Phytos - bambucký šampon

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2bad10596b216445d15c4069928fbadeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 5:27 pm    Předmět: Phytos - bambucký šampon Citovat

Ahoj, jsem tu trošku nová, na stránky sice chodím už asi rok, ale zatím jsem pouze četla Embarassed

Chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenost s šampony Phytos? Viděla jsem dneska v jednom obchůdku medový šampon a bambucký šampon, docela mě zaujaly... obzvlášť ten bambucký zněl dost exoticky, ale nevím, co by mi to udělalo s vlasy, jestli třeba nebude mastit?

Tak budu ráda za vaše názory Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hannele de la Porcelain
8-20
8-20


Založen: 1.4.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Také mě tyto šampony zaujaly, bohužel zkušenosti nemám a ostatní členové osazenstva asi také ne, když nikdo nepřispívá Very Happy. Mě spíše zaujal ten medový a asi neodolám, ale záleží jak teď vyjdu s penězi. Ale hned jak ho objednám, tak ti na něj podám recenzi Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem pak přemýšlela spíš nad tím medovým, ale tak přece jen není úplně levný, tak zatím zkouším všemožné levnější šampony. Ale jestli ho ozkoušíš, budu ráda za info Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 11:30 am    Předmět: Citovat

Hledala jsem na internetu a našla jsem jen ten medový Sad Nemohl byste sem někdo dát odkaz na ten s bambuckým máslem? Bambucké máslo já ráda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hannele de la Porcelain
8-20
8-20


Založen: 1.4.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2011 3:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ho viděla snad jenom na fleru Wink. Ani na těch oficiálních stránkách té firmy nejde objenat.
http://www.fler.cz/zbozi/sampon-bambucky-275-ml-1261811
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 5:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ten bambucký viděla v jednom obchůdku v Praze na Budějovické (tuším že to byl tenhle: http://www.dbkpraha.cz/najemci.php?Id=39), ale bylo to v dubnu, tak absolutně netuším, jestli ho tam teď ještě mají. I ty medové tam měli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

Dalo by se někde najít složení nebo aspon jestli obsahuje SLS apod?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hannele de la Porcelain
8-20
8-20


Založen: 1.4.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:14 pm    Předmět: Citovat

Na té fotce toho bambuského šamponu je na přední etiketě vidět jakštakš složení a stojí tam: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Diethylaminoethyl Cocoate, beyrospermium parkii (u toho si nejsem jistá, zda jsem to správně rozluštila), Alcohol, Hydrolyzed Colagen, Parfum, Methylparaben, Propylparaben

Takže SLS tam není, ale je tam SLES. Podobné jsou i ostatní šampony.

Rakytníkový: Aqua, Sodium Laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Diethylaminoethyl cocoate, Hippophae rhamnoides, Hydrolyzed collagen, Methylparaben, Propylparaben

Medový luční: Aqua, Glycolethersulphate, Amidopropylbetaine, Diethylaminoethyl cocoate, Cocoamidopropyl betaine, hydrolyzed collagen, Cera alba, mel extractum, alcohol, royal jelly, parfum, methylparaben, propylparaben

Medový lesní: Aqua, Glycolethersulphate, amidopropylbetaine, diethylaminoethyl cocoate, cocoamidopropyl betaine, hydrolyzed collagen, cera alba, mel extractum, alcohol, royal jelly, parfum, methylparaben, propylparaben, hyaluronic acid

Snad jsem to opsala dobře Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 8:17 pm    Předmět: Citovat

Jů děkuju... teda ty parabeny jsou pro mě teda fuj...takže u mě tyhle šampony padají (nechci si pak kvůli nim dávat hlavu půl roku dopořádku) Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.