Zkušenosti Salerm Cosmetics

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a338d76f17424950388be10df5185feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Salerm Cosmetics ?
Znám a používám.
18%
 18%  [ 2 ]
Znám, ale nevyzkoušela jsem.
18%
 18%  [ 2 ]
Slyším poprvé.
63%
 63%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 11:05 am    Předmět: Zkušenosti Salerm Cosmetics Citovat

Ahoj holky, máte nějaké zkušenosti s vlasovou kosmetikou Salerm Cosmetics? Moje kadeřnice ji v kadeřnictví používá a nemůže si ji vynachválit, ale jinak ta kosmetika není asi moc známá v ČR. Znáte ji? Používáte některé jejich produkty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepca
8-20
8-20


Založen: 18.8.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

vlasovou kosmetiku Salerm znám moc dobře. Na základě doporučení mé kadeřnice. Nemůžu říci, který produkt mám nejoblíbenější, ale spokojená jsem se Šamponem s Proteiny, a s Balzámem s proteiny. Velmi dobrá je i maska Deep Impact. Zkusila jsem i ampule od Biokery proti vypadávání vlasů. Spokojenost!

Na to, že se jedná o skutečně profesionální kosmetiku, ceny jsou dobré. Zkoušela jsem produkty od Alterny a kvalita je velmi obdobná. Jenom Alterna je asi dvakrát tak dražší.

posílám pár odkazů na mé oblíbené produkty:
Maska Deep Impact
Loción proti vypadávání
Šampón s proteiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

Pepca napsal:
Ahoj,

vlasovou kosmetiku Salerm znám moc dobře. Na základě doporučení mé kadeřnice. Nemůžu říci, který produkt mám nejoblíbenější, ale spokojená jsem se Šamponem s Proteiny, a s Balzámem s proteiny. Velmi dobrá je i maska Deep Impact. Zkusila jsem i ampule od Biokery proti vypadávání vlasů. Spokojenost!

Na to, že se jedná o skutečně profesionální kosmetiku, ceny jsou dobré. Zkoušela jsem produkty od Alterny a kvalita je velmi obdobná. Jenom Alterna je asi dvakrát tak dražší.

posílám pár odkazů na mé oblíbené produkty:
Maska Deep Impact
Loción proti vypadávání
Šampón s proteiny


Ahoj, a jaká je ta maska Deep Impact? Doporučuješ ji? Používáš ji delší dobu a pozoruješ nějaké změny na svých vlasech?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepca
8-20
8-20


Založen: 18.8.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

Cmelacik napsal:
Pepca napsal:
Ahoj,

vlasovou kosmetiku Salerm znám moc dobře. Na základě doporučení mé kadeřnice. Nemůžu říci, který produkt mám nejoblíbenější, ale spokojená jsem se Šamponem s Proteiny, a s Balzámem s proteiny. Velmi dobrá je i maska Deep Impact. Zkusila jsem i ampule od Biokery proti vypadávání vlasů. Spokojenost!

Na to, že se jedná o skutečně profesionální kosmetiku, ceny jsou dobré. Zkoušela jsem produkty od Alterny a kvalita je velmi obdobná. Jenom Alterna je asi dvakrát tak dražší.

posílám pár odkazů na mé oblíbené produkty:
Maska Deep Impact
Loción proti vypadávání
Šampón s proteiny


Ahoj, a jaká je ta maska Deep Impact? Doporučuješ ji? Používáš ji delší dobu a pozoruješ nějaké změny na svých vlasech?


Ahojky, používám ji ráda. Hned po prvním použití jsem poznala rozdíl. Vlasy se lépe upravují, jsou fajn hladké na dotek...Po delším používání v kombinaci s keratin šamponem a sérem mi vlasy připadají pevnější a lesklejší. Dokonce si toho všimla i má kadeřnice. Bych nevěřila, jak mi taková "blbost" dokázala zvednout sebevědomí Very Happy...Určitě vyzkoušej a pak tady napiš své poznatky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Pepca napsal:


Ahojky, používám ji ráda. Hned po prvním použití jsem poznala rozdíl. Vlasy se lépe upravují, jsou fajn hladké na dotek...Po delším používání v kombinaci s keratin šamponem a sérem mi vlasy připadají pevnější a lesklejší. Dokonce si toho všimla i má kadeřnice. Bych nevěřila, jak mi taková "blbost" dokázala zvednout sebevědomí Very Happy...Určitě vyzkoušej a pak tady napiš své poznatky.


Ahoj, tak jsem si tu masku Deep Impact dneska objednala. Vzala jsem to i se šampónem Keratin Shot. Tak až vyzkouším, tak napíšu, co mi to udělalo s vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska už mi přišel balíček z INhair. Byla to rychlost, v úterý jsem objednala a dnes už vyzvedla. Kromě masky a šampóny Keratin Shot, jsem ještě jako poděkování dostala malý šampón zdarma(dárek pro mamču). Zítra hned vyzkouším ten šampón a masku Deep Impact. Pak dám info, jestli mi to pomohlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

Tak po týdnu používání šampónu a masky Keratin Shot od Salermu musím jenom chválit. Vlasy jdou lépe rozčesat, na pohled vypadají zdravěji a jsou lesklejší a hebčí na dotek Very Happy Příště uvažuji, že si vezmu celou sadu i s tím sérem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 10:31 am    Předmět: Citovat

Pozor na nebezpečný výrobek od této firmy. Více zde http://www.vitalia.cz/aktuality/nebezpecny-pripravek-na-vlasy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 9:17 am    Předmět: Šampón Salerm Keratin Shot bez sulfátů Citovat

Ahoj Dlouhovlásky Wink

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s novým šampónem Keratin Shot od Salerm Cosmetics. Nově od roku 2012 neobsahuje Sodium Laureth Sulfate, ale jen nějaké látky na bázi kokosového oleje. A měl by být tedy ještě šetrnější k vlasům. Šampón jsem používala ještě s původním složením ve kterém Sodium Laureth Sulfate byl a s mými vlasy dělal hotové zázraky ještě v kombinaci s maskou. Tak teď váhám jestli si mám koupit ten s původním složením a nebo jít do toho nového Confused Nějaké rady?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.