Jaká délka se líbí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aff9b418a8f7b5ee85faa99c3a85a8afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká délka vlasů se vám u dlouhých vlasů líbí nejvíce?
Po lopatky
4%
 4%  [ 19 ]
Do pasu
37%
 37%  [ 152 ]
Po zadek (k bokům)
32%
 32%  [ 130 ]
Na stehna
7%
 7%  [ 29 ]
Ke kolenům
9%
 9%  [ 38 ]
Pod kolena a del?í
9%
 9%  [ 38 ]
Celkem hlasů : 406

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 4:11 pm    Předmět: Citovat

určitě do pasu
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 2:09 pm    Předmět: vlasy Citovat

Jana napsal:
To bych vas teda rada videla, jak by ste nosili tak dlouhy vlasy.Jenom rozcesat kazdej den zabere dost casu.Do puli stehen brrrr




úplně lehce se to dá nosit, když víš jak to zaplést aby to nepřekáželo, nepletlo se a neničilo se to, tak s tím můžeš třeba kácet stromy Very Happy vlasy tak dlouhé mám a česání mi poránu zabere tak 10-15 minut včetně zapletení. Jiným holkám zabere 30 minut učesání 20 cm vlasů.
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 8:02 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Ještěrka napsal:
Jana napsal:
To bych vas teda rada videla, jak by ste nosili tak dlouhy vlasy.Jenom rozcesat kazdej den zabere dost casu.Do puli stehen brrrr




úplně lehce se to dá nosit, když víš jak to zaplést aby to nepřekáželo, nepletlo se a neničilo se to, tak s tím můžeš třeba kácet stromy Very Happy vlasy tak dlouhé mám a česání mi poránu zabere tak 10-15 minut včetně zapletení. Jiným holkám zabere 30 minut učesání 20 cm vlasů.






Plně souhlasím s každým slovem Laughing . Moje přítelkyně takové vlasy má (možná ještě o něco delší), česání jí opravdu víc času nezabere a věřte mi, je na co se dívat Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 12:58 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Ještěrka napsal:
Jana napsal:
To bych vas teda rada videla, jak by ste nosili tak dlouhy vlasy.Jenom rozcesat kazdej den zabere dost casu.Do puli stehen brrrr




úplně lehce se to dá nosit, když víš jak to zaplést aby to nepřekáželo, nepletlo se a neničilo se to, tak s tím můžeš třeba kácet stromy Very Happy vlasy tak dlouhé mám a česání mi poránu zabere tak 10-15 minut včetně zapletení. Jiným holkám zabere 30 minut učesání 20 cm vlasů.




Aaaamen Smile (mne zabere tak 10 vterin ucesat mych 2cm, na mne porad nemas Smile) A jak si je upravujes na noc? Asi se ti nezacuchavaji ze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 6:34 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Aha napsal:
Ještěrka napsal:
Jana napsal:
To bych vas teda rada videla, jak by ste nosili tak dlouhy vlasy.Jenom rozcesat kazdej den zabere dost casu.Do puli stehen brrrr




úplně lehce se to dá nosit, když víš jak to zaplést aby to nepřekáželo, nepletlo se a neničilo se to, tak s tím můžeš třeba kácet stromy Very Happy vlasy tak dlouhé mám a česání mi poránu zabere tak 10-15 minut včetně zapletení. Jiným holkám zabere 30 minut učesání 20 cm vlasů.




Aaaamen Smile (mne zabere tak 10 vterin ucesat mych 2cm, na mne porad nemas Smile) A jak si je upravujes na noc? Asi se ti nezacuchavaji ze?




Zapletam je do copu Very Happy kdybych spala s ropuštěnýma, tak se probudím zasítěná a zapletená a navíc se to v copu ve spaní tolik nezacuchá Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 9:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem jako malá mívala vlasy do pasu, a teď bych je zas tak moc chtěla mít, teď je mám tak do půli zad, ale vepředu kratší, protože jsou sestříhaný... co myslíte? Jak dlouho budu čekat, než mi dorostou?
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2006 8:51 am    Předmět: Citovat

Mimisek Arrow Kdybys přišla na nějaký urychlovač , dej mi vědět, taky se snažím na tohle nalézt odpověď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2006 10:55 am    Předmět: Citovat

Jasný, to vám, to tady pak všem poradímSmile
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 10:24 pm    Předmět: Citovat

Aby vlasy vyrostly, doporučuji nestříhat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 8:54 am    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Aby vlasy vyrostly, doporučuji nestříhat Laughing




No ono i toto doporuceni je s otaznikem Smile Nezastrihnuty roztrepeny konecek se rychle rozsiruje po cele delce vlasu a pak je nutno ustrihnout i vice, nez jen dotycny zlobivy konecek... ale provokuju Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.