Jaká délka se líbí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c493e1ae2f5a9bba04b004de9e979fd2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká délka vlasů se vám u dlouhých vlasů líbí nejvíce?
Po lopatky
4%
 4%  [ 19 ]
Do pasu
37%
 37%  [ 152 ]
Po zadek (k bokům)
32%
 32%  [ 130 ]
Na stehna
7%
 7%  [ 29 ]
Ke kolenům
9%
 9%  [ 38 ]
Pod kolena a del?í
9%
 9%  [ 38 ]
Celkem hlasů : 406

Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 10:00 am    Předmět: Citovat

Jo a proc vlastne nenosi kluci dlouhy vlasy? Me by se to teda libylo, ale videla jsem maximalne do puli zad a to na mym brachvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 3:11 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že jeden z důvodů, proč kluci nenosí tak často dlouhé vlasy je fakt, že plešatí. Prej to souvisí s chromozomama, který u chlapů způsobujou, že plešatí, zatímco u ženských ne. Spouta přestárlejch rockerů nosí za každou cenu dlouhej ohon, i když mají na hlavě plešku, nebo aspoň kolečko a pak to vypadá děsně. Ale určitě to nějakým svalnatým vlasatcům může slušet, aspoň do určitýho věku. Jan S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
schizofrenik
0-7
0-7


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 0
Bydliště: Ovaa:)

PříspěvekZaslal: so květen 13, 2006 7:40 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Jo a proc vlastne nenosi kluci dlouhy vlasy? Me by se to teda libylo, ale videla jsem maximalne do puli zad a to na mym brachvi.




no to musis mezi spiny Wink tam neznam nikoho bez dlouhych vlasu Laughing muj nejlepsi kamos ma kudrnate do pasu, jak z te reklamy co bezela v TV pred nekolika rokama na "švarckopf" Laughing
_________________
The Doors - the Gods of psychadelic!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 10:36 pm    Předmět: Citovat

jejda, já chci taky vlasy do pasu... Zatím je mám po lopatky, co myslíte, dready?! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 10:35 am    Předmět: Citovat

Jezisi, dredy neeee Exclamation .Kup si BIOSIL plus,stoji v lekarne 55Kc a je to stejne slozeni jak Revitalit-ten je nepopsatelne drassi.Mam to vyzkouseny,po tom rostou vlasy jako divy.No uz jsem s tim trapna,ale nemuzu jinak,proste koprivova voda,ta je na rust doooost dobra.No a kdyz uz na vlasy nejakou silenost,tak se mi libi afro copanky,ale su na to moooc velkej suchar.Ale kdo vi, treba me jeste hrkne v bedne a pujdu do toho,manzel se se mnou rozvede a pak me uvidite v poradu CHCETE ME???Cauky Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 8:46 am    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Jezisi, dredy neeee Exclamation .Kup si BIOSIL plus,stoji v lekarne 55Kc a je to stejne slozeni jak Revitalit-ten je nepopsatelne drassi.Mam to vyzkouseny,po tom rostou vlasy jako divy.No uz jsem s tim trapna,ale nemuzu jinak,proste koprivova voda,ta je na rust doooost dobra.No a kdyz uz na vlasy nejakou silenost,tak se mi libi afro copanky,ale su na to moooc velkej suchar.Ale kdo vi, treba me jeste hrkne v bedne a pujdu do toho,manzel se se mnou rozvede a pak me uvidite v poradu CHCETE ME???Cauky Jana




Nekde na svete musi byt raj, lidi zvirat a psu... nebo jak to v tom Chcete mne je...? Tak radsi bez dreadu, jo? Ja je ani nepovazuju za dlouhy vlasy.. uplne se mi z dreadu ztraci ta dlouhovlasa estetika, abych tak rek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 12:18 pm    Předmět: Re: Nejde hlasovat Citovat

Neznámý napsal:
Rád bych hlasoval (jako chlapovi se mi líbí vlasy pod lopatky), ale nejde hlasovat Sad






Taky bych ráda hlasovala, ale pořád vám to nefachčí (nefunguje).
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2006 12:23 pm    Předmět: Re: Nejde hlasovat Citovat

Lolitka napsal:
Neznámý napsal:
Rád bych hlasoval (jako chlapovi se mi líbí vlasy pod lopatky), ale nejde hlasovat Sad






Taky bych ráda hlasovala, ale pořád vám to nefachčí (nefunguje).




Zkus se prosim zaregistrovat a pak hlasovat = to by melo fungovat? Registrace je zdarma a trva 20 vterin Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
schizofrenik
0-7
0-7


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 0
Bydliště: Ovaa:)

PříspěvekZaslal: st květen 31, 2006 8:52 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Jezisi, dredy neeee Exclamation .Kup si BIOSIL plus,stoji v lekarne 55Kc a je to stejne slozeni jak Revitalit-ten je nepopsatelne drassi.Mam to vyzkouseny,po tom rostou vlasy jako divy.No uz jsem s tim trapna,ale nemuzu jinak,proste koprivova voda,ta je na rust doooost dobra.No a kdyz uz na vlasy nejakou silenost,tak se mi libi afro copanky,ale su na to moooc velkej suchar.Ale kdo vi, treba me jeste hrkne v bedne a pujdu do toho,manzel se se mnou rozvede a pak me uvidite v poradu CHCETE ME???Cauky Jana






I love dreads! a jednou si je dam. tak Laughing
_________________
The Doors - the Gods of psychadelic!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st květen 31, 2006 8:55 pm    Předmět: Citovat

schizofrenik napsal:


I love dreads! a jednou si je dam. tak Laughing




Schizofreniku, tento tvuj cin bude nicmene jednou klasifikovan jako Zlocin proti lidskosti a pujdes za nej do napravneho zarizeni...nejakyho... treba Wink Dready neeeeeeee Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.