Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a9663270a8d467feb1dbf518f68f3eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:19 am    Předmět: Re: péče o dlouhé vlasy Citovat

citace:
Ze stresu? To snad ani ne, já beru vitaminy, jsou opravdicky super. Spíš se bojím padání vlasů v těhotenství, okolí mě s tím dost straší a já nemám zkušenosti, tak nevím. Myslím ale, že existují vitaminy i pro maminky... Very Happy Wink


Adel, co beres za vitaminy, muzu-li se zeptat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Tak mne padaji JENOM z tohoto duvodu. Jsem ve stresu non-stop. Prace-skola-prace. Nejhorsi je, ze na tohle zadne vitaminy nezabiraji, snazim se o ne dobre pecovat, ale treba tesne po zkouskovem taham s z hlavy stovky vlasu. Jsem z toho zoufala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
Ze stresu - to taky neznám. Po dvou dětech, kdy jsem brala nějaké vitamíny pro těhotné a kojící, se ty vlasy skoro nezměnily. Asi jde jen o to postarat se, aby tomu tělu nic nechybělo.


Tak tos mě nesmírně potěšila, já Ti děkuji! Wink


Není zač Smile
Ono to asi může začít vypadávat z hormonálních důvodů (mojí mámě takhle odešly po porodu vlasy), ale tomu člověk asi nepředejde, buď ho to postihne nebo ne. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:41 am    Předmět: Re: péče o dlouhé vlasy Citovat

citace:
galadriel napsal:
Ze stresu? To snad ani ne, já beru vitaminy, jsou opravdicky super. Spíš se bojím padání vlasů v těhotenství, okolí mě s tím dost straší a já nemám zkušenosti, tak nevím. Myslím ale, že existují vitaminy i pro maminky... Very Happy Wink


Adel, co beres za vitaminy, muzu-li se zeptat?


GS ELADEN, už skoro dva roky.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
Ze stresu - to taky neznám. Po dvou dětech, kdy jsem brala nějaké vitamíny pro těhotné a kojící, se ty vlasy skoro nezměnily. Asi jde jen o to postarat se, aby tomu tělu nic nechybělo.


Tak tos mě nesmírně potěšila, já Ti děkuji! Wink


Není zač Smile
Ono to asi může začít vypadávat z hormonálních důvodů (mojí mámě takhle odešly po porodu vlasy), ale tomu člověk asi nepředejde, buď ho to postihne nebo ne. Sad

No právě, ale já nemám ráda ty "komplexní" názory jako: rozluč se, všem prostě po porodu vypadají a hotovo... To záleží, asi tak jako vše, případ od případu, podle mě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l napsal:

No právě, ale já nemám ráda ty "komplexní" názory jako: rozluč se, všem prostě po porodu vypadají a hotovo... To záleží, asi tak jako vše, případ od případu, podle mě...


Jasně, na každého působí hormony jinak-mně teda vždy 3 měsíce po porodu začaly vlasy padat hodně,stejně jako po vysazení antikoncepce, je to způsobeno výrazným poklesem hormonů,jak mi vysvětlila lékařka.Mé sestře padaly zrovna tak, ale zase žádná má kolegyně tyhle problémy neměla.Nejde s tím udělat vůbec nic, předejít se tomu taky nedá. Naštěstí mně ty vlasy zas dorostly, takže mám pořád stejnou hustotu.Akorat je hrozný překonat to období padání, kdy má člověk dojem, že mu na hlavě nic nezůstane Confused Ale je to opravdu individuální záležitost,takže netřeba se bát předem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

mně jednu chvílu padaly vlasy docela hodně, bylo to hodně poznat nad spánkama... teď už mně to hodně podrůstá, ale bylo to strašný! byla jsem s tím na kožním... tam mně dali nějakou vodičku na to, ale řekla bych, že to moc nepomáhalo... jedla jsem vitaminy a nějak se to bych řekla srovnalo, ale kdyby to bylo ze stresu, tak zrovna teď momentálně už bych na té hlavě neměla mít nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja jsem se nahodou dostala na forum Vice vlasu, diskutuju tam lide vetsinou postizeni vypadavanim vlasu, ale ne ze stresu nebo spatne stravy, ale hormonalne podminene. Jsou tym holky nebo pani, kterym vypadaly vsechny vlasy i oboci a rasy nebo ty, kterym se zacinaji delat takove male plesky. Kdyz to ctu, nedokazu si to predstavit, jake to musi byt, kdyz denne treba vycesi 800-1000 vlasu a maji velkou pravdepodobnost, ze ztrati vsechny vlasy.
Ja musim rict, ze co jsem z vlasu dostala tu chemii, vlasy mi uplne prestaly padat. Driv jsem si zajela do vlasu a temer vzdy jsem nejaky vlas i vic vytahla, ale ted vubec. Asi to bude i tim, ze se cpu dost vitaminama.


a měla jsi vlasy barvené? já mám teď ten problém, že mně odrůstá barva a moc lituji, že jsem si to dala, vypadá to strašně a zas bych chtěla svoje přírodní vlasy Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

No mela, nejdriv melirovane a pak barvene. Jsem fakt stastna, ze uz to mam temer pryc. Sice jeste neco zbyva na koncich, ale ty uz nejsou tak ponicene.
Ale ja mam hodne jemne vlasy, takze to hralo asi velkou roli.
Zajimavy bylo, ze kdyz jsem je umyla a vyfoukala, tak vypadaly pekne,ale druhy den uz to vubec nedrzelo tvar a trcelo to vsude. Kadernice mi rikaly, ze ty vlasy nemam zniceny, ale proste z toho neslo nic udelat za uces. Vlasy samy zadny tvar nedrzely, takze se musely fenovat a to vydrzelo jen tak jeden den nejdele.
Ted jak uz jsou zdrave, necham uschnout a vlasy 3-4 dny v pohode drzi tvar. bez tuzidel, beze vseho.
No proste chemii uz nikdy a jestli nekdy, tak mozna preliv, ale nikdy uz ne melir. To je primo zabijak pro jemne vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ze stresu - to taky neznám. Po dvou dětech, kdy jsem brala nějaké vitamíny pro těhotné a kojící, se ty vlasy skoro nezměnily. Asi jde jen o to postarat se, aby tomu tělu nic nechybělo.





Taky se mi vlasy po dítěti díky vitamínům téměř nezměnily. Very Happy A to jsem je tenkrát pravidelně odbarvovala na blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.