Výhody jemných a řídkých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b77cb4d0c2d096ddb275c1b8573a5d40Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ad vylízající vlasy z copu) Rozlučte se s tím, že když vám vlasy porostou, že se nebudou z copu ježit - není to pravda Twisted Evil I vlasy pod zadek, ale jemné, udělají z copu chlupaté lano během deseti minut Twisted Evil Razz Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
pimpa napsal:
A líp se vyčesávaj vši... Very Happy


Laughing Laughing Laughing To taky. Moje mamka když měla na základce vši, šly mnohem snáze ven než třeba tetě, která byla a je hrdou nositelkou megahustého zrzavého hára Smile
To jo, nebýt diffusilu, či jak se to jmenuje, tak bych se tehdy asi musela ostříhat.
Morganna: To se obavám, že platí pro všechny typy vlasů krom těch opravdových drátů. Twisted Evil
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 8:31 am    Předmět: Citovat

jo a, to jsem taky chtěla zmínit, že jemné nerovná se řídké... ale já mám jemné I řídké Very Happy a to prosím fakt, ne jako ti, co si stěžují nad tloušťkou copu - když je mám mastné nebo blbě rozfoukané, tak mi prosvítá hlava, takže denně myju. A mám to tak od mala, akorát ne tak rapidně - po období puberty, kdy jsem si snad každé dva týdny patlala na hlavu nejrůznější barvy, myla dvakrát denně, dvakrát denně fénovala a žehlila, mi jich tisíce vypadly, takže si za to můžu sama Confused Teď už nežehlím, nefénuju, šetrně suším ručníkem, používám přírodní přípravky, NEBARVÍM, jenom hennuju a je to mnohem lepší! Razz

Holka zlatá my na tom budeme asi podobně Wink ...málo vlasů od mala a ještě zrasovaný dřívějším divokým barvením a celkově masakrováním Sad ....taky mi prosvítá hlava, taky henuji, dělám co můžu zkrátka, je to o něco málo lepší než dřív, ale oproti jiným členkám zde k smíchu Embarassed .....teď jsem opět musela dost zkrátit, takže vlasy zas ani ne na ramena a tak je to pořád dokola Rolling Eyes .... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dobra
0-7
0-7


Založen: 24.3.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

Též mám jemné vlasy a to docela dost,jen se snažím přrmluvit že tak moc řídke nejdou. Jako výhodu beru rychle schnutí. No a když mi trochu porostly tak se přestaly konečny stáčet a kudrnatit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:

Holka zlatá my na tom budeme asi podobně Wink ...málo vlasů od mala a ještě zrasovaný dřívějším divokým barvením a celkově masakrováním Sad ....taky mi prosvítá hlava, taky henuji, dělám co můžu zkrátka, je to o něco málo lepší než dřív, ale oproti jiným členkám zde k smíchu Embarassed .....teď jsem opět musela dost zkrátit, takže vlasy zas ani ne na ramena a tak je to pořád dokola Rolling Eyes .... Laughing


No je to možné Smile Jestli jo, tak nechápu, jak jsme mohly být takové trubky a nevědět, že když už máme od přírody naprd kvalitu a hustotu, tak bychom neměly barvit a rasovat Very Happy No hlavně že už to je lepší, jsem ráda, že i tobě henna pomáhá Wink Taky asi za chvíli budu muset troooške střihnout, jelikož jsem půl roku nestříhala a ty konce začínají být takové tenčí Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 2:29 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ad vylízající vlasy z copu) Rozlučte se s tím, že když vám vlasy porostou, že se nebudou z copu ježit - není to pravda Twisted Evil I vlasy pod zadek, ale jemné, udělají z copu chlupaté lano během deseti minut Twisted Evil Razz Very Happy


A mám po naději Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Většinu výhod jemných vlasů jste už shrnuly. Wink Já vidím jako nejdůležitější, že jsou lehké (bolesti hlavy z těžkých vlasů se ani do budoucna nebojím) a rychle schnou (stále mi schnou kolem hodiny, i když už jsou 2x delší než s příchodem na DV).

Jinak myslím, že jemné vlasy a řídké vlasy - to není vždy totéž. I jemné vlasy mohou být husté (na počet vlasů), ale protože jsou jemné, ta hustota tolik nevynikne, protože díky té jemnost jsou ty účesy (a aj rozpuštěné vlasy) méně objemné - vlasy jsou jakoby skladnější...

A dál nesouhlasím s tím, že jemné vlasy narostou max po lopatky. Jako ano, v některých případech to může být fakt, ale myslím, že tu máme dost příkladů jemnovlásek, co maj vlasy hodně dlouhý, nebo ač nikdy dřív v delší nedoufaly, nakonec zjistily, že to jde - Soniczka s vlasama po boky třeba nebo Titania pod půlku zad (abych dala aspoň ty nejprofláklejší příklady)... Konec konců jsem mrkla do galerky tady Jadess a to též vůbec není krátká délka... Já též nevěřila, že mi vlasy narostou delší než na delší mikádo, a teď mám tu půlku zad a vypadá to, že to ještě půjde. Takže nevěšte hlavy předem, dámy, a zkuste to. Dá to asi větší práci, chce to víc trpělivosti, než když má někdo shůry dáno, ale velmi často to jde... No, a když to nepůjde, tak život není v první řadě o vlasech. Wink


Mně narostly skoro do půl zad, ale byla to už taková mizérie, že jsem to musela zkrátit jen pod lopatky a vím, že víc to nepůjde, pokud nechci být vysloveně k smíchu. Ale držím palce všem ostatním, ať to dotáhnou zdárně dál. Hlavně dokud jste mladé, po čtyřicítce nemůžu už nic chtít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

Pimpo, nestraš, to abych si fakt pospíšila. Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:17 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
prokera napsal:

Holka zlatá my na tom budeme asi podobně Wink ...málo vlasů od mala a ještě zrasovaný dřívějším divokým barvením a celkově masakrováním Sad ....taky mi prosvítá hlava, taky henuji, dělám co můžu zkrátka, je to o něco málo lepší než dřív, ale oproti jiným členkám zde k smíchu Embarassed .....teď jsem opět musela dost zkrátit, takže vlasy zas ani ne na ramena a tak je to pořád dokola Rolling Eyes .... Laughing


No je to možné Smile Jestli jo, tak nechápu, jak jsme mohly být takové trubky a nevědět, že když už máme od přírody naprd kvalitu a hustotu, tak bychom neměly barvit a rasovat Very Happy No hlavně že už to je lepší, jsem ráda, že i tobě henna pomáhá Wink Taky asi za chvíli budu muset troooške střihnout, jelikož jsem půl roku nestříhala a ty konce začínají být takové tenčí Mad


No trubky jsme teda byly luxusní Embarassed , ale dokud si člověk na vlastní vlasy Very Happy nezkusí, že to tak opravdu je, nedá si pokoj! Teď samozřejmě lituji, ale vrátit se to nedá - jen horko těžko napravovat Sad ....a to je opravdu na roky....no aspoň jistě vím, že už mi peroxid nesmí přes práh Very Happy !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Mně narostly skoro do půl zad, ale byla to už taková mizérie, že jsem to musela zkrátit jen pod lopatky a vím, že víc to nepůjde, pokud nechci být vysloveně k smíchu. Ale držím palce všem ostatním, ať to dotáhnou zdárně dál. Hlavně dokud jste mladé, po čtyřicítce nemůžu už nic chtít.[/quote]

No právě to je ten problém - že pokud člověk dosáhne určitého věku, kvalita jde tak jako tak do kopru Sad . Když vidím co jsem měla na hlavě ve 20ti a co mám teď Embarassed .....nemohu ani uvěřit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.