Modelky a vše okolo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be915f7a17c8a0bea9c4991664fd6ee3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 5:32 pm    Předmět: Citovat

tiez na mna tieto modelky posobia trochu zvrhlo, ci ako to nazvat...ale modny priemysel nam tlaci detsky ideal krasy uz velmi velmi dlho....ktora bezna zena okrem dievcatiek vazi 30 kil, nema ziadne boky, prsia, atd...?

inak by ma zaujmala odkial je ta fotka toho dievcatka ? nieco viac o tom...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 5:49 pm    Předmět: Citovat

tani: http://revue.idnes.cz/magazin-vogue-vydal-provokativni-snimky-desetilete-modelky-pru-/missamodelky.aspx?c=A110805_170832_missamodelky_nh

jinak nevím, ty modelky, o kterých se bavíte, spíš než dětské mi připomínají popis elfů z jedné knížky, prostě trojúhelníkovitý obličej a zvláštní rysy..

mě osobně nepřijdou "krásné", ale prostě "zvláštní", takže chápu, že jsou modelkami, prostě jsou jiné no, a zaujmou.. ať už dobře, či špatně (lidem se nelíbí), taky je to reklama Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 6:14 pm    Předmět: Citovat

S holkama ohledně té dětskosti souhlasím..

Jinak k té fotce vlasaté.. Mně se to líbí, je to tak bizarní, že na to musím furt čumět.. Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 1:39 am    Předmět: Citovat

Interesting how everyone is complaining about the photos of this French girl in Vogue magazine. On the other hand, great publicity for them and surely more people will buy this issue.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:02 am    Předmět: Citovat

Nicole, Tanka: ano na to narážím. Průmysl nám to vnucuje už od dob Twigy. No a co, že je pedofílie trestná, uděláme z ní přednost...

Mě osobně to třeba vadí, zvykla jsem si, že mi lidé okolo tipuji devatenáct, dvacet let. Ale že se mě kvůli tomu snaží sbalit staří dědci s druhou mízou... z toho se mi snad nepřestene dělat zle. Mě se tihle upocení staříci vážně nelíbí a mnohdy pochopí až pepřák namířený do obličeje...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

jen k tý pedofílii.. pedofil je pedofil proto, že se mu líbí děti - právě tím, že jsou dětské a mají rysy jako děti. Takže tím, že dají malé holčičce rtěnku a boty na podpatku z ní rozhodně atraktivější objekt pro pedofily neudělají Wink Smile jinak ano, taky se mi to zrovna nelíbí, hlavně pro to, že děti by si měly užívat to, že jsou děti a jsou krásný i bez těhlech "dospěláckejch" věcí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 10:30 am    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
jen k tý pedofílii.. pedofil je pedofil proto, že se mu líbí děti - právě tím, že jsou dětské a mají rysy jako děti. Takže tím, že dají malé holčičce rtěnku a boty na podpatku z ní rozhodně atraktivější objekt pro pedofily neudělají Wink Smile jinak ano, taky se mi to zrovna nelíbí, hlavně pro to, že děti by si měly užívat to, že jsou děti a jsou krásný i bez těhlech "dospěláckejch" věcí


mas pravdu, mozno pre pedofilov atraktivnejsie nebudu, ale ide o to, ze taketo fotky su vrcholom nevkusu a su hlboko pod uroven...a mozno si to cislo aj nejaky pedofil kupi, len koli tomu, ze je dievcatko na obale ( aj ked namalovane a v opatkoch...) viem, ze to sem nepatri, ale mna to strasne poburilo, cely ten clanok co mi sem hodila silky, no fuj Evil or Very Mad
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
jen k tý pedofílii.. pedofil je pedofil proto, že se mu líbí děti - právě tím, že jsou dětské a mají rysy jako děti. Takže tím, že dají malé holčičce rtěnku a boty na podpatku z ní rozhodně atraktivější objekt pro pedofily neudělají Wink

Já si právě myslím, že udělají. Holčička je vyfocena v téměř erotické poloze - vyzývavě oblečená a namalovaná v leže na posteli... Takové fotky podle mě posunují hranici toho, jak vnímáme velmi mladé dívky (už ne jako děti, ale jako sexuální objekty) a tím tu pedofilii tak trochu legitimizujeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

Judy: Neudelaji. Pedofila pritahuji deti prave takove, jake jsou - detske, nevinne, neeroticke, v detskem obleceni a s detskym vyrazem. Tohle podle sexuologu bude pedofilu tezce sumak, nebo spis se jim to bude hnusit.

Maximalne je udelaji pritazlivejsi pro "normalni" chlapy, prave proto, ze je stylizuji do role dospelych zen.

(Moderatori, klidne ty prispevky presunte do nejakeho jinciho tematu, vypada to na slibne se rozvijejici OT Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Judy: Neudelaji. Pedofila pritahuji deti prave takove, jake jsou - detske, nevinne, neeroticke, v detskem obleceni a s detskym vyrazem. Tohle podle sexuologu bude pedofilu tezce sumak, nebo spis se jim to bude hnusit.

Maximalne je udelaji pritazlivejsi pro "normalni" chlapy, prave proto, ze je stylizuji do role dospelych zen.

(Moderatori, klidne ty prispevky presunte do nejakeho jinciho tematu, vypada to na slibne se rozvijejici OT Wink )


přesně tak Wink pedofila "ženštělá a zobjektizovaná" malá holčička spíše odradí, nezajímá ho to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.