DLouhé husté vlnité vlasy- DĚS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Sestřih??
Prostříhat
10%
 10%  [ 2 ]
Ofina
0%
 0%  [ 0 ]
Konečky do špice
0%
 0%  [ 0 ]
Nechat takhle :/
90%
 90%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 7:37 am    Předmět: Citovat

Já bych to zatím nechala tak jak to je....stejně o ně jednou při modelingu přijdeš, tak bych si je užívala.
Moje kamarádka měla dlouhé a celkem husté vlasy a fotila ostošest. Skoro vždycky jí ty vlasy ještě navlnili a natupírovali aby měla fakt extravelký vlasy. Stejně je po čase musela zkrátit, protože konce měla od samých kulmování, fénování a tužení hodně olámaný. Teď má vlasy po lopatky a taky podstatně méně práce, protože takový vlasy má každá druhá. A to má taky pořád plus, že má krásnou přirozenou barvu.
No a pak mám ještě jednu kamarádku a ta má vlasy dlouhý skoro do pasu a hodně vlnitý, prostě prstýnky, střižený do kulata a vypadala to dobře a fotí se to taky dobře.
A nějaký prostřihy bych ti nedoporučovala vůbec, protože vlasy ti budou vždycky upravovat a základem na to je dobrý střih a to není žádný šmik, šmik. Někdy bude potřeba vlasy v rámci stylizace vyželit a to vypadá dosti blbě, když je to ostřihaný na každej cancour jinak dlouhej.
Za mě fakt jedině do V nebo do U nebo do kulata, co se ti líbí. Ostatně kudrnatý vlasy do rovna někdy působí jako helma. Ale nic víc bych nedělala. Vlnitá ofina je taky naprd a vyžehlená k zbytku zvlněnýmu je taky dost divná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 7:49 am    Předmět: Citovat

No tak jestli chce dělat modelku...pár kamarádek fotilo a kupodivu se k focení dostaly přes přirozené dlouhé vlasy. Ty ostříhané se nikdy nikam nedostaly a i když si přišla agentura vybírat do školy, šla vždycky po těch holkách, se kterými se dalo pracovat, nějak je upravit...ty co už měly prakticky finální fazonu je nezajímaly...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyTera
8-20
8-20


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
A na co hennu? Na co barvit? Jestli není šedivá tak ani tu hennu bych jí nedoporučila. Ostříhaná jsem v jejím věku byla, nabarvená taky ...a bylo mi dobře? NE! Vždycky když jsem patakala holčinu s přirozeně barevnými (svými) delšími vlasy, bylo mi do breku..


ale já neměla na výběr, nesteroidní revmatika a chemoterapie, za to se platí obrovská cena v podobě vypadaných vlasů a ztráty pigmentu...nikdy jsem nechápala holčiny, co si ty rádobykrásnéúčesy tvoří na hlavě dobrovolně... Wink

Já to právě myslela tak, že když už chce barvit, tak ať aspoň hennový přelivy. To je myslím menší zlo..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Já být tebou bych nebarvila ani nestříhala......máš hezký obličej a vlasy také. A dlouhé a husté jsou vždycky zajímavější než prostříhané oškuby s asymetrickým pramenem a 35 barvami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.