Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49fa151c0e77298ffa13142c797f1ccbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Slyším (a budu se muset někde informovat, jak vlastně taková pravá jehlice vypadá...). Nicméně ty hůlky jsou pěkné a originální, takže to bude chtít nějaký kompromis.
A ty žluto-černě pruhované jsou dobrý nápad. Nějaké vyrobím Smile (Jen to pak bude vypadat trochu jako včelka Mája Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Jen aby mi z toho pak nebzučelo v hlavě! Shocked
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

No hůlky jsem měla dneska v hlavě. Na čež mi je jedna kamarádka při obědě v menze vytáhla a jako že se nají.... Very Happy To jsem měla radost... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
No hůlky jsem měla dneska v hlavě. Na čež mi je jedna kamarádka při obědě v menze vytáhla a jako že se nají.... Very Happy To jsem měla radost... Laughing


To věřím Laughing . Na mne si zatím ještě nikdo netroufl.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
No hůlky jsem měla dneska v hlavě. Na čež mi je jedna kamarádka při obědě v menze vytáhla a jako že se nají.... Very Happy To jsem měla radost... Laughing

A měli jste aspoň čínu nebo tím chtěla pojídat knedlíky? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Kopretina napsal:
No hůlky jsem měla dneska v hlavě. Na čež mi je jedna kamarádka při obědě v menze vytáhla a jako že se nají.... Very Happy To jsem měla radost... Laughing

A měli jste aspoň čínu nebo tím chtěla pojídat knedlíky? Laughing

No ona měla na talíři řízek a já květák...tak nevím k čemu by jí byly hůlky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Milí kolegové, váš guru je génius! Very Happy Každý, kdo jste chtěl vyzkoušet vlasové jehlice - máme vyhráno!
Minulý týden jsem sklesle koukala na jehlice v bižuterii. Krátký plastový kolík - 80 nebo 110 korun. Velmi jsem si lámala hlavu, co by se dalo místo jehlic použít. Tužka se mi neosvědčila - moc tlustá a málo špičatá, štětce některé možná, ale na ulici se v tom vyjít nedalo. A vtehdy mne osvítil duch svatý!
Takže - kdo z vás chtěl vyzkoušet jehlice - šup do nejbližší prodejny Bankrot (zejména Pražáci to mají snadné) a kupte si tam za dvacku ČÍNSKÉ JÍDELNÍ HULKY! Very Happy Very Happy Very Happy


Klaním se ti, ó guru náš geniální Wink Wink nebot jsem uposlechla tve vubec ne spatne rady, nacez v teto chvili jsem majitelkou 4 paru malovanych hulek. Drzi, nepadaji a vypada to skvele. A jeste jsem si s nimi neprestala hrat Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 5:12 pm    Předmět: kráasne jaro fairy Citovat

Tak to s tebou souhlasim Very Happy Jednou jsem si koupila takove pekne kytickovane hulky v bižu a za dva dny rup a bylo po nich. Shocked Tak ted,když si chci vlasky zauzlovat,tak drevenyma jidelnima hulkama(a mam takove pekne ,co se mi na ne nechtene vylil aroma olej a ted krasne voni:)Muj milacek byl z toho pekne vysmaty ale taky to docenil:)No a ještě raději mam obyč tužky(protože furt kreslim)Ale kdysi jsem si je doma nesundala u televize a pak mamka chodila,jaktoze je pocmarana zed,no sranda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Klaním se ti, ó guru náš geniální Wink Wink nebot jsem uposlechla tve vubec ne spatne rady, nacez v teto chvili jsem majitelkou 4 paru malovanych hulek. Drzi, nepadaji a vypada to skvele. A jeste jsem si s nimi neprestala hrat Very Happy Very Happy


Toto mne nesmírně těší, že jsem radou jakož i pomocí Tobě nápomocna býti mohla! A ještě jsem od té doby vynalezla jeden tip: pokud s evám poštěstí sehnat hůlk sice hezké,a le málo špičaté, ořežte je ořezávátkem a dobrušte šmirglem nebo pilníčkem na nehty. Pak je špička pěkně hladká a pravidelná, jaká by po ořezání nožem rozhodně nebyla!
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Renča napsal:
Fairy napsal:
Milí kolegové, váš guru je génius! Very Happy Každý, kdo jste chtěl vyzkoušet vlasové jehlice - máme vyhráno!
Minulý týden jsem sklesle koukala na jehlice v bižuterii. Krátký plastový kolík - 80 nebo 110 korun. Velmi jsem si lámala hlavu, co by se dalo místo jehlic použít. Tužka se mi neosvědčila - moc tlustá a málo špičatá, štětce některé možná, ale na ulici se v tom vyjít nedalo. A vtehdy mne osvítil duch svatý!
Takže - kdo z vás chtěl vyzkoušet jehlice - šup do nejbližší prodejny Bankrot (zejména Pražáci to mají snadné) a kupte si tam za dvacku ČÍNSKÉ JÍDELNÍ HULKY! Very Happy Very Happy Very Happy Mají jich tam velký výběr, nejlevnější stojí snad osm korun. Já si koupila za 19, spíchla s nimi copanový drdol - a jsem naprosto happy! Výhody:
1.) Nízká cena, i kdyby se vám neosvědčily, můžete s nimi jíst Smile . Každopádně by to nebyla vůbec žádná ztráta!
2.) Jsou poctivě dřevěné, žádný kýčovitý plast.
3.) Ty za 19 jsou ještě různě obarvené a na koncích malované, takže vypadají moc krásně!
4.) Jsou dostatečně dlouhé, tak s nimi můžete spíchnout jakkoli dlouhé vlasy, aniž vám na jednom konci vylezou.
5.) Mají krásně štíhlý špičatý tvar, takže do vlasů zajedou jak po másle.
6.) Drží opravdu jako skála! Já si s nimi zatím připíchla k hlavě stočený cop a takto vzniklý drdol byl opravdu krásný a pevný, aniž by lezl a tahal! Uvažuji dokonce, že si ho začnu takhle dělat na cvičení. Shocked

TAkže dámy, která to chcete vyzkoušet, hurá do Bankrotu! Určitě si ještě koupím nějaké jiné barevné varianty, abych je mohla střídat. případně lze si koupit z přírodního dřeva a samy si je pomalovat a dozdobit třeba nalepeným korálkem na konec apod.! Prostě geniální řešení! Very Happy


....spíchnout jakkoliv dlouhé vlasy.....Adééél, slyšíš to? Confused Very Happy


mě to nedrží, jsou moc husté a těžké Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.