antibitoika

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01ca39c53ecaab2daa6451361c9994f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 10:35 pm    Předmět: antibitoika Citovat

Zdravím, většina z vás tu je čajíčkových a bylinkových. Já bych ráda radu od těch co braly antibiotika. Pozorovaly jste nějaké zhoršení kavlity vlasů? Jako malá jsem byla pořád nemocná a antibiotika sem střídala jak na běžícím pásu a vlásky pořád krásné, ale teď se bojím aby mi je to nezničilo. Přecejenom antibiotika jsou prevít největší Sad. Teď mi je doktorka nasadila a přivítala jsem je s velkou radostí, na bolest v krku byly skvělý. Kašel bohužel nezahání ani medicína za 200.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 6:43 am    Předmět: Citovat

Věř mi jedno balení antibiotik Ti vážně neublíží. Mě nic neudělaly ani v kombinaci s methotrexátem a to je pak stonásobnej sajrajt. Myslím, že hysterie okolo antibiotik je naprosto zbytečná...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 9:27 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Věř mi jedno balení antibiotik Ti vážně neublíží. Mě nic neudělaly ani v kombinaci s methotrexátem a to je pak stonásobnej sajrajt. Myslím, že hysterie okolo antibiotik je naprosto zbytečná...

Děkuju Smile sem asi trošku podezíravá Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 9:40 am    Předmět: Citovat

izabela: jako jiná by byla, kdyby si po nich třeba začala zvracet, nebo mít jiné potíže. Pozitiva by měly převažovat nad negativy u všech léků a pokud tomu tak není, měl by lékař lék vyměnit. Např. Biseptol často způsobuje ošklivé žaludeční potíže, přitom existují atb šetrnější a minimálně stejně učinná. Pokud se nám prostě něco nelíbí, tak se k doktorovi vrátíme problém vyřešit Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2011 8:30 pm    Předmět: Re: antibitoika Citovat

izabela napsal:
Zdravím, většina z vás tu je čajíčkových a bylinkových. Já bych ráda radu od těch co braly antibiotika. Pozorovaly jste nějaké zhoršení kavlity vlasů? Jako malá jsem byla pořád nemocná a antibiotika sem střídala jak na běžícím pásu a vlásky pořád krásné, ale teď se bojím aby mi je to nezničilo. Přecejenom antibiotika jsou prevít největší Sad. Teď mi je doktorka nasadila a přivítala jsem je s velkou radostí, na bolest v krku byly skvělý. Kašel bohužel nezahání ani medicína za 200.

Měla jsem dlouhé období, kdy jsem užívala antibiotika docela pravidelně ,na vlasy negativní vliv fakt nemají - ale zato v zažívání dokáží udělat pěkný binec ( a taky "umí" rozjet zklidněnou gynekologickou kvasinkovou infekci) - proto ted většina doktorů doporučuje při užívání antibiotik brát i nějaký lactobacilus - prodává se v lékárně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

Jo zažívací trakt potrápí pěkně, zabijí hold všechno a pak je tělo náchylnější.
Proto jsou fajn ty laktobacily, ale kdo si dá rád kvalitní jogurt, tak ten stačí, jen by se měl dodržovat pár hodin odstup mezi tabletkou atb a mléčnými výrobky. Obvekle se najednou špatně snáší.
Jinak já musím říct, že sem měla potíže s močákem. Od té doby, co sem v těhu přes tři týdny brala silná atb na zánět ledvin mám klid...ťuk, ťuk...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.