Klub vysokých
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b95d47e16d33392fb6f26ad15a470b34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla při posledním měření 177 cm a taky se občas hrbím abych nevyčnívala Very Happy
Jinak jsem poměrně štíhlá - máme to v rodině a musím říct, že dlouhý úzký kalhoty a trička s dlouhým rukávem aby byly uplé a minimálně pod pupík se skoro sehnat za rozumnou cenu nedají Evil or Very Mad
Za život jsem potkala asi 4 lidi vyšší, než jsem já a štve mě to Confused Ale nohy si kvůli tomu řezat nebudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbastelle
41-80
41-80


Založen: 28.4.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

Mám 183 cm. =) Jako malá jsem se se svou výškou nemohla vyrovnat, hrila jsem se, teď jsem zjistila, že je to vlastně skoro jedno, ač mám pocit, že menší slečny jsou prostě většinou hezčí, ale to je asi vcelku jedno.=)
A když mi jako menší říkali ve škole žirafo, koupila jsem si tričko se žirafami a tak je to přestalo bavit.=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Barbastelle napsal:
Mám 183 cm. =) Jako malá jsem se se svou výškou nemohla vyrovnat, hrila jsem se, teď jsem zjistila, že je to vlastně skoro jedno, ač mám pocit, že menší slečny jsou prostě většinou hezčí, ale to je asi vcelku jedno.=)
A když mi jako menší říkali ve škole žirafo, koupila jsem si tričko se žirafami a tak je to přestalo bavit.=)


Žirafí období taky znám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Mně takhle teda naštěstí nikdo neříkal. Very Happy
Ale fajn, jde vidět, že existují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

Měřím 182 cm a nechtěla bych být menší Smile Jedinou nevýhodu vidím ve zmíněném nakupování oblečení, ale jinak mi připadá fajn být vysoká. Ale mám raději, když je partner vyšší, abych si vedle něj mohla připadat křehce (manžel má 193 cm).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:12 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Mně takhle teda naštěstí nikdo neříkal. Very Happy
Ale fajn, jde vidět, že existují.


No u chlapů je výška právě žádaná. Žena si připadá víc křehce a žensky než kdyby měla chlapa, kterej jí bude po ramena Very Happy
Ještě jsem neslyšela žádnou negativní připomínku k vyššímu klukovi, že je "žirafák" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluey
8-20
8-20


Založen: 2.11.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

pridavam sa, mam 175, aj ked to nie je nejaka extremna vyska, dost casto mam pocit ze vycnievam z davu, co potom kompenzujem hrbenim sa Confused . v skole som sedela so spoluziackou ktora bola odo mna o 20 cm nizsia, takze aby som velmi nevytrcala stale som "lezala" na stolicke. ale na druhej strane som nechcela byt nikdy nizka, a ani kvoli vyske neodmietam nosit vysoke topanky, iba obcas v spolocnosti nizsich ludi bojujem s takym tym pocitom "obrovskosti ". asi to bude vsetko o schopnosti "vediet nosit svoju vysku" Very Happy a o sebavedomi samozrejme
no a nevyhody ma teraz napadaju : ked sa chcem prikryt perinou az ku krku tak mi trcia nohy Evil or Very Mad , ked raz za cas dlho cestujem v aute (16 hod) a chcem si pospat tak nemam kde vtrepat nohy a väcsinou aj strpnu a potom kvoli tomu zastavujeme kazdu chvilu, v noci mi trcia nohy z postele (a pod postelou ziju rozne strasidla, ktore mi ich mozu odkusnut Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

baby nehrbte sa Smile a uz vobec nie pri vyske, aku pisete Very Happy a neni to ani pekne, vystried chrbat vypnut hrud a ide sa na to Very Happy
a dalarius, su velmi vysoke baby aj bezne, napr ja poznam aj jednu co je vyssia od teba Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 3:26 am    Předmět: Citovat

Bluey napsal:
v noci mi trcia nohy z postele (a pod postelou ziju rozne strasidla, ktore mi ich mozu odkusnut Very Happy )


Laughing Laughing Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 7:28 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Bluey napsal:
v noci mi trcia nohy z postele (a pod postelou ziju rozne strasidla, ktore mi ich mozu odkusnut Very Happy )


Laughing Laughing Laughing


Bluey: Moj brat ma priblizne 2 metre.. A ked idem okolo jeho postele, tak sa musim vyhybat jeho trciacim noham. Ja by som sa asi pokakala keby mi nohy trcali z postele, prave kvoli bubakom Very HappyVery HappyVery Happy Lebo ja musim byt perinou zakryta od hlavy po paty Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.