (mám 158 cm, tak na mě nebuďte tady zlí, já zas mizím Razz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:01 pm    Předmět: Citovat

Taky dvě spolužačky z gymplu - jedna 185cm a druhá 191. Ta vyšší se taky věčně hrbila, ta druhá ne. Založily klub žiraf a bylo Very Happy A vyšší žirafka vím, že jednu dobu chodila s baleťákem, který zrovna moc nenarost. Takže proč ne? Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.