Dlouhé vlasy za každou cenu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa0bf2be4dfcf7ae0bcd3a6c5d0b7e90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Jak tu někdo napsal, ustříhnout se to dá vždycky.

Já když viděla, jak mám svoje vlasy zničené, šlo 20 cm pryč a před 14ti dny dalších 10 cm. Z vlasů, na kterých jsem si seděla jsou vlasy nad pas...jo naní ta takové zkrácení jako u Nath, ale i tak mne to mrzí a zkouším to znovu...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 12:04 pm    Předmět: Citovat

Mám na to dva názory.
Z pohledu osobního, když někdo po dlouhých touží, ať je má. Když to pro něj znamená tolik, že si je pěstuje ač nejsou pěkné, ničí se atd, tak ať je prostě má - asi to tomu člověku něco dává i tak, je prostě rád že vlastní dlouhé vlasy a to mu stačí.

Z pohledu okolí - na zničené tři chlupy není hezký pohled, fakt ne. Nelíbí se mi to.
Ale tak je to věc těch lidí.

Sama nemám dokonalé vlasy, znovu se mi doplazily po boky, ale nějak úchvatné opravdu nejsou. Mám je, protože je prostě mám - nejsem z nich v euforii a kdybych musela stříhat, nezhroutím se - takže já dlouhé vlasy za každou cenu nikdy mít nebudu.
Buď narostou takové, že mi to ještě přijde ucházející, nebo to prostě ustřihnu. Zatím to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so září 10, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

Za mňa rozhodne nie. Viem, že pri dlhých vlasoch nemožno rátať so 100% kvalitou, to mi je jasné. Takže nejaké poštiepené končeky a vysušené posledné centrimetre mi u druhých nejako neprekážajú ( u mňa asi skor aj áno). Ale nechať si narásť vlasy za každú cenu, keď kdesi v polovici výrazne rednú,lámu sa a štiepia a rastú si bez nožničiek ako drevo v lese, len aby boli dlhé, to nepochopím Evil or Very Mad Radšej poteším svoje oči pohľadom na kvalitné a kratšie vlasy Wink Ale verím,že so správnou starostlivosťou môže mať vlasy krásne každá z nás Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 7:55 pm    Předmět: Citovat

Stotoznujem sa s Descantes, vlasy inych si dost vsimam a nepaci sa mi, ak ma daka dievcina / zena ocividne velku cast dlzky vlasov znicenu a preriedenu, pritom to ale vlastne sama robim, ze sa snazim o dlhe vlasy a mam ich menej uz od hlavy, v okoli ramien sotva polovicu, ale proste dufam, ze sa to vylepsi a snazim sa to vsemozne zatial maskovat, aby to nebolo tak vidno..
Dlhsie vlasy maju aj tu vyhodu (urcite na fore spominanu), ze si ich nemusite vselijako tuzit a tvarovat, ked maju zly den, proste uviazete do chvosta, vrkoca, drdola a hotovo, takze aj na tom cosi bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

tak ja ich za každú cenu nechcem mať. tento týždeň som ich odstrihla, aj napriek tomu, že som sa tešila tej dĺžke (moje najdlhšie vlasy v živote). konce boli už v nečesatelnom a nepoužitelnom stave a chytala som z toho hysáky. načo sa trápiť... teraz mám krásne husté konce a ovela krajšie vlnky a som v štádiu, kedy proste dĺžku neriešim. dlhé sú krásne, ale mám pocit, že niekedy to aj napriek všetkému úsiliu nejde... ale tak každému, čo jeho je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 11:30 pm    Předmět: Citovat

zyrriel napsal:
pritom to ale vlastne sama robim, ze sa snazim o dlhe vlasy a mam ich menej uz od hlavy, v okoli ramien sotva polovicu


Podla galerkovych fotiek musim s tymto vyrokom silne nesuhlasit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simurek
0-7
0-7


Založen: 15.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 1:28 pm    Předmět: Tak i tak, ale... Citovat

Takže jak vidím, nikomu z vás se to zvlášt nelíbí, ani zvlášt nevadí...Ano ano, jsem na tom dost podobně, ikdyž vlasy některých slečen mi drásají oči (fakticky ale výjimky, tak 1 z 70)...Ale za sebe to mám tak, že kdybych měla vlasy ještě trochu horší než mám, nebo kdyby se mi nějak zničily, tak si radši udělám krátký sestřih, něco hodně neotřelého, možná i více barevného, a za každou cenu bych si je dlouhatánské nenechala. Zase uznejte, holka se špatnyma dlouhýma neva, ale ta samá holka se super originálníma krátkýma rozhodně zaujme více. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:52 am    Předmět: Citovat

No tak já osobně krátké vlasy mít nemohu - kvalitou se nehodí, nesluší mi vůbec:(, ale dlouhé mít po vysazení HA a ročním nepřetržitém pelichání také už nemohu, takže co teď? Volím to pro mne menší zlo - snažím se udržet co mi zůstalo na hlavě i když je to spíš zoufalé, postupně odstřihávám své kdysi odbarvované vlasy, henuji přes rok a stále doufám, že se stane zázrak a vlasy časem aspoň trochu přestanou padat a zhoustnou. Vůbec nelpím na nějakých extra délkách - o to se v mém případě už vůbec nedá hrátSad a bohatě mi bude stačit až budu jednou pouze na "svých" vlasech v délce max po lopatky a budu je moci občas i rozpustit, neb zatím toto nelze ani náhodou pokud člověk nechce vypadat jako kašpar.... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

Já bych rozlišila vlasy jako sebevyjádření a vlasy jako ozdobu.
Pokud je cílem vlasů vyjádřit nějak osobnost jejich nositele, jeho názory, postoje... tak to je bez debat a na kvalitě až tak nesejde.
Pokud je ale cílem nositele zdobit, tak bych se za délkou nehnala. Naopak bych využila té možnosti, že se může vyblbnou a případné přešlapy se dají zahladit snáz a rychleji než u hyperdlouhovlasatců.

P.S. dodneška mě mrzí, že jsem se víc nevyblbla s tím mikádem, tehdy na to byla ideální příležitost. Když mi dorostly zase do pasu, už se mi s nima nechce dělat tolik ouchyláren, jako tehdy, když byly kratší.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

Za mě rozhodně dlouhé vlasy za každou cenu ne. Spolusedící na střední měla svoje vlasy taky jako sebevyjádření, takže jí visely tři mastné splihlé chlupy až k zadku, černé a u hlavy takřka bílé odrosty věčně, protrhané konce a semotamo dred Sad Celkem smutný pohled, jenže ani když je náhodou umyla, tak nevypadaly moc dobře. Teď je nosí ostříhané na takové delší rovné mikádo k ramenům, barvu má taky světlejší, ofinku a rozhodně prokoukla Wink

Ale to mě dokáže vytočit, jak si kamarádka ostříhala husté (culík jak moje zápěstí), lesklé, nebarvené loknovité vlasy do pasu na takový pážecí účes, rázem vypadala jako třináctiletý kluk a na dotaz, proč se tak ostříhala, mi řekla, že prý se jí třepily konečky! Crying or Very sad To jsem si hnedka vzpomněla na vás, jak je vám líto střihnout jen centimetr navíc, a ona se vzdá takového bohatství!

Já bych dlouhé vlasy chtěla, žel mám pocit (a ne jen já), že s delšími než po lopatky bych vypadala jako Glum Laughing Tak je mám zatím po ramena a čekám, až dolezou k lopatkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.