Výhody jemných a řídkých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a414300f7141008609f919a4c56ed394Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

Dobra napsal:
Též mám jemné vlasy a to docela dost,jen se snažím přrmluvit že tak moc řídke nejdou. Jako výhodu beru rychle schnutí. No a když mi trochu porostly tak se přestaly konečny stáčet a kudrnatit. Smile


Tak to se máš já musím čekat 3 až 4 hodiny než to proschne Sad Takže jemné vlasy mají výhody.. Very Happy Tak nezoufejte holky, máte taky krásné vlásky Smile Smile Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 3:35 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Tak to se máš já musím čekat 3 až 4 hodiny než to proschne Sad Takže jemné vlasy mají výhody.. Very Happy Tak nezoufejte holky, máte taky krásné vlásky Smile Smile Smile


Já mám jemné vlasy a doba schnutí je u mě stejná jako u tebe, takže je to dost individuální. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Já mám jemné vlasy a doba schnutí je u mě stejná jako u tebe, takže je to dost individuální. Wink


Na fotkách to nevypadá že máš jemné vlasy Very Happy Máš je i dlouhé.. Mam kamarádku s jemnýma vlasama a té nepřerostou po lopatky.. A já si vždycky myslela, že jemné vlasy jsou suché za hodinku Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Můžete mít vlasy až k zemi a hlava tíhou nebolíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

Teď jsme byli s rodinou (banda jak býk) týden na Šírave v chatkách a vyfasovali jsme sprchovací kout s urvanou sprchou, kterou musel strejda opravit, ale i potom měla tak slaboučký proud, jako by někdo plival, fakticky jen takový jemný čurek, tak mě napadlo, že výhoda echt jemných a řídkých vlasisek je i ta, že člověk tímhle chcancem z urvané sprchy spláchnepěnu z hlavy podstatně rychleji a snadněji, než z hřívy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Teď jsme byli s rodinou (banda jak býk) týden na Šírave v chatkách a vyfasovali jsme sprchovací kout s urvanou sprchou, kterou musel strejda opravit, ale i potom měla tak slaboučký proud, jako by někdo plival, fakticky jen takový jemný čurek, tak mě napadlo, že výhoda echt jemných a řídkých vlasisek je i ta, že člověk tímhle chcancem z urvané sprchy spláchnepěnu z hlavy podstatně rychleji a snadněji, než z hřívy Very Happy

Very Happy to mě rozesmálo
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
wolfishness napsal:
Já mám jemné vlasy a doba schnutí je u mě stejná jako u tebe, takže je to dost individuální. Wink


Na fotkách to nevypadá že máš jemné vlasy Very Happy Máš je i dlouhé.. Mam kamarádku s jemnýma vlasama a té nepřerostou po lopatky.. A já si vždycky myslela, že jemné vlasy jsou suché za hodinku Very Happy


já je za tu hodinu, max. hodinu a půl suchý mám Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
tak mě napadlo, že výhoda echt jemných a řídkých vlasisek je i ta, že člověk tímhle chcancem z urvané sprchy spláchnepěnu z hlavy podstatně rychleji a snadněji, než z hřívy Very Happy


Heh, přesně - když nám teď netekla pořádně voda, taky jsem byla v duchu ráda za to, že nejsem obdařena hustější hřívou a na moje chmýříčko mi stačí i ten tenký čůrek... Wink

Jinak k době schnutí - u mě je to též cca za tu hodinku, hodinku a půl. Fén je pro mě celkem nepotřebná záležitost... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
Můžete mít vlasy až k zemi a hlava tíhou nebolíVery Happy

Souhlasim...vlasy nemaj zas tak brutální váhu, jak si lidi myslej, hlava mě nebolí, ani když mám na hlavě 200 gramů henny + tekutina v tom Smile Myslim si, že je to jen taková fáma...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

no pozerám, ako vám tu všetkým rýchlo schnú vlasy...ja tiež nemám extra hustotu na hlave, ale keď mi vlasy vyschnú za tri hodky tak si gratulujem Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.