DLouhé husté vlnité vlasy- DĚS
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c72e527d6d965badc11221bd4f1f20d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Sestřih??
Prostříhat
10%
 10%  [ 2 ]
Ofina
0%
 0%  [ 0 ]
Konečky do špice
0%
 0%  [ 0 ]
Nechat takhle :/
90%
 90%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
NiCoola
0-7
0-7


Založen: 2.8.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 10:32 am    Předmět: DLouhé husté vlnité vlasy- DĚS Citovat

Je mi 15 a tak nak se dostavam do sveta mody... jenže s hustýma dlouhýma a vlnitýma vlasama to jde těžko! Sad Takže se chci nechat ostříhat, ale vůbec nevím jak. Mad A taky nevím jestli melír, jak by to vypadalo v takových vlasech??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

No, toto bude u některých téma na přes držku..Wink Hodně lidí takové vlasy právě chce..Wink Být tebou, vykašlu se na módu a vážím si toho, co mám..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

Já mám odmala vlasy dlouhé, střižené do roviny, s ofinou (s výjimkou jednoho experimentu s mikádem cca po ramena, kterého jsem neskutečně litovala!) a ve srovnání s těmi prostříhanými, promelírovanými oškuby, které vídám všude kolem, si celý život, oproti ostatním tedy téměř beze změny, přijdu moderní a přirozeně elegantní Wink Jen jsem cca ve tvém věku začala experimentovat s barvením a dnes, v 25 letech, bych za svou přirozenou barvu před prvním barvením dala cokoliv, jenže už to není to, co bývalo. Takže stříhej, prostříhávej, barvi, melíruj "dle módy", jestli toho chceš později pořádně litovat! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 3:53 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s holkama, pokud budeš s vlasama dělat nějaké psí kusy, tak toho na 100% budeš později litovat. A že se s dlouhýma, hustýma a vlnitýma vlasama nejde dostat do světa módy? Ale kdepak Wink Naopak ti bude každá závidět, protože zatímco ony budou všechny sestříhané a nabarvené jako přes kopírák, ty budeš jedinečná. A to se počítá Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Ako? Najlepšie nijako...Chápem že ťa to láka, ale toto je najlepšia rada akú môžeš dostať. Keď som videla tvoju ikonku zozelenela som zavistou Embarassed ....Skús si prečítať vlákna čo tu sú o strihoch, farbách o troške vlasofilie Smile Možno prídeš na to že tvoje vlasy sú najlepšie tak ako sú, že husté vlasy sú rarita...A keď nie, stihaj, meliruj a farbi, kým na to neprídeš neskôr (ale Ivet ťa varovala) Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 7:29 pm    Předmět: Citovat

Podle ikonky máš vlasy krásný, ale vypadá dost profi, takže si umím představit, že možná to s nima není až taková sláva, jak se nám na první pohled zdá. Každopádně, pokud nejsi spokojená, dej si vlasy prostříhat, aby ztratily trochu na objemu a když jsou vlnité, je ideální je zastřihnout a nechat si dole pár dlouhých vlnek. píšeš(a na fotce je to vidět) že jsou husté, podle fotky hodně, takže dej hlavně účesu tvar..Smile Kamarádka se takhle nechala ostříhat, úžasný vlasy.. a vypadala fantasticky. Ale je pravda, že ona má vlasy tvrdý jak kámen. Kdyby se to nepovedlo, u tohohle účesu můžeš všechno vrátit zpět, sice přijdeš trochu o délku, ale neni to nijak razantní. Ale melír určitě ne, ani za mák.. dobře by to nevypadalo a teď jsou nejlepší jednobarevný, dokonce nejlíp nebarvený vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 9:45 am    Předmět: Citovat

Nechala bych to tak jak to máš. Vlnité vlasy jsou krásné a husté vlasy chce skoro každý. Tuším, že tě to láká experimentovat, ale když už tak něco menšího - menší zkrácení, ofina...... Nevím tedy jak se tobě líbí melíry, ale mě se tedy nelíbí to tedy lepší jedna barva na celý vlasy.
Osobně ti neporadím nic nového co ostatní, prostě važ si svých vlasů takové jaké máš! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyTera
8-20
8-20


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

Nicoool, neblázni! Tvý vlasy jsou nádherný! Závidim, závidim, závidim!!! Souhlasím s holkama - v 17 jsem začla stříhat, barvit, melírovat.. no.. a teď to pracně dávám zas dokupy zpátky Sad Jestli nejsi spokojená s barvičkou, tak zkus nějakou kvalitní hennu (třeba francouzskou Hennecolor), která nehází zrzavé odlesky (k Tvému typu by se to nehodilo) a vyživuje. Já miluju smývatelný hennový přelivy (taky od stejný značky) - můžeš mít každých cca 6 až 8 mytí jinou barvičku bez chemie. A maj výběr z mnoha odstínů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy
0-7
0-7


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Melír by ti vlasy len zbytočne vysušil Smile Nechaj si ich také aké máš alebo vyskúšaj hennu , keď už Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 7:22 am    Předmět: Citovat

A na co hennu? Na co barvit? Jestli není šedivá tak ani tu hennu bych jí nedoporučila. Ostříhaná jsem v jejím věku byla, nabarvená taky ...a bylo mi dobře? NE! Vždycky když jsem patakala holčinu s přirozeně barevnými (svými) delšími vlasy, bylo mi do breku..


ale já neměla na výběr, nesteroidní revmatika a chemoterapie, za to se platí obrovská cena v podobě vypadaných vlasů a ztráty pigmentu...nikdy jsem nechápala holčiny, co si ty rádobykrásnéúčesy tvoří na hlavě dobrovolně... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.