Oblíbená dekorativní kosmetika - tipy, značky a doporučení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte rádi líčení a dekorativku?
Miluju šminky a hromadím zásoby :)
48%
 48%  [ 45 ]
Nijak zvlášť - maluju se jenom z nutnosti
40%
 40%  [ 38 ]
Ne, líčení mě nebaví a nezajímá
10%
 10%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 93

Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 7:08 pm    Předmět: Citovat

Des, dá se to koupit i u nás?vypadají krásně.i barevně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 7:30 pm    Předmět: Citovat

Jitty Benefit mají v Sephoře, ale beztak jako u všech parfumerek v česku to bude hodně přeceněné, nevím teď přesně o kolik, asi o dost, ale rozhodně se dá sehnat levněji. Je i na Jahodě (strawberrynet.com) normálně si klikneš na českou verzi, ale teď jak se dívám tam ty tvářenky zrovna nemají.
A jinak už nevím, asi zbývají jen zahraniční obchody, nebo aukro,kdyby někdo prodával. Nejsme zrovna zásobovaný stát co se týče značek kosmetiky, a když už něco máme, tak třikrát dražší než na západě. A pětkrát menší výběr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 12:56 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
...Trochu levnější je Max Factor 2000 callories, ta je snad okolo dvou stovek? doufám moc si to teď nevybavuju, taky je dobrá.
...
Řasenky, vděčné téma Very Happy Ale ta růžová Essence je skvělá, když jsem bez peněz, tak jenom ji a taky bohatě stačí.


Max Factor 2000 cal. stojí skoro 300, ale dá se sehnat i za 200
http://www.fann.cz/e-obchod/katalog/liceni/Max-Factor/2000-CALORIE-MASCARA//makeup/oci
teď jí mají zrovna za 199,- do konce týdne v Rossmannovi: http://www.rossmann.cz/data/files/pdf/1ca1584c061077ba18ad3635df0eaa19/pr_image0.jpeg

A fakt je ta růžová essence dobrá? Dělá stejně "dramatický" efekt? Nechci nic nenápadného, pěkně mrkací panenka. Wink Cool
K levným řasenkám mám jinak celkem důvěru - vyhovují mi skoro všechny (kupovala jsem z Oriflamu a Avonu, i od Rimmelu ty nejlevnější a řasy byly až k obočí Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 5:51 am    Předmět: Citovat

Aha, já ji měla pokaždé z nějaké akce, za plnou cenu se to vážně nehodí kupovat.
Mě ta růžová Essence Multi-action vyhovovala, přijde mi za tu cenu víc než slušná. Ještě trochu lepší je ta černo- zelená, False lash něco, ta je taky prima, plánuju si ji koupit až mi dojdou stávající.
Vydrží tak dva měsíce zhruba, dávám více vrstev. Výrazná je podle mě dost.

Nemáte někdo tip na dobrou tvářenku? Koupila jsem si tu od N.Y.C. a je taková tuhá, moc nebarví.
Zkoušeli jste někdo tu krajkovou od Dermacolu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Mě ta růžová Essence Multi-action vyhovovala, přijde mi za tu cenu víc než slušná. Ještě trochu lepší je ta černo-zelená, False lash něco, ta je taky prima, plánuju si ji koupit až mi dojdou stávající.
Vydrží tak dva měsíce zhruba, dávám více vrstev. Výrazná je podle mě dost.


Tak to už mám taky v plánu si jí koupit. Very Happy Bez recenze bych neměla odvahu. Wink
Mně vydrží řasenkyacca půl roku. Dřív jsem si ujížděla na těch starých přišlo mi, že malují ještě líp než nové (kupovala jsem Maybellinky), u ostatních to ale nějak neplatilo a hlavně se tam po delší době množí bakterie, tak pravidelně měním za novou.

S tvářenkou zkušenosti nemám, dříve jsem používala tmavý pudr, teď už na to roky kupuju egypt.hlinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

Jinak jsem se dost zasmála, když jsem narazila na další recenzi na tu příšernou tužku Essence - slečna tam píše v podstatě to samé, co já nedávno tady na fóru - i s tím málem vypíchnutým okem! Laughing Označila ji za nejhorší tužku, jakou kdy měla.

Jsou tam i fotky, tak kdyžtak mrkněte:
http://freshlili.blogspot.com/2010/12/ulovek-mesice-iii.html#comment-form

Jinak v komentářích pod článkem, kam jsem taky přispěla, si všechny baby pochvalují tu vysunovací. A tady jste ji chválili taky, tak v nich asi bude dost velký rozdíl.

Déscantes napsal:
Ta vysunovací je skvělá Smile Mám hnědou (sytá čokoládová) a modrou, a obě perfektně drží.


Morganna napsal:
Já mám od Essence tužku na oči vysouvací, bo ty krouhací jsou na dve veci. A nemuzu si ji vynachvalit teda. Za tu cenu su s ni spokojena velice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Pokud bych měla udělat souhrn mých nejoblíbenějších malovátek, které už kupuju poněkolikáté dokola a nedám na ně dopustit, tak to bude asi tak nějak :
make-up: Maybelline Dream Matte Mouse - pleť mám něco mezi smíšenou a mastnou, navíc jsem hrozná bledule, takže pro mě hledání ideálního mejkapu bylo docela komplikované, ale tenhle mi sedl skvěle (doufám, že to nezakřiknu Laughing). Když se nanáší prsty, tak podle mě matuje až dost nepřirozeně, zvýrazňuje šupinky a je poměrně dost krycí, což až tak nepotřebuju, chci spíš sjednotit pleť, takže ho nanáším navhlčenou houbičkou, pak vypadá krásně přirozeně, žádnej efekt masky, zmatnění tak akorát... Smile)

řasenka: MaxFactor 2000Calorie

tužka na oči: divím se, že tady někomu nesedla Maybellinka, mám hnědou a nemůžu si na ni stěžovat, barví dost, a drží na tužku tak nějak normálně Smile

pudr: Fixing Powder od Dermacolu (na mě ideální běloba)
Finalle Legerro od Hauschky Smile


A byla bych vám velice zavázaná, kdyby jste mi poradily nějaký dobrý korektor Razz - hlavně na kruhy pod očima, takže možná i nějaký projasňující, nevím... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 8:15 am    Předmět: Citovat

Tak čo sa týka dekoratívnej kozmetiky, ja musím odporučiť svoju "obľúbenkyňu" - riasenku od Oriflame WONDER LASH - nikde som zatiaľ nenašla žiadnu lepšiu, aj keď som skúšala všelijaké od Astor, Maybelline, Rimmel a pod. Mám dlhšie výrazné mihalnice, takže ich potrebujem skôr len jemne zvýrazniť (nie predĺžiť, maximálne tak zhustiť), ale všetky ostatné špirály mi ich buď zlepili tak, že to vyzeralo že ich mám 5 a pol alebo som vyzerala ako klipkacia bábika Smile Táto špirála má naopak parádnu kefku/hrebienok, ktorá mihalnice pekne oddelí a hlavne ich obalí primeraným množstvom farby, vôbec sa neotláča, nerozmazáva, a napriek tomu sa večer ľahko odličuje (ale to je možno aj zásluha môjho očného odličovača Smile)
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

Crazynka napsal:
A byla bych vám velice zavázaná, kdyby jste mi poradily nějaký dobrý korektor Razz - hlavně na kruhy pod očima, takže možná i nějaký projasňující, nevím... Smile


Ja používam trojkorektor od Oriflamu (zelená, bežová, žltá). Nanesiem na kruhy tú žltú a potom použijem tekutý Affinitone a som spokojná Smile Kruhy ale nemám nejako moc výrazné a ten korektor je matný.

Kamarátka si ale chváli Bourjois healthy mix korektor. Je taký prejasňujúci, dobre kryje, ale skúsenosť nemám Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 1:57 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nemáte někdo tip na dobrou tvářenku? Koupila jsem si tu od N.Y.C. a je taková tuhá, moc nebarví.
Zkoušeli jste někdo tu krajkovou od Dermacolu?


Tak tuhle tvarenku mam doma a muzu ji jenom doporucit, je skvela Cool . Barva je velmi prirozena a jedna polovina je takova lehce trpytkova, ale nejde to skoro videt, vypada to dobre. Navic mi vydrzela strasne dlouho. U me NR 1 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.