Klub: Odvykači kouření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a73dfe48454c85a56626d36e8b9a5faaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ty nikotinový žvejky jsou pěknej xindl, jenou jsem zkusila myslím nicorette, ale pálila mě čuňa tak jak kdybych zežvejkla 3 balíčky camelek.. Exclamation musela jsem si ihned potom zapálit abych přerazila tu děsnou pachuť..
Ale je to už dlouho tak třeba teď už vyrábí něco snesitelnějšího..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 8:58 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
No já chci zkusit, jak je to s tím vlivem na vlasy. Navíc to leze sakra do peněz. A navíc skoro nic neudejchám, takže je asi načase začít čistit plíce. A nejhlavnější důvod je, že klukům, co se mi líbí, se to sakra nelíbí.

Argumenty "přestaneš kouřit bude ti líp" teď beru jako vtip.... je mi ještě hůř a zadýchávám se stejně Wink tak aspoň pro ten pocit Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 8:28 am    Předmět: Citovat

Jadesss......no na mě to působí, když několik dní nekouřím, že se cítím taková čilejší a potřebuju i méně spánku.

Jinak co se čištění zubů týče, tak já a kámoška jdeme na poslední večer a pak až si čistíme zuby. Ono i pak ráno to není takovej hnus. Já ani nekouřím po jídle, ale před ním, abych si pak nekazila chuť hned po jídle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem přestala kouřit ze dne na den, z 8-10 cigaret denně. Prostě jsem si řekla, že od 1.7. nebudu kouřit a zatím se držím (sice je pravda, že se snažím vyhýbat takovým místům jako jsou diskotéky a bary, aby mě to nelákalo), jinak vůbec žádné změny necitím, funím do schodů furt stejně Very Happy ... ale tak aspoň mám více peněz, které stejně utratím za jiné blbosti, takže vylej - nalej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 8:43 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem, myslím, psala, už nějakou dobu ve mně zraje rozhodnutí přestat, ale bohužel nemám vůli a jak si nemůžu zapálit tak začnu být protivná a otrávená. Přítel to naštěstí zatím chápe, sám před pár lety přestal, ale fakt musím zatnout zuby a nebýt kvůli nekouření protivná.
Teďka jsem si přečetla tenhle článek: http://www.novinky.cz/domaci/241788-bez-kuraku-by-byl-stat-rocne-o-50-miliard-chudsi-tvrdi-heger.html a to je pro mě velký důvod, proč přestat-já si budu ničit zdraví a ti blbci nahoře, které tak strašně nesnáším, si za to budou mastit kapsu? Tak to teda ne Evil or Very Mad Navíc mě trápí i to, že kvůli tabákovým polím se v některých zemích kácí lesy a s nikotinem se dělají pokusy na zvířatech Sad
Takže od zítřka už vážně teda. S přítelem máme za pár dní výročí a to by byl určitě hezký dárek : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Přítel je pro mě taky velká motivace, ale ksakru, já bych s ním potřebovala být denně, ne jednou za měsíc, jestli vůbec! Rolling Eyes Tak jsem z toho všeho kolem vynervovaná a co udělám? Jasně, zapálím si. A přitom mi to vůbec nechutná.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

Holky, tak ne mě jediná věc co mě OPRAVDU donutilo přestat, tak bylo těhotenství. Zkoušela jsem to milionkrát, a opravdu to dlouho nevydrželo..
To je pro mě jediná opravdu silná motivace, ani prachy ani zdraví mě nedonutilo, až teď.
Skoro dva měsíce jsem bez cigaret a cítím se dobře (když nepočítám nevolnosti..)
Takže rada: chcete přestat opravdu kouřit? pořidtě si děti Wink
Ale stejně mám pocit až prcek trochu odroste a já budu moct jít mezi lid, tak to nevydržím, uvidíme..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

janula - mo to evidentně neplatí pro každou. Kamarádka kouřila i v těhotenství (ne sice tolik, ale nepřestala) - její dcerka se sice narodila v pořádku, ale ona sama si zapálí každý den minimálně 2. Ale bylo daleko hůř, tak je to možná vývoj k lepšímu. Kouří hlavně na balkoně a nikdy doma, tak aspoň to. Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky přestala kouřit ze dne na den a to skoro z krabičky denně. Zkoušela jsem to mockrát, ale nikdy jsem to nemyslela opravdu vážně a bylo jasný, že za den, týden, nebo měsíc si zapálím znova, vždycky to byla spíš taková pauza -"jak dlouho tentokrát?" Smile
Definitivně jsem přestala hned, jakmile jsme se rozhodli otěhotnět, tam už pro mě končila sranda, bylo jasný, že už nerozhoduju jen sama o sobě a přestat kouřit bylo to nejmenší, co jsem mohla udělat. Takže jak se s manželem dohodlo, že budeme mít děti, pověsila jsem kouření na hřebík a už mě to drží 2,5 roku. Nemyslím, že ještě někdy začnu, strašně to smrdí, ale fakt děsně, když jsem kouřila tak mi to taky nepřišlo. Leze to do peněz a ničí to zdraví, takže u mě jednoznačně převažují negativa nad pozitivy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

janula Arrow No, kdybych to, co jsem už nacpala do cigaret nacpala do dětí tak mají už asi zaplacené všechno vzdělání Laughing ale bohužel ze spousty důvodů ještě zdaleka neplánuju Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.