Hydratace, hebkost, hladké vlasy - jak na to?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59f4b3994371f167a4187f00a9f677cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 9:48 am    Předmět: Citovat

Mě docela pomáha alverde maska hrozno avokádo-vlásky uhladí, hydratuje.
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 10:11 am    Předmět: Citovat

mě teda na hydrataci, uhlazení a rozlítanost pomohly silikony. po roce užívání ppřírodních šamponů jsem skončila s vlasy rozlítanými, hrubými a neuvěřitelně suchými. takže silikony teď u mě vedou Smile

v sobotu jsem si koupila dove repair therapy (tuším) a opravdu pomohl. vím, že to je silikonová bomba, ale je mi to celkem fuk, protože v těhle vlasech se prostě cítím líp. Nikde nelítají a jsou jak přikované tam, kam jsem je dala .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 10:14 am    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
mě teda na hydrataci, uhlazení a rozlítanost pomohly silikony. po roce užívání ppřírodních šamponů jsem skončila s vlasy rozlítanými, hrubými a neuvěřitelně suchými. takže silikony teď u mě vedou Smile

v sobotu jsem si koupila dove repair therapy (tuším) a opravdu pomohl. vím, že to je silikonová bomba, ale je mi to celkem fuk, protože v těhle vlasech se prostě cítím líp. Nikde nelítají a jsou jak přikované tam, kam jsem je dala .)


Přikované Laughing Já mám teda osobně lepší pocit z přírodních šamponů, dělají mi hezčí vlasy ale někdy si říkám, že aspoň kondicionér bych občas mohla plesknout chemický - i blbou Baleu s meruňkama, aspoň dokud mi odrůstá ten debilní melír, tak asi začnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 10:16 am    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
mě teda na hydrataci, uhlazení a rozlítanost pomohly silikony. po roce užívání ppřírodních šamponů jsem skončila s vlasy rozlítanými, hrubými a neuvěřitelně suchými. takže silikony teď u mě vedou Smile

v sobotu jsem si koupila dove repair therapy (tuším) a opravdu pomohl. vím, že to je silikonová bomba, ale je mi to celkem fuk, protože v těhle vlasech se prostě cítím líp. Nikde nelítají a jsou jak přikované tam, kam jsem je dala .)


Jojo, přesně. Už jsem to sem psala, já prostě potřebuju silikony, aspoň v kondicionéru. Obdivuju vlásky těch, kterým vyhovuje všechno přírodní a nevysušuje jim to vlasy.
Vím, že přírodní šampony dělají dobře lidem, kteří potřebujou vlasy odlehčit a mít je na pohled "hustší a silnější", objemnější.. ale to já rozhodně nejsem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

mne najviac pomáhajú domáce masky typu jogurt + olej + med a tiež hennovanie, pričom do henny pridávam veľa olivového oleja. aplikovať na vlhké vlasy a nechať čo najdlhšie, ako sa dá... jogurtovú nechávam zväčša 2 hodiny a hennu minimálne 5-6 hodín... a ešte samotné oleje.. tie zvyknem dávať iba na dolnú polovicu dĺžok a tiež nechávam pôsobiť niekoľko hodín, ideálne cez noc. pre mňa sú toto fakt najlepšie veci... a tiež zvažujem kúpu nejakého silikónového kondicionéru

a z opačného konca: vyhýbam sa fénovaniu, ak aj vonku fučí, zväčša si vlasy trochu zviažem. a strašne mi vysušuje megachlórovaná voda na kúpalisku. včera som bola a vlasy boli jak chemlón. fuj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Mě nejvíce pomáhá olivový olej a maska gestyl wonder Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 7:40 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Mě nejvíce pomáhá olivový olej a maska gestyl wonder Cool


Jo, olivový olej je super.
Mě se poslední dobou nejvíce osvědčil nahřátý spolu s jogurtem a trochou kondicionéru (konkr. od Baley na hnědé vlasy) - dala jsem to na vlhké vlasy, nechala asi tři hodiny, smyla.... a paráda!!
Úžasně hebké a hydratované vlasy.

Gestil Wonder bych si přála, ale nevím, kde ho v Ostravě sehnat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:47 pm    Předmět: Citovat

u nás ho mají v obyčejné zastrčené Tetě a to jsme malé město Wink

ještě mě napadlo pro hydrataci po umytí přelévání mlékem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já po Gestilu teda vlasy hezké vůbec neměla, naštěstí jsem ho nekupovala celý, měla jsem jen od kamarádky vzorek na ozkoušení.

Domácí masky mi vlasy téměř vždy vlasy vysušily Confused a to co mi jednou udělá vlasy krásné, podruhé mám z nich koště. Takže musím pořád střídat. Momentálně mi na vlasy vyhovuje Amla oil od Siddhalepy, a Amla powder s konopným olejem- ale powder nemůžu taky aplikovat často, jinak mi vlasy přesuší, a může být v něm oleje jakékoliv větší množství Rolling Eyes Moc hezky uhlazené vlasy mám i po princezně z DM Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem zjistila, že za mě teda silikony ani v kondiši ne - teda apoň ne při každém mytí. Myslela jsem, že ty suché konce vyhladí a vyleští, což by měly a ono nic Shocked ba naopak byly ještě sušší, než po přírodním Alverde... takže to asi bude tím odrůstajícím melírem.

No jinak mě tak napadlo, nezkoušel někdo z vás do konečků vetřít (asi spíš před mytím) trochu toho zázračného kelímku? Já bych to zkusila, ale mám strach Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.