Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d2de953bad7cc3178ac9c2fe7120f69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte rádi líčení a dekorativku?
Miluju šminky a hromadím zásoby :)
48%
 48%  [ 45 ]
Nijak zvlášť - maluju se jenom z nutnosti
40%
 40%  [ 38 ]
Ne, líčení mě nebaví a nezajímá
10%
 10%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 93

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 9:02 am    Předmět: Citovat

Já mám od Essence tužku na oči vysouvací, bo ty krouhací jsou na dve veci. A nemuzu si ji vynachvalit teda. Za tu cenu su s ni spokojena velice Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

Já tu vysouvací mám taky (koupila si jí omylem babička na obočí a zjistila, že to není ta co chtěla, tak mi jí věnovala Very Happy ) a mě přijde, že málo barví...ale zas se nemusí krouhat! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Právě, to je na ní super. Jináč já kupuju buď ty nekrouhatelné nebo široké - u těch je menší riziko, že se mi pri strouhání polámou. Vlasově tenké linky stejně nepotřebuju, takže ok Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

My máme krouhátko přímo z drogerie a zatím sem nezlomila jedinou tuhu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Ta vysunovací je skvělá Smile Mám hnědou (sytá čokoládová) a modrou, a obě perfektně drží. Dívala jsem se na tmavě fialovou, taky moc pěkná barva, a zelenou, ale ta je moc tmavá.
A ještě jsem používala stříbrnou, ale tu jsem kdesi ztratila.

A slyšela jsem chválu na tužky na obočí od N.Y.C., mají je v Rossmannu, je prý v nich vosk a krásně se s nima kreslí. Asi vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 4:53 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
plavunik napsal:
Nedávno som si ešte kúpila nádherný nude rúž od Pupy, takže aj táto značka isto stojí za vyskúšanie.

Pupa je báječná Smile mám už od ní hrozně moc roků červenou paletku se stínama - dva růžové, bílý rozjasňovač pod obočí a béžová. Krásně syté, dobře pigmentované stíny, které stačilo nanést a držely a držely...bohužel už mi z těch barev zbyla jen jedna růžová, zbytek jsem spotřebovala, byly to jedny z nejlepších stínů jaké jsem kdy měla - a bude se mi po nich stýskat, myslím že už se dávno nevyrábí Smile

Řasenku můžu doporučit buď Volume Million Lashes od Lorealu nebo Essence Multi action - růžovo-černá, je skvělá a levná.


Nad tou Lorealkou som uvažovala už dávnejšie, len som potrebovala trochu nakopnúť Very Happy Objem je to čo potrebujem a ešte som od tejto značky maskaru nemala, tak sa asi bachnem po vačku. Zatiaľ mi dosluhuje intenzívne čierna wonder lash od Oriflame. Tiež nie je zlá, ale pri mojich dlhých riasach a mastnom xichte sa otláča pod obočím aj pod okom, tam kde sa tie mihalnice dotýkaju pokožky Rolling Eyes

A o tieňoch od Pupy ani nevrav, dodnes slintám nad tými ich matrioškovými a podobnými paletami Twisted Evil Tieňov mám ale už celkom dosť a vôbec sa s tým nemaľujem, vždy nakoniec nahodím len rozjasňujúcu ceruzku a tekutú linku a ide sa Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

Dés - Volume Million Lashehs - Loreal - mi přivezl přítel z Anglie. (mám hnědou). levná? prý byla dost drahá Very Happy a ani tady tuším nejde cena pod 350,-.... to mi přijde dostdrahé, pro mě je levná do 150 Smile)
Ale je fakt, že je mooooc dobrá!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:26 pm    Předmět: Citovat

Levná je Essence Smile tak jsem to myslela.
Lorealka je drahá jak prase Confused Blbé je že je fakt dobrá, ale až mi dojde nevím jestli si ji pořídím znova. Trochu levnější je Max Factor 2000 callories, ta je snad okolo dvou stovek? doufám moc si to teď nevybavuju, taky je dobrá.
Ale Lorealka má výhodu, že dlouho vydrží, tím se aspoň trochu kompenzuje ta hnusná cena. Většinou mi běžná řasenka vydrží dva měsíce. Tuhle budu mít už skoro půl roku (trochu ji střídám s přírodní řasenkou Mineral Fusion ale i tak většinou používám ji).

Řasenky, vděčné téma Very Happy Ale ta růžová Essence je skvělá, když jsem bez peněz, tak jenom ji a taky bohatě stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
A o tieňoch od Pupy ani nevrav, dodnes slintám nad tými ich matrioškovými a podobnými paletami Twisted Evil

A jaké teď mají krásné věci Smile
Tvářenka z podzimní kolekce- vypadá dokonale Arrow

zapečené stíny

a tyhle krásné tužky, ale jsou z přelomu jaro/léto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych zlatou kreditku a velký lodní kufr, do kterého to všechno narvu Very Happy

Mám nějakou psací náladu, tak vám tady ještě trochu popíšu jednu tvářenku od Benefitu.
Je to docela oblíbená značka na západě a mají krásné obaly. Mám tvářenku Dandelion a bohužel je dost jemná - to znamená musím pudrovat jak blázen aby vůbec byla vidět. Hodila by se mi o fous sytější červeno-růžová, tak snad někdy příště.
Opravdu není na obličeji skoro vidět.
Je to ta druhá zleva. Obrázek je z internetu a jak se tak na něj dívám, asi by mi spíš sedla Coralista, vypadá to na pěkný odstín.
Pozitivem téhle tvářenky je, že balení vydrží docela dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.